Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 grejanje kod Lanosa 1.5

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
mihalj farkas
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.01.2013

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptySub Jan 12 2013, 08:30

Imam lanosa 1.5 (2000god.)vec 4 meseca (troje vrata) i jako sam zadovoljan sa njim. kada je dosla zima tek tada sam primetio manji problem . napred kod stakla postoje caj 4 mesta gde topli vazduh moze da izlazi da greje staklo ali iz nje ne izlazi ni jedan zrak Shocked samo napred za sada greje kod vrata i iznad radija . Jer postoji mogucnost da se to popravi i da mi bolje `` duva na staklo`` ili te rupe su za ukras bounce
Nazad na vrh Ići dole
man990
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 28.12.2012
Lokacija : Beograd

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptySub Jan 12 2013, 11:38

Prvo proveri da li radi usmerivac vazduha,ja sam imao problem sa sajlom puko drzac sajle, kupio sam najjeftiniji super lepak i resio problem
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptySub Jan 12 2013, 17:37

mihalj farkas ::
Imam lanosa 1.5 (2000god.)vec 4 meseca (troje vrata) i jako sam zadovoljan sa njim. kada je dosla zima tek tada sam primetio manji problem . napred kod stakla postoje caj 4 mesta gde topli vazduh moze da izlazi da greje staklo ali iz nje ne izlazi ni jedan zrak Shocked samo napred za sada greje kod vrata i iznad radija . Jer postoji mogucnost da se to popravi i da mi bolje `` duva na staklo`` ili te rupe su za ukras bounce
Imate dosta tema o ovome na forumu pa procesljajte malo
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptySub Jan 19 2013, 15:22

Ja juce citam ovu tvoju poruku i radujem se sto je kod mene sve to ok...Kad danas i kod mene nece da otvori klapnu tj usmerivac vazduha...morao da otvorim..Skines onu plastiku oko radija uspomoc nekog srafcigera...I onda skines radio koji je pricvrscen usspomoc dva srafa i onda skines celu onu tablu na kojoj se nalazi komanda za grejanje...Kod mene se dogodilo da se iskrivila sajla koja otvara i zatvara klapnu za usmeravanje vazduha(a ona ti se nalazi sa desne strane papucice gasa malo iznad videces kraj sajle)I plus pukao i nosac sajle...Tako da cu i ja da probam sutra ovim super lepkom...Covek je resio problem...Ja cu javiti kako je ispalo kod mene da znas da li da pocinjes...Jedva cekam da probam.. bounce bounce bounce Gadno je kada ti ne odmagli soferku glavom u zid glavom u zid glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptyPon Jan 21 2013, 16:27

Evo ovako je ispalo...Ponovo sam otvorio i tek sada video da su kod mene ustvari popucala sva 3 nosaca sajli kod komande i sa druge strane sajle na dva mesta...nije samo pukao kod klapne za usmeravanje vazduha...Super lepkom sam uspeo da sredim sajlu za otvaranje i zatvaranje klapne koja sluzi da vazduh vrti samo u kolima odnosno da otvori (zatvori) ulazak svezeg vazduha spolja i sajlu za usmeravanje vazduha...A sto se tice sajle za klapnu koja regulise toplotu vazduha nju nisam uspeo srediti jer su spala ona okca na samim krajevima sajle...Nadam se da ce imati te sajle sa sve nosacima da se kupe...Evo i nekoliko slika
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptyPon Jan 21 2013, 16:31

pa gde su slike? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptyPon Jan 21 2013, 16:41

Nesto ne ide sa slikama glavom u zid glavom u zid glavom u zid Kao prevelike su
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptyPon Jan 21 2013, 17:09

grejanje kod Lanosa 1.5 Photo.php?fbid=527840057249162&set=pcb grejanje kod Lanosa 1.5 Photo.phpfbid=527840413915793&set=pcb [You must be registered and logged in to see this link.] Eto pokusao sam ovako preko facebooka...nadam se da cete videti!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 EmptyPon Jan 21 2013, 17:51

Opet nece.Evo rajko napravio sam mali tutorijal za tebe,a imalo je jos ljudi poteskoca.Tema se nalazi [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





grejanje kod Lanosa 1.5 Empty
PočaljiNaslov: Re: grejanje kod Lanosa 1.5   grejanje kod Lanosa 1.5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
grejanje kod Lanosa 1.5
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Grejanje
» grejanje skroz slabo
» Grejanje Tacuma
» nehsija grejanje
» Problem-grejanje u kabini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: