Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
voja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.01.2012
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. Empty
PočaljiNaslov: Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.   Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. EmptyČet Maj 02 2013, 01:54

Da li znate, gde da nadjem, od kog opela eventualno odgovara? Sve zive radnje sam zvao i niko nema pojma niti savet, sem onog skini nekome. Zvao sam i Chevrolet, na Bezaniji bese, kazu da mogu da nabave samo za aktuelne modele a ne znaju da li neki odgovara.

Sledeci problem koji mi se desava na istom tocku sa 3 srafa je da guma jako lagano pusta i ne znam da li je vulkanizer lose zamenio ventil, ili lose montirao gumu ili se iskrivila felna zbog 3 odvratna srafa zbog kojih se jezim svaki put kad sednem u auto.

Sled ide ovako, pre nekih 5 meseci prvo mi je pukao ventil gume, tek tako, nista nisam udario niti ocesao.
Pri menjanju gume primetim da mi ne valja 1 od 4 srafa, nisam se zabrinuo, reko naci cu ga lako Very Happy
Zamenio sam ventil kod vulkanizera u Pancevu, jer sam se tamo nasao posle par dana. Guma pre tog vulkanizera nije pustala i sa falicnim srafom.
2 meseca posto sam zadnji put napumpao gumu, solidno je evo izduvana, nisam merio koliko ali vidi se.
Zezaju me i svi vulkanizeri koje pitam, jedan kaze da ne moze da se vidi gde tako slabo pusta, drugi kaze da je to normalno i da je pumpam jednom nedeljno, ili u mom slucaju svaki put kad sednem u kola Very Happy

Ovo je najgluplja kombinacija problema u mom zovotu i vec mesecima ne znam odakle da krenem sa resavanjem. Hvala na svakoj pomoci.


Poslednji izmenio voja dana Čet Maj 02 2013, 16:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.   Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. EmptyČet Maj 02 2013, 14:42

Nisam bas siguran da sam te razumeo, ali mozda i pomognem. Ja sam skoro imao problem sa brezonima ( pametni vulkanizer nakrivo zasrafio maticu onim pistoljem i prilokm sledeceg skidanja tocka pokidala mi se 2 od 5 brezona)! E sad da se vratimo na tvoj problem Smile Brezone zajedno sa maticama sam naso kod Ratka iz NS za 300din po komadu. Imas tu negde na forumu broj telefona. Inace u mom slucaju je leganza. Ne znam da li sam pomogo, ali sam bar pokusao.
Nazad na vrh Ići dole
voja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.01.2012
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.   Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. EmptyČet Maj 02 2013, 16:19

Hvala ti puno na pomoci, kapiram da sam dosta nejasno napisao ali razumeo si. Ako se eventualno setis Ratkovog broja ti napisi, potrazicu i sam kad sednem za komp.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.   Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sraf (zapravo matica) za zadnju alu felnu za tacumu 2001.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dihting glave (metalni) za tacumu 1.8 sx 2001
» Puče šraf od točka...
» Tacuma 2.0. 2001.g problem sa strujom
» donVaske's Matiz 2001. 0,8cc
» Kvacilo Nubira 1.6 2001

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: