Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lezaj (lager) zadnjeg tocka!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Lezaj (lager) zadnjeg tocka!   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptyUto Maj 14 2013, 14:27

Pozdrav prijatelji. Da li moze jedan savet ako je neko imao isti ili slican promblem, a jos bolje ako je od nekog majstora? Stradao mi je lager na zadnjem tocku na leganci. Nov lager zajedno sa gomilom onog gvozdja-glavcina Smile kosta od 7500-9500din zavisno od prodavnice. Niko ne prodaje samo lager nego sve u kompletu. Da li vredi pokusavati sa nekim polovnim lagerom? Trazio sam malo po netu i naso sam i ovu opciju [You must be registered and logged in to see this link.]
Ovde pise da je to lezaj tocka i da odgovara i za leganzu. Jel zna neko da li je to uopste to sto meni treba i ako jeste da li vredi pokusavati sa necim takvim?
Hvala! glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Lezaj (lager) zadnjeg tocka!   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptyUto Maj 14 2013, 19:06

Ja sam menjao na nubiri i cene su bile od 300-900din dupli lezaj.A sa glavcinama je oko 6000 bilo,uzeo sam u radnji u Uzicu koja vise ne radi.Imas sekciju prodavnice pa nadji nekog ma u japan part sigurno znaju,da ne kupujes komplet kada ti ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
Gordiljo
Početnik
Početnik
Gordiljo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 29.07.2012
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: lezaj za leganzu   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptyPon Avg 19 2013, 11:16

Pozz. ja sam pre neki dan menjao zadnji desni lezaj na leganzi. nasao sam u ns-u, prodavnica auto delova trio u futoskoj ulici, komplet lezaj sa glavcinom 65oo dinara,u fulu sa prstenom za abs a cene inace idu do deset ipo hiljada dinara,taj lezaj se mora uzeti u kompletu sa glavcinom ne moze posebno
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Lezaj (lager) zadnjeg tocka!   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptyUto Jun 03 2014, 23:09

NOVI lezaj zadnjeg tocka izdrzao skoro celih godinu dana, 3500 predjenih km, pre nego sto je ponovo poceo da 'vristi'! Strasno kakav kvalitet delova se prodaje po prodavnicama! I sta sad, opet da stavim neki NOVi i da se nadam da ce da izdrzi bar 5000km! glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Lezaj (lager) zadnjeg tocka!   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptySre Jun 04 2014, 09:15

To ti je kako ti zapadne jbg ja sa lezajevima nemam probkema,na nubiri su silen blokovi problem10000-20000 traju
Nazad na vrh Ići dole
iggor983
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.02.2014
Godina : 40
Lokacija : Kursumlija

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Lezaj (lager) zadnjeg tocka!   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptyČet Jun 19 2014, 14:45

Ja sam druze kupio polovan sa glavcinom za 3000 i sluzi me ekstra. A sto se tice zamene samo lagera tesko, zato sto nije posebno lager posebno glavcina vec je izliven iz jednog dela.
Nazad na vrh Ići dole
Korf Bania
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.11.2014
Godina : 63
Lokacija : Hrvatska

Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Treba znati i umeti staviti ležaj(glavčinu)zadnjeg točka.Nije kvalitet upitan,već da li si ga pretegao?Ako si ga pretegao brzo će da zabruji,pa kad ga budeš skidao videćeš kako je mast za ležaj izašla na prednji prsten do matice.   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! EmptyUto Apr 19 2016, 08:42

dr_wuchko ::
NOVI lezaj zadnjeg tocka izdrzao skoro celih godinu dana, 3500 predjenih km, pre nego sto je ponovo poceo da 'vristi'! Strasno kakav kvalitet delova se prodaje po prodavnicama! I sta sad, opet da stavim neki NOVi i da se nadam da ce da izdrzi bar 5000km! glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Lezaj (lager) zadnjeg tocka!   Lezaj (lager) zadnjeg tocka! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lezaj (lager) zadnjeg tocka!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Puče šraf od točka...
» Glavčina prednjeg točka Espero
» Podizač zadnjeg stakla - Nubira 1.6 16V SX 2001
» Ugradnja zadnjeg spojlera na kalosu
» Lezaj prednji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: