Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Cielo

Ići dole 
+4
gebee&co
radoslav
Radan
komsija
8 posters
AutorPoruka
komsija
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.02.2013

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Feb 28 2013, 17:13

Postovani drugari, prijatelji, braco... Smile)

Imam mogucnost da kupim Daewoo Cielo 1999
O autu ne znam bas nista !

Pomoc !
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Feb 28 2013, 17:36

Kupuj odmah to je jedan jedini u Srbiji.
Nazad na vrh Ići dole
komsija
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.02.2013

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Feb 28 2013, 20:24

Radan ::
Kupuj odmah to je jedan jedini u Srbiji.

Ne razumem...
Dobro ili lose...

[img]daewoo - Daewoo Cielo  De6cd9a0fa9f800x600 [/img]
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Feb 28 2013, 23:12

Jutro. Ama lose ako je jedan jedini. Ako ti nesto "zariba" na njemu a nemoguce ili preskupo kupiti u prodavnici rezervnih delova---gde da nadjes polovni deo????
Ja vozim Nubiru pa sam vec par stvari kupio sa "stranca".
Jedino --- ako neko zna sa foruma --- posto je "stariji" model mozda mu pasu "Opel"ovi delovi.
Pomozite coveku.
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Feb 28 2013, 23:20

Zaboravih ti i ovo reci---danas sutra---odlucis da prodas---hoces nesto bolje, nepovoljna finansijska situacija ili sl.---kome ga prodati?????
Koliko se vremenski taj auto prodaje????
Ako je duuugo na oglasu----onda......hmhmhmhmhhm
Da su kakva druga vremena i da imamo para ihaaaj----zeznes se pa se posle izvuces.
Ali vidis da je zeznuto sa parama----tako da---pamet u glavu.
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Feb 28 2013, 23:51

Vidis--sada sam bio na sajtu gde je objavljen oglas----to je Nexia ali je Cielo stariji brat Nexie.
To vidis u rubrici "o modelu" Ima video o tom modelu i dole postovi sa stranih sajtova.
Necu vise da davim.
Valjda ce jos neko od forumasa da ti da savet.
Pitaj nekog majstora.
Imas na forumu telefone od ljudi koji prodaju polovne delove ovde u Beogradu i okolini, pa pozovi i upitaj kakvi su sa tim modelom.
Nemoj da se zaleces.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
gebee&co
Početnik
Početnik



Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 57
Lokacija : Jagodina

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyPet Mar 01 2013, 12:11

Ako je to auto sa slike to ti je Nexia limuzina sto se tice potrosnog materijala delovi za servisiranje pasu od Opela i nisu skupi a ostalo moze da se nadje po pristupacnim cenama samo zavisi u kakvom je stanju auto. Kada je prodaja auta kasnije to ti je relativna stvar jer ljudi samo iz neznanja izbegavaju ove automobile koji su tvrdim vrlo dobrog kvaliteta samo je vazno kako su odrzavani jer ima osoba koje bi i cekic pokvarile a znam za tipa ovde u Jagodini koji je uspeo da satre Me rcedes za kratko vreme tako da ako ti se svidja auto kupi.
Nazad na vrh Ići dole
komsija
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.02.2013

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyPet Mar 01 2013, 14:41

Hmm... sem foruma i sa strane su misljenja podeljena dosta ljudi je skepticno prema Daewoo vozilima.
Jel ima neki majstor da kaze nesto, meni izgleda relativno dobro
E sad...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyPet Mar 01 2013, 18:28

Ja mislim da je to Poljska Nexia
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyPet Mar 01 2013, 20:44

Nexia 1:1
Cielo je bio naziv za odredjena trzista i to je to.
Evo i sa Wikija [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
gebee&co
Početnik
Početnik



Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 57
Lokacija : Jagodina

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptySub Mar 02 2013, 16:59

Ako te nesto tesi ja sam vlasnik druge Nexie za zadnjih 6 do 7 godina i veoma sam zadovoljan autom i opet ponavljam samo zavisi u kakvom je stanju auto koji kupujes i nista vise.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyNed Mar 03 2013, 19:58

Jeste sa slike nexija.Pa ako je dobra i za dobru cenu sto da ne.Kao i sma sto si rekao misljenja su podeljenja a ljudi koji nisu ni usli u daewoo pricaju gluposti.Mislim ima i to kakav je auto ako je razakan nijedan ne valja.Kada sam vozio komsiju kaze sunce ti j*** pa nije lose udobnije od mondea(mada se meni svidja mondeo).Iskreno delova ima nije ni skupo skuoplji je fiat koji je narodni auto.Ne znam tacno ko ali je zamenio ceo motor i ide motor od suze 1.6 sraf na sraf.Ako je dobra cena uzimaj.Ali pogledaj limariju i stisni auto vidi kako ide.
E nadjoh ga u oglasima

Sigurnost
- ABS- Centralno zaključavanje
Oprema
- Metalik boja- Branici u boji auta- Servo volan- Električni prozori- Aluminijumske felne- Radio/Kasetofon
Stanje vozila
- Garažiran
Opis
plin atestiran tocak boca servo klima HITNO!!!

E sad sta mozes drugo da kupis za 1000e?Golf 2 86 god bez ikakve opreme?Ili auto koji je preko 10 god mladji sa svom opremom?Proveri obavezno svu elektroniku i naka se javi neko sa nexiom pa mu kazite na potencijalne probleme sta da gleda.Inace pise da je hitno i ovako je cena ok a ako mu mahnes sa 900e ispred nosa tvoja je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyNed Mar 03 2013, 21:27

Vece. Eto vidis. Napisase ti ljudi.
Bar javi sta bi. Pazario si je ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
mijat
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 20.06.2011

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyPon Mar 04 2013, 21:16

Nexia je dobar auto, to nam je porodican auto vec 9 godina, uzeli ga skoro novog sa predjenih 30hiljada. Za sve ove godine on se odlicno pokazao, bilo je dva puta problema sa razvodnikom paljenja pre 5 godina i tad je zalemljen i prosle godina na putu do Grcke u Makedoniji pukne lem, imao je i problem sa strujom tj alternatorom, uglavnom je to sve sto je bilo od vecih problema problema ostalo je sitno tipa kablovi Auto je stabilam i tezak, ovaj je sa 8v i malo jesporiji u 1 i 2 brzini ali je uglavnom okej. U pocetku je bio ugradjen sekvent plin ali je pravio problem oko struje i zamenjen je obicnim plinskim uredjajem. Nadam se da sam ti bar malo pomogao, srecno sa kulovinom i javi sta si uradio.
Nazad na vrh Ići dole
vlatko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.03.2013

daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  EmptyČet Mar 14 2013, 22:03

Pozdrav na temu u planu mi je da kupim CIELO 1996 godište sa gasom malo ih ima u Subotici , da li je kupiti ili ne koliko sam video mišljenja su razna .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - Daewoo Cielo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Cielo    daewoo - Daewoo Cielo  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Cielo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo epc
» daewoo tacuma
» Daewoo Nexia 1.5 8v 96.god
» Daewoo Nexia 1.5 8v 96.god
» Daewoo Leganza 2.0 cdx

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: