Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 zimske gume u letnjem periodu ...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
baba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.04.2011
Lokacija : Novi Sad

zimske gume u letnjem periodu ... Empty
PočaljiNaslov: zimske gume u letnjem periodu ...   zimske gume u letnjem periodu ... EmptyUto Jul 08 2014, 17:51

To mogu samo da uradim ja ... sam sebi idem na zivce. Danas sam bio da uzmem letnje gume i zamenim dve stare i pošto vulkanizer nije imao na lageru letnje ponudi on meni zimske Tigar wintera, navodno to su odlične gume za male pare, ne čuju se iako su zimske, za naš auto mogu ladno i leti da se koriste jer nema bitne razlike u vožnji ... Rekoh sebi da ne budem neki nepoverljivi čangrizavac prema ljudima koji su mi u više navrata izašli u susret i ja uzeh te dve wintera gume i sad mi đavo ne da mira.

Da li treba da se nerviram, da li sam ispao magarac ili neko od vas ima neku reč utehe?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.4s-squad.com
zeljko0710
Početnik
Početnik
zeljko0710


Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.09.2013
Godina : 47
Lokacija : Zaječar

zimske gume u letnjem periodu ... Empty
PočaljiNaslov: Zimske gume leti...   zimske gume u letnjem periodu ... EmptyUto Jul 08 2014, 18:01

Drug, ja mogu samo jedno da ti kažem: Već godinu dana ne skidam winteru sa sva 4 točka, leti zimi. Guma odlično prianja uz površinu po bilo kom vremenu, a nije baš da lagano vozim. Što se tiće šuma, praktično je zanemarljiv...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

zimske gume u letnjem periodu ... Empty
PočaljiNaslov: Re: zimske gume u letnjem periodu ...   zimske gume u letnjem periodu ... EmptySre Jul 09 2014, 04:45

Naravno da prijanja,to je mekša guma od letnje.Samo što se i brže troši na visokim temperaturama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zimske gume u letnjem periodu ... Empty
PočaljiNaslov: Re: zimske gume u letnjem periodu ...   zimske gume u letnjem periodu ... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
zimske gume u letnjem periodu ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» los rad auta na leru u letnjem periodu
» zimske gume
» Profil gume-Dijametar Kalos 1.4 se
» GUME
» Matiz gume

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: