Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 tacuma 1.8 sx potrebna slika motora

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ceeronne
Početnik
Početnik
ceeronne


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.02.2011

tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  Empty
PočaljiNaslov: tacuma 1.8 sx potrebna slika motora    tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  EmptyPon Sep 28 2015, 12:01

Potrebno mi je da mi neko slika deo na tacuma 1.8 sx tj. sad cu malo detaljnije da objasnim sta mi tacno treba.

crevo koje ide sa desne strane motora sa dekla ventila u usuisno crevo se na sredini grana u jedno tanje crevo (predpostavljam vakum crevo),
treba mi slika gde to malo crevo ide na usisnu granu jer ide negde iza leprira gasa a tu ima tri izvoda, majstori su mi to ostavili zapuseno a ubedjen sam da je to bilo i treba da bude spojeno jedno sa drugim, .

hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
zoki
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 01.12.2011
Godina : 52
Lokacija : kula

tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  Empty
PočaljiNaslov: slika motora   tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  EmptyPon Sep 28 2015, 17:57

Pozdrav.Ja sam pokusao da ti slikam ovaj deo ali bez uspeha, jer iza jedva da mogu da gurnem telefon, a slika je jako losa i nista se ne vidi. Ali ovo crevo o kome ti pricas ide sa zadnje strane usisne grane odmah posle klapne i to na donji prikljucak za crevo iznad njega imas jos jedan ali je on tanji.Ako budes stavljao to crevo obavezno u tu cevcicu naprskaj neko sredstvo za ciscenje jer je kanal u usisnoj grani prilicno uzak (debljine cackalice) pa postoji mogucnost da je on zacepljen.
Nazad na vrh Ići dole
ceeronne
Početnik
Početnik
ceeronne


Broj poruka : 59
Datum upisa : 25.02.2011

tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8 sx potrebna slika motora    tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  EmptyČet Okt 01 2015, 21:54

Hvala, povezao.
prosto nekada nemogu da verujem da majstori misle da su pametniji od fabrike kao ma to netreba visak delova itd.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  Empty
PočaljiNaslov: Re: tacuma 1.8 sx potrebna slika motora    tacuma - tacuma 1.8 sx potrebna slika motora  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
tacuma 1.8 sx potrebna slika motora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Molim za Pomoc
» Potrebna glava motora za Nexia-u
» Tacuma 1,6 16v Problem pali se chek lampica, gasi se ,promenjen MAP senzor usisne grane,obrtaji motora kada skinem nogu sa gasa padaju i ugasi se.REsen problem 90%
» Tacuma problem sa paljenjem
» Upload slika na forum...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: