Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gde staviti folije.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptyČet Jul 25 2013, 12:30

Ima li neko iskustva sa folijama??? Zvao sam par servisa i cene su od 50-150 yura.
Neki servis sa popustom???

Ajmo admini kopajte.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptyPet Jul 26 2013, 09:34

Ko ce kopati po ovoj vrucini.Pa to su te cene  obicno ide lumar folija  50-80 e mozda mozes da nadjes a ima ih dosta rade za 100e.Imas i one kineske 300din metar pa mozes sam da stavis da vezbas ali nisu nesto jbg zato i jesu 300 din.Ako ces vec da stavljas po meni je bolje uraditi kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptyPet Jul 26 2013, 18:27

Незнам, мени те фолије нешто не пију воду а можда сам ја превише оматорио па живим у прошлости. Мени су ипак добро одрађена лимарија и квалитетно фарбање колико год да коштају закон а фолија ми дође лагарија.... незнам, не пије ми то воду никако. Фолија за стакла - затамњивање ми је већ некако прихватљива и мерачим се да када одрадим већ запланирано заменим и постојећу фолију на трећим вратима и задњим бочним лептир стаклима али нисам проверавао цене и немам представу колико би то могло да кошта са квалитетном фолијом. Немам намеру да замене радим са било чиме јефтиним јер то по правилу опет изађе на скупљу варијанту када исту неквалитетну ствар мењаш више пута јер цркава.
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptySub Jul 27 2013, 08:36

Prvenstveno sam mislio za zatamnjivanje a i razmisljao sam o bezbojnoj na haubi pre zime. Imam 2 tackice koje cu da resim(od kamencica). pa rekoh nije li neko stavljao.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptySub Jul 27 2013, 16:00

Tosha se malo pogubio i ja sam mislio na stakla,a ceo auto ako cete da izlepite folijom je oko 200e-300e sto i nije malo.Licno da imam 300e  najverovatnije bih kupio dobar kompresor i sam ofarbao auto.Farbanje je najmanja stavka 90% je u pripremi i zastiti.I ja sam mislio da zatamnim ranije ali nikako sve mi se izvlace pare za nesto drugo,mada je ionako zatamljeno fabricki 70% tako pise na staklu.E a ro sa providnom folijom uopste nije lose  ako je u super stanju hauba,ako je losije ili farba ili ima peckica onda zaboravi jer ce bas da se vidi da dodje do izrazaja.Inace tu providnu foliju isto mozes da peres deterdzentom puskom,mozes i da je voksiras da ostane sjaj tako da samo napred sa haubom
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptySub Jul 27 2013, 19:05

ths:bravo:
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. EmptySub Jul 27 2013, 20:20

Мега нисам се потикао - погубио већ Горан није био прецизан а цене ни једних ни других фолија незнам нити знам колико кошта постављање -руке тако да сам мислио да човек мисли тј. пита за фолију за лимарију. И ја планирам да заменим постојеће фолије на стаклима јер ми се на задњим - трћим вратима местимично подигла а на једном месту зацепала пошто је колико сам могао да видим стављена из два парчета спојена по хоризонтали. Фолија је ок али је вероватно 15 година учинило своје. То по мени не би требало да је прескупо али цене заиста незнам јер се нисам интересовао обзиром да имам неки редослед улагања и та ствар је вероватно за реализацију негде наредног лета.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gde staviti folije. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde staviti folije.   Gde staviti folije. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde staviti folije.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lezaj (lager) zadnjeg tocka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: