Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA

Ići dole 
+3
tosha
dixy
nikolanina
7 posters
AutorPoruka
nikolanina
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.05.2013

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyČet Maj 23 2013, 13:13

POZZ LJUDI ,KAKVA JE TO SA JE NAZOVEM KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA ZASRAFLJENA ZA PATOS VOZILA I CEMU SLUZI?LANOS 1.6 16V
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: Re: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyČet Maj 23 2013, 13:30

Pravilo foruma je da se prvo predstaviš u sekciji namenjenoj za to, a ne da kao što si ti uradio, postaviš kao iz puške tri pitanja.

Prvo izvoli ovde: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: Re: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyNed Jun 02 2013, 12:59

dixy ::
Pravilo foruma je da se prvo predstaviš u sekciji namenjenoj za to, a ne da kao što si ti uradio, postaviš kao iz puške tri pitanja.
Prvo izvoli ovde: [You must be registered and logged in to see this link.]
Уплаши дечка па побеже а није добио одговор Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Borislav
Početnik
Početnik
Borislav


Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.11.2013
Lokacija : Prijedor

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyČet Nov 20 2014, 10:58

Stvarno dixy ,kao moderator,naruzi covjeka (na kraju ,ocito i otjera)
Tosha dobro rece..
E sada ne znam trebam li se ja jos predstavljati ,i pozdravljati,ali stvarno bi volio znati odgovr ,jel i mene to muci.. Sta je kutija ispod suvozaceva sjedala.
Unaprijed hvala..
Pozdrav iz Prijedora !
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: Re: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyČet Nov 20 2014, 11:39

komp je ispod suvozačevog sedišta,a šta je ispod vozačevog No?
Nazad na vrh Ići dole
danijelpvo
Početnik
Početnik
danijelpvo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 34
Lokacija : pančevo

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: Re: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyČet Nov 20 2014, 17:53

meni su ispod vozačkog sedišta stopala od ovog što sedi iza smeh šalim se,nema ničega
Nazad na vrh Ići dole
lorens
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.11.2014

KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: Re: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA EmptyPet Nov 28 2014, 07:57

Zdravo svima.Vrlo mi je drago da ovaj forum postoi.Ja sam Makedonac koi trenutno zivi u maroku i imam daewoo.Znaci sada za moj problem ako neko od vas moze to da pomogne.kupio sam skoro daewoo lanos 1.5 pre neko vreme.Auto je stao zbog poplavena instalacija i nije benzinska pumpa radila.Jedan od servisera ga je uzeo i ondeo je ga sa vlecnu sluzbu u garazi.Kad sam otisao posle jedan dan on je vec izvadio sve od auta i nisam vidio ECM koji treba da bude uspod suvozackog sedista.Kad sam ga pito gde je samo je rekao da to nije ni bilo tamo.Jel to moguce?Inace auto je jos kod njega jer cekamo da donese novu pumpu za benzina.
Hvala svima unapred za svu pomoc
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty
PočaljiNaslov: Re: KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA   KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KUTIJA ISPOD SUVOZACKOG SEDISTA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sedista
» Sedista za Espero
» Rotiranje sedišta
» Sedista za Tacumu u prtljazniku
» cudan yvuk ispod haube

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: