Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tacuma - Polomljena plastika ispod fara.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pexus
Početnik
Početnik
Pexus


Broj poruka : 33
Datum upisa : 25.07.2011

tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. Empty
PočaljiNaslov: Tacuma - Polomljena plastika ispod fara.   tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. EmptyNed Sep 25 2016, 22:10

Polomio sam plastiku ispod fara (na slici ) . Pošto je to manji deo (uokviren žutom elipsom), da li može negde da se nabavi (nov ili polovan).

1.
tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. 29844891191_2760d7503c_oTacuma plastika 1 by PexArt Foto, on Flickr

Takođe, su pukli i plastični nosači fara, ispod haube . Koji je to deo i kako se nabavlja.

2.
tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. 29844890991_b71c419451_oTakuma plasticni nosaci 2 by PexArt Foto, on Flickr

3.
tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. 29634284500_c588449832_oTakuma plasticni nosaci 3 by PexArt Foto, on Flickr
Nazad na vrh Ići dole
ceeronne
Početnik
Početnik
ceeronne


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.02.2011

tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma - Polomljena plastika ispod fara.   tacuma - Tacuma - Polomljena plastika ispod fara. EmptyPet Okt 28 2016, 20:42

Ja sam kupio u BEO TEAM u YUBC na NBG pre pet godina pa verujem da imaju i dalje i to se zove OBRVA i ako je ispod fara ali tako je zovu. A sto se tice nosaca fara tu nema zamene sem ceo far postoji resenje tako sto ces skinuti far a predhodno kupis dvokomponentni lepak i to samo onaj kineski KAFUTER i lepo nafilujes na i oko pukotine narocito ispod izmedju fara i nosaca pa ostavis desetak min da se stegne i bog te veselio, ja sam to uradio takodje pre tih pet godina i i dalje je na mestu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Tacuma - Polomljena plastika ispod fara.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» lanos,plastika u kabini
» Pukla plastika na hladnjaku
» Prednja svetla plastika
» Kako se zove ova plastika?
» tacuma 1.8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: