Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pozdrav svim clanovima

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ZlatkoDjosic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.02.2016
Lokacija : Pirot

Pozdrav svim clanovima Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav svim clanovima   Pozdrav svim clanovima EmptySre Feb 03 2016, 19:27

Pozdrav svim clanovima.Ja sam Zlatko iz Pirota.Od skora sam vlasnik Daewo Lanosa 1,5 iz 1998god.Ovako mi izgleda da nije los auto,ali kad sam poceo da citam price iz ovog foruma neznam sta da mislim o autu
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Pozdrav svim clanovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svim clanovima   Pozdrav svim clanovima EmptySub Feb 13 2016, 07:36

Dobro ti nama dosao.
Lanos je relativno dobar automobil, a po forumima se postavljaju problemi a ne pohvale za neki automobil.
Citajuci samo forume nijedan automobil nije dobar.
Nazad na vrh Ići dole
ZlatkoDjosic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.02.2016
Lokacija : Pirot

Pozdrav svim clanovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svim clanovima   Pozdrav svim clanovima EmptySub Feb 13 2016, 18:04

Hvala na dobrodoslici. I meni se da je dobar auto,mada i da se ne lazemo ipak su to auta od 17-18 god starosti tako da ne moze da ocekujemo da bude sve idealno.Generalno nije los,motor dobar,ali mi curi mali hladnjak i razmisljam da ubacimo onaj prah za hladnjake
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Pozdrav svim clanovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svim clanovima   Pozdrav svim clanovima EmptySub Feb 13 2016, 19:37

Prvo dobrodosao,drugo mislim da sa prahom neces nista uraditi sve i da ti caepi hladnjak neces imati nikakvo grejanje.Jedino mozes da ga zamenis i da je to onda 100% prava stvar,samo sto treba dosta vremean da se uradi,a mozes i sam samo strpljenja i vremena ,a ako odes kod majstora i nije bas jeftino jer za tako nikakav posao ima dosta posla da se pridje hladnjaku.Mozda da probas nesto u tecnom stanju aditiv neki pa posle da isperes hladnjak,mada sve je to seci usi krpi dupe .
Nazad na vrh Ići dole
ZlatkoDjosic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.02.2016
Lokacija : Pirot

Pozdrav svim clanovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svim clanovima   Pozdrav svim clanovima EmptyNed Feb 14 2016, 10:07

I meni je naprihvatljivije resenje da se zameni hladnjak,ali strah me posto je jos hladno vreme da ne popucaju te plastike i zabice koje drze te plastike
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozdrav svim clanovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav svim clanovima   Pozdrav svim clanovima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav svim clanovima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» O Meni
» pozdrav svim ljubiteljima Daewoo-a iz Sv-a
» Predstavi svoj auto
» Pozdrav svim ljubiteljima Daewoo vozila
» kraj sa svim problemima :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: