Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ugradnja plina u kalosa

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
zoka
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.02.2014

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptyPon Jan 05 2015, 21:31

Ovih dana bih ugradio gasni uređaj u auto.
 Kalos 1,4 se 2003 godište.
 Kakva su vaša iskustva i šta mi preporučujete , koji uređaj da  ugradim.
Zna li neko nekog dobrog majstora iz Zrenjanina i okoline.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptyUto Jan 06 2015, 22:24

Sada je popularan AC stag poljski proizvodjac radi dobro i dobar odnos cena kvalitet,a svi tkz majstori ga rade,da ne kazem rade ga i kurta i murta sto bi narod rekao.
Nazad na vrh Ići dole
zoka
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.02.2014

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptySre Jan 07 2015, 21:27

Pa uglavnom su mi to i nudili , poljski AC stag sa uparenim  italijanskim isparivečem.
Paaa da ga ugradim pa da krenemona   voznja
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptySre Jan 07 2015, 23:40

Mozes da ugradis i da krenes  glavom u zid Salu na stranu, vozac sam 10 godina i sve vreme vozim na plin. Nekad je to bilo mnogo isplativije nego danas pa je bilo lakse da okrenes glavu na drugu stranu od problema. A verujem da ce ih biti. Nikad nije sve kako treba kad vozis na plin, uvek "nesto" fali pa da sve bude super. trenutno imam i ja taj AC STAG plinski uredjaj i kao sam zadovoljan, ali da tek treba da ugradjujem plin u auto iskreno bih se zapitao da li je pametno. Mozda je pametnije da u startu das malo vise para kod ugradnje i izbora uredjaja da bi kasnije imao manje problema. U ovoj zemlji nista ne moze da se uradi kako treba, pa ni taj plinski uredjaj. problem su majstori,problem su plinski uredjaji i problem su stara vozila koja imamo. Prosto receno problem su samo PARE. Very Happy  Kad ugradis plin u auto samo si dodao jos 100 stvari koje mogu da ti prave problem i da zezaju. sve mora da bude perfektno da bi 'lepo' radio auto. mozda samo ja imam takvo iskustvo i mozda gresim, ali sve vise verujem da je najbolje da vozis auto takav kakav je ili da kupis nekog dizelasa. Nadam se da ti nisam previse odmogo ali to su neke stvari na koje treba da budes spreman. Pozdrav i srecno!  bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptyČet Jan 08 2015, 08:03

Ja sam nubiru uradio tip top ali sto kaze [You must be registered and logged in to see this link.] tako je sa plinom sa svakim autom  a ko kaze da je drugacije nece da prizna ili predje 5k godisnje pa ne moze  ni da vidi.Iskreno zamenio bih nubiru za dizela jer me nervira kad neso prkce iz cista mira i posle radi danima ok i posle pa r k km opet i tako .Problem je cena gasa koja je ranije bila 3x manja od benzina pa je bilo isplativo a sada je razlika dosta manja,pa samim tim i razlika je manja.Iskreno na benzin  dosta dosta manje problema.Cesto se ime desiti da na benzin sve  radi super ali pli hebe.I onda tkz majstori mozda je ovo mozda ono a ti menjas delove i dajes pare i nista dok sam ne resis.Ali kako god
Nazad na vrh Ići dole
zoka
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.02.2014

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptyNed Jan 11 2015, 12:22

Moja iskustva sa plinom su odlična. Prethodna dva auta sam vozio na običnom uređaju , lovato i nikad nisam 
imao problema sa tim uređajima. Ali nemam iskustva sa sekvent uređajem pa sam i tog razloga i pitao za 
savet.  Auto sutra ide na ugradnju pa ce vreme pokazati dali sam pogrešio.
U svakom slučaju hvala na komentarima , javicu kako je prošlo.
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa EmptyUto Jan 13 2015, 08:58

Ja što se tiče plina imam samo pozitivna iskustva.Imam u kalosa ugrađen AC stag4 i verujte mi za ove 3 godine ama baš ni jedan problem samo sedi i vozi i svima bih preporučio ugradnju plinskog uređaja ali kod pravog majtora naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ugradnja plina u kalosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ugradnja plina u kalosa   Ugradnja plina u kalosa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ugradnja plina u kalosa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ugradnja plina u Daewoo Matiz ?
» Nexia ugradnja plina Vaša mišljenja
» Ugradnja CD Playera
» Ugradnja plinskog uredjaja
» Ugradnja zadnjeg spojlera na kalosu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Autogas (LPG)-
Skoči na: