Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 prokuvala tacuma

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptyČet Dec 15 2016, 17:47

pozdrav evo da se javimsa problemom koji sam juce napravio,naime u toku voznje po mraku puklo mi creco id isparivaca gasnog uredjaja,nisam primetio dok nisam osetio da nema grejanja u kabini,,,, vozio sam jos jedno dva km video sam delu paru ili dim neznam sta hje bilo magla velika bila motor poceo da trokira ugasio sam ga nije se on ugasio dovukli kuci majstor odslepo kod njega danas vidim da su cilindri puni vode,,,,, kad su izvadjene svecice dajte savet dal znate sta ne čeka znam ravnanje glave iiii nedaj boze dalje da takuma je 2000 kub 2003 god hvala na odgovoru zabrinut vozac janko
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: Re: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptyČet Dec 15 2016, 20:11

Dihtung glave, ravnanje glave i to bi bilo to.
Sad kad se vec skida mozda nove karike.
Nazad na vrh Ići dole
ML19
Početnik
Početnik
ML19


Broj poruka : 92
Datum upisa : 04.11.2016
Godina : 28
Lokacija : SRB

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: Re: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptyČet Dec 15 2016, 20:51

Ravnjanje glave , ciscenje ventila i pregled gumica, provera hidropodizaca, nov Dihtung, preporuka nove karike, novo ulje u motoru, i nov antifriz + destilisana voda (50:50). Takodje i promena tog creva sto je prslo i nova selna, a i provera isparivaca za plin tj. membrana. A nezaboravi da prekontrolises Termostat! Pozz Wink
Nazad na vrh Ići dole
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: HVALA NA SAVE TIMA VIDECU STA CE MAJSTORI DA RADE PISEM TOK OPERACIJA....VALJDA CE PACIENT DA STANE NA NOGE BEZ POMAGALA POZDRAV   tacuma - prokuvala tacuma EmptyPet Dec 16 2016, 17:08

ML19 ::
Ravnjanje glave , ciscenje ventila i pregled gumica, provera hidropodizaca, nov Dihtung, preporuka nove karike, novo ulje u motoru, i nov antifriz + destilisana voda (50:50). Takodje i promena tog creva sto je prslo i nova selna, a i provera isparivaca za plin tj. membrana. A nezaboravi da prekontrolises Termostat! Pozz Wink
Nazad na vrh Ići dole
ML19
Početnik
Početnik
ML19


Broj poruka : 92
Datum upisa : 04.11.2016
Godina : 28
Lokacija : SRB

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: Re: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptySub Dec 17 2016, 17:14

Kad sve bude gotovo pisi, sto kazes tok operacije! Poozz! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: stigla kuci tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptyČet Dec 22 2016, 19:56

evo posle deset dana tacuma je opet spremna za put od radova ...ravnanje glave uz hidrotest sve ok sto se hidrotesta tice zamena diftunga glave zamena semeringa zamena ulja i antifriza materijal 10 hiljada sa ravnanjem glave ruke majstora sto eur znaci 200 eur sve izaslo al sad vidim imammopet neku baricu ispod mtora sa desne strane videcu sta je sad je vec mrak
Nazad na vrh Ići dole
ML19
Početnik
Početnik
ML19


Broj poruka : 92
Datum upisa : 04.11.2016
Godina : 28
Lokacija : SRB

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: Re: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptyPet Dec 23 2016, 10:44

ma ovo super, nego da ti nije ta barica zbog onog creva sto si spominjao - za antifriz, jer si ga menjao?
Nazad na vrh Ići dole
jan demrovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.11.2011
Godina : 65
Lokacija : Kisac kod Novog Sada

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: PROKUVALA   tacuma - prokuvala tacuma EmptyPet Dec 23 2016, 15:47

E DANAS NEMA BARICE IZGLEDA SVE OK NESTO JE CUDAN ZVUK MOTORA AL MAJSTORI NISU ZAMENILI DUHTUNG NA PECI...RAZVOD AUSPUHA I NESTO SE CUJE KAD SE DODAJE GAS AL MISLIM DA SU ONI SUS PLECHOVI NISU SVI SPOJENI VIDECU SUTRA DANAS PRESLA 120 KM NE FALI VODA SVE RADI PO PS,,,U
Nazad na vrh Ići dole
ML19
Početnik
Početnik
ML19


Broj poruka : 92
Datum upisa : 04.11.2016
Godina : 28
Lokacija : SRB

tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: Re: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma EmptyNed Dec 25 2016, 11:40

Super, bas mi je drago, a to sto kazes to je sigurno dihtung izduvne grane, mozes da kupis armirani klingerit i oblikujes po uzoru na stari, a mozes i da kupis orginal , al ako je stvarno on u pitanju. poz!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tacuma - prokuvala tacuma Empty
PočaljiNaslov: Re: prokuvala tacuma   tacuma - prokuvala tacuma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
prokuvala tacuma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» tacuma 1.8
» Tacuma 1.6
» Ler gas skakuce- Tacuma 1.6
» Nubira VS Tacuma
» problem sa podiaizacima stakala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: