Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lanos vrlo teško pali na hladno

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

pali - Lanos vrlo teško pali na hladno Empty
PočaljiNaslov: Lanos vrlo teško pali na hladno   pali - Lanos vrlo teško pali na hladno EmptyNed Okt 19 2014, 10:40

Već sam pisao da sam imao problema sa crevom za benzin, i pre toga Lanos je nešto počeo da mi zeza sa paljenjem kada je hladan.

Posle zamene creva stvari su se pogoršale, jedva upali na benzin, treba da verglam i verglam dok ne sastavi. Čak sam počeo da palim na gas, bilo mi je brže...

Kada je motor zagrejan problemi nestaju, lako ga palim na benzin, nema problema. I u vožnji na benzin nema problema samo je to paljenje na hladno problematično, čini se kao da nema benzina u crevima a znam da ga ima.

Ne znam kako se manifestuju dizne, da li to liči na to ?  Šta da još gledam ?
Nazad na vrh Ići dole
grinch
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.10.2014

pali - Lanos vrlo teško pali na hladno Empty
PočaljiNaslov: Pozrav   pali - Lanos vrlo teško pali na hladno EmptyNed Okt 19 2014, 13:31

Kod mene je otišla pumpa benzina.Isti simptomi kao kod tebe.
Prije toga sam provjerio fazu motora(jer sam malo prije toga radio veliki servis).

Neznam koliko sam ti pomogao ali provjeri pritisak pumpe benzina.
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

pali - Lanos vrlo teško pali na hladno Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos vrlo teško pali na hladno   pali - Lanos vrlo teško pali na hladno EmptyNed Okt 19 2014, 14:13

Cujes li pumpu kad das kontakt.
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

pali - Lanos vrlo teško pali na hladno Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos vrlo teško pali na hladno   pali - Lanos vrlo teško pali na hladno EmptyNed Okt 19 2014, 17:37

Pumpu sam menjao prošle godine, znam kako izgleda kada rikne, tada nikako ne može da radi na benzin.

Čujem pumpu kada dam kontakt, da li pravi dovoljan pritisak? To ne znam, ne znam kako da proverim pritisak, to bi moralo u servisu,teško mogu nešto uraditi u kućnim uslovima.

Danas sam čuo još jedan mogući uzrok, regulator pritiska goriva u usisnoj grani, da li je neko imao iskustva sa ovim?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pali - Lanos vrlo teško pali na hladno Empty
PočaljiNaslov: Re: Lanos vrlo teško pali na hladno   pali - Lanos vrlo teško pali na hladno Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lanos vrlo teško pali na hladno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Nubira pali teško
» Lanos klima se ne pali
» TESKO JUTARNJE PALJENJE-NUBIRA 98
» Gasi se i pali sat
» "check" na instrument tabli ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: