Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Potrebna glava motora za Nexia-u

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
sasamoravski
Početnik
Početnik
sasamoravski


Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.02.2012

Potrebna glava motora za Nexia-u Empty
PočaljiNaslov: Potrebna glava motora za Nexia-u   Potrebna glava motora za Nexia-u EmptyPon Mar 18 2013, 12:46

Zna li neko koliko kosta glava motora za dohc 16v motor? U pitanju je Nexia 1.5 16v 97. godiste.
Nazad na vrh Ići dole
alkatraz1
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 03.07.2012

Potrebna glava motora za Nexia-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna glava motora za Nexia-u   Potrebna glava motora za Nexia-u EmptyPon Mar 18 2013, 20:35

U BIH taj motor je oko 200-250 KM=100-125 e.Sama glava 100 KM-50e.Sve ispod te cijene je vrlo sumnjivo,najbolje je sa nekog stranca skinuti,pogledaj koja auta su jos koristila taj motor?
Nazad na vrh Ići dole
zlaja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.02.2014
Godina : 38
Lokacija : Sabac

Potrebna glava motora za Nexia-u Empty
PočaljiNaslov: glava za nexiu 16v   Potrebna glava motora za Nexia-u EmptySre Mar 19 2014, 22:51

alkatraz1 ::
U BIH taj motor je oko 200-250 KM=100-125 e.Sama glava 100 KM-50e.Sve ispod te cijene je vrlo sumnjivo,najbolje je sa nekog stranca skinuti,pogledaj koja auta su jos koristila taj motor?
Ja imam nexiu 16v i trenutno mi je pukla glava na trecem cilindru.Glavu sam jedva nasao polovnu da kupim,lik koji mi je prodao,a inace ima njegov br.na netu navodno prodaje sve ispravne polovne delove,garantovao mi je da je glava ispravna 101%,a ja je odnesem da uradim hidro test,kad ono pazi i ona pukla.Sutra mi salje drugu pa sta mi bog da! Inace cena glave se krece od 120-140 eura!
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Potrebna glava motora za Nexia-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna glava motora za Nexia-u   Potrebna glava motora za Nexia-u EmptyČet Mar 20 2014, 02:24

hvala na informaciji, meni je skoro pukla glava isto sve ko tebi, al ja planiram da ubacim c20xe opelov,ako nadjem naravno se komplet motor sa pratecom opremom..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potrebna glava motora za Nexia-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna glava motora za Nexia-u   Potrebna glava motora za Nexia-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potrebna glava motora za Nexia-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Glava motora
» tacuma 1.8 sx potrebna slika motora
» Nexia hladjenje motora
» zamena motora u daewoo racer/nexia
» gde su najpovoljniji polovni delovi za nubiru?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: