Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem-grejanje u kabini

Ići dole 
+3
Megasp
ivan85_zmaj
NavratNanosLanos
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyPon Nov 21 2011, 23:48

Nov sam na forumu.Otvorio sam novu temu,pa ako je problem prebacite gde treba.Ovako...Auto mi slabo greje kad postigne radnu temperaturu jedva da se oseti toplo.Kazaljka od temperature mi se nalazi nesto malo nize od polovine na satu,verujem da je termostat dobar.Ponekad kad je na leru spusti malo dole za sirinu kazaljke pa opet digne dok stisnem jaci gas.E sad sumnjao sam na mali hladnjak pa sam ga pre zamene antifriza isprao i voda prolazi kroz njega dobro.Interesuje me da li se mozda zacepio pa nema pun kapacitet(da ulazi voda odmah na pocetku,da ne dopire kroz ceo hladnjak)Sajle su mi sve ok proveravao sam otvaraju i zatvaraju dobro sve.Auto mi poseduje i plin,da li mozda i to utice posto mi je isparivac skroz napred sa desne strane iznad nosaca motora fakticki pored zupcastog malo napred.A creva su duza.E sad jedno crevo ide i spaja se u nekom razdelniku iz koga jedno ide u mali hladnjak grejanja a jedno manje u ajnspric.Dok drugo ide negde u glavu u liniji sa termostatom.Da li je to mozda problem,ili je ipak mali hladnjak da je zapusen?Postoji li neko resenje da probam?Ako se neko susretao sa ovim da mi pomogne.Lanos je 1.5 8v.Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 07:15

Da, postoje vec teme o ovome, ali dobro... nema veze.
Ja bi se isto nadovezao i rekao da imam BUKVALNO ISTI problem i sve sto si i kako si ti napisao i opisao isto se radi i kod mene.
Ja sam sad probao da stavim ispred velikog hladnjaka karton, a takodje sam i isparivac zagradio kartonom, posto se i kod mene nalazi skroz napred, do same one maske na haubi gde ulazi vazduh.
I ja isto sumnjam da je kod mene mali hladnjak zapusen, da nema dovoljan kapacitet, pa se bas razmisljam kako na koj nacin da ga skinem. Ti si to radio?
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 07:39

Nisam ga skidao,ali kad gledam dole ima poklopac postoje srafovi kao da moze da se skine i izvadi ima mesta dosta.Probao sam da ih odsrafim samo,ali nista se ne desava nisam uspeo razdvoijiti plastike(ono kao da su spojene na klik fazon)Nisam probao srafcigerom da raspecim malo zeznuto je,jer si na ledjima glava ispod kad radis.A i bolestan sam pa sam odustao,a i nervira me vise sve to zato sam i dosao da vidim da li je neko mozda skidao i kako se radi.Dal da odem i platim majstora:PJer dosad sta god da je bilo sam menjam i popravljam.A za ovo bas nesto nemam zivaca.Tako da ako vam treba ponesto i znam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 08:24

99% automobila -mali hladnjak da se skine mora da se skida instrument tabla cela,skine ocisti vrati,kod majstora je taj zahvat oko 50e otprilike kako kod koga.Moze da se proba(neko je pisao na forumu i uspeo u tome potrazite malo)da se u sistem naboje crevo i pusti vruca voda i da ce da ocisti tako.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 08:26

Naravno da treba, svacije iskustvo je uvek dobro doslo.
Ja se isto ne usudjujem da sam krenem da rasturam do malog hladnjaka. Cuo sam da mora da se skida cela tabla, da nije tako jednostavno.
Mada svacije misljenje kog sam pitao je to da samo hladnjak moze da zeza, da je zacepljen i da nema kapacitet.
Bilo bi jako dobro, kad bi postojala neka slika ili sema, gde se fizicki nalazi taj mali hladnjak i kako se rastura, tj. sta sve treba da se rasturi da bi se on oslobodio.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 08:55

Evo [You must be registered and logged in to see this link.] tema
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 09:05

E da postoji tako nesto neka slika pomoglo bi dosta.Ali ne skida mi se tabla nikako :p Da li postoje neke specije proverene za prociscavanje.Ja sam juce bio u prodavnici nekoj i ima nesto sto se sipa u sistem pa se ispusti posle toga tecnost skroz,pa se ispere jos par puta ceo sistem pa tek onda antifriz.E sad da li je neko probao, ne bih da isperementisem.Kazu da je bilo slucajeva da nagrize i probije hladnjak.Sipao sam pre par dana nov antifriz crveni koji vise nije crven,znaci da ipak ima prljavstine unutra i rdje.Verovatno da se nagomilava u malom hladnjaku posto je dole skroz.Jedno crevo mi je vruce jako sto ulazi u mali ladnjak,dok je drugo mlako.Verovatno da ventilator oladi tecnost,mada mozda ne bih trebalo da je tako.Ne daje mi se 50 evra majstoru,ko zna mozda na kraju mora i nov hladnjak,pa antifriz...Nije to samo 50 evra:)
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 09:44

Ja sam i prosle godine ratovao sa ovim problemom i opet ga imam.
Prosle godine sam koristio to sredstvo za ciscenje hladnjaka, posto je antifriz bio skorz prljav. Posle tog sredstva izlazila je toliko prljava i mutna voda, da je to bukvalno bilo blato. Ispirao par puta, i sipao antifriz, taj crveni G12.
Cini mi se da je tad bilo malo bolje, al za evo godinu dana opet nisam zadovoljan.
Antifriz se opet zaprljao, grejanje opet slabo.
Cenim da u tom malom hladnjaku ima dosta taloga i prljavstine.
Drugo, skoro sam radio isparivac, remont, pa sad neznam kako te hemikalije deluju na njega, na membrane i tome slicno. Jedino da se ne rizikuje i da se za tu situaciju iskljuci isparivac, da se premosti, i da sve to radis na benzinu.

Evo nasao sam neko upustvo, pa sam izdvojio ove dve strane, gde pise o ovom malom hladnjaku.

Problem-grejanje u kabini 97968511.th



Problem-grejanje u kabini 74453187.th

Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 11:47

Ovaj poklopac na slici je bukvalno isti znaci da ipak moze bez skidanja table.Evo malo pre sam uzeo Würt-ov za ciscenje sistema pa cekam vikend da probam.Skinucu creva sa isparivaca i spojiti ih direktno da ima protok da slucajno ne ostetim membrane pa cu da vidim sta se desava.Koja je najbolja tacka za ispustanje antifriza da mogu sto vise da ga sacuvam posto sam ga stavio pre par dana?Jer posle sipanja ove tecnosti mora se dobro isprati sve.Ili jedino mozda da probam da skinem samo creva od malog hladnjaka pa samo u njega da sipam isperem ga.Ili da ako je lako skidanje da ga skinem i promenim skroz stavim drugi i resen problem.Kazem ti odvrnuo sam 4 srafa koja vidim dole i nista se ne desava ne mogu je odvojiti mozda ima jos koji.Verovatno da moze da se skine i izvadi bez vadjenja istrument table.Skidao bi ja to vec danas,ali auto mi je potreban svaki dan jer mi firma 50 km udaljena.Nemam cime ici na posao
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 12:08

Ja sam ispustao vodu kada sam skidao hladnjak na nubiri,ima na hladnjaku neki sraf i tu sam ispustio vodu i na nubiri je valjda 7,1l i kada sam stisnuo i creva ukupno oko 4l sam ispustio.Nisam uspeo sve.Inace Wurth je jako dobar proizvod.Ja sam koristio za zaptivanje hladnjaka i uspeno je odradjena operacija.Probao sam prvo sa nekom valmom 250 ml i nije uspelo,sa wurth sam uspeo,bar za sada drzi.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 14:33

da, na taj sraf na velikom hladnjaku kad se ispusti ne izadje sva kolicina, mozda pola. I to nije dobro. Neznam da li negde na bloku motora postoji za ispustanje vode. Jedino jos gde znam jeste pumpa za vodu, tu sigurno izadje sva tecnost.
Najbolje bi bilo kad bi mogao samo mali hladnjak da se skine. Nije lose i ove tecnosti, da bi se ocistio ceo sistem, al to nije garancija da ce se odcepiti hladnjak ako je dobro zacepljen.
Nazad na vrh Ići dole
wik_so
Početnik
Početnik
wik_so


Broj poruka : 48
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 41
Lokacija : Sombor

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 18:23

Isti problem sam imao na Nubiri prosle godine koju sam prodao proletos. Zapusen mali hladnjak tj. radiator. Problem resen na nacin da sam skinuo creva od radiatora u motornom prostoru i u izlazno (povratno) crevo u radiator gurnuo Slauf bastensko crevo i odvrnuo vodu na maximum i na taj nacin ga isprao jer je bio skroz zapusen, Izaslo je svega i svacega. Problem je navodno nastao zbog toga sto je procureo veliki hladnjak i sipao sam svakavih stvari za zapusavanje hlanjaka a nubira ima male kanale u radiatoru i lako se zapusi. Nadam se da sam pomogao, kod mene je bio taj problem mozda pomogne.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 20:01

Hm, vrlo zanimljiva ideja... ''izduvati'' ga na licu mesta bes skidanja... Smile
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptyUto Nov 22 2011, 22:45

Probao sam ja to vec.Ja sam skinuo ulazno i izlazno crevo sa malog hladnjaka raskacio sa motora gore spojio selnom crevo sa vodovodai isprao pod pritiskom . Na drugi kraj dobro izlazi onda obrno strane i isto ponovio. Protok je dobar.E sad ne znam da li kad ide kroz sace u hladnjaku ima samo jedan put kuda moze.Ili mozda samo na pocetku ulazi i prolazi a da mi je nazad sve zacepljeno.Znaci voda mi strava prolazi nema niceg da gusi.Da li sva creva treba da su vruca kad otvori termostat?Koliko ti treba vremenski sad kad je ladno da dogura radnu temperaturu.Ja sam sad dosao od drugara,gradska voznja nekih 7 min i ispred kuce dignem haubu i pipo creva.Temperatura mi stoji malo manje od polovine neka creva su mi vruca,neka topla a veliko crevo ono sto izlazi iz polovine hladnjaka kod akumulatora je ledeno.Znaci pola hladnjaka vruce pola hladno.Nista mi nije jasno,mozda mi jos termostat nije otvorio.Da li se mozda livtira sistem,dal je moguce da negde ima vazdusni cep pa da slabo cirkulise?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 07:43

I ja isto to pitam, i kod mene je tako. Bas sam juce kad sam dosao s posla (gradska voznja, jedno 3km, cirka 10-ak minuta), tek posle vise od pola puta, pocne da dize temp iz plave do neke radne. Dodjem kuci, dignem haubu, pipnem veliki hladnjak on u gornjoj zoni vruc, od pola, pa na dole leden. Ulazno crevo od motora vrelo, ovo drugo onako mlako. Creva od radijatora jedno vise toplije, drugo manje.
Ja sam cak ispred hladnjaka i isparivaca stavio karton, al i dalje je isto. Doduse mozda se to ne primecuje na ovako male relacije od par km. Mozda treba izaci negde na otvoreno i voziti malo duze?!
A sto se tice vazdusnog cepa, ja mislim da ne bi trebalo da ga bude ako je lepo ozraceno. A to je u sustini, otvoris poklopac na cancetu za vodu i pustis u leru da digne temperaturu, da otvori termostat, da upali ventilator jedno 2x. Onda povuce svu vodu u sistem, izbaci vazduh ako ga ima i to je. Samo je bitno da poklopac od canceta skines, da ostane otvoreno...

Nego, ja cu da probam kako se ponasa temp, kad vozim na benzin.
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 09:36

Izgleda da bas imamo isti problem oko toga.Juce sam ga bas terao i na benzin,isto mi se ponasa.Sta se tu desava ko to zna.Ja cekam vikend da mu grunem onu speciju.Vec treci put cu da menjam antifriz za 2 meseca.Ja moj auto lepo odrzavam Very Happy Reci mi i kad digne temperaturu radnu kako ti greje unutra?Meni se oseti onako toplo malo nije da cu da se smrznem.Ali u jakni vozim Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 09:55

Isto brate, i kod mene... Daje neku toplotu, al nedovoljno, nije to to. Jos sad kad dodje zima i zalede stakla, pa nema sanse da to brzo ugreje i da odmrzne. Drugo oce i stakla da mi magle.
A sto se tice radne temperature tu kod sebe imam neku nedoumicu. Zapravo meni se cini da on uopste ne daje temperaturu koja bi trebalo. Kod mene kazaljka dodje na prvu belu liniju. Oce da ode vrlo malo iznad, i u toku voznje cak i da padne ispod bele. Kod drugara mehanicara sam to proveravao i on je laserom nekim merio temp. na bloku motora i kod mene to bude jedva nekih 65-70 C, sto je ispod radne. Menjao sam i termostat i isto je.
Sad kod mene i to moze da bude mali nedostatak i to me isto zbunjuje. Pa zato sumnjam da je mozda zbog voznje na plin koji je hladan i dodatno hladi vodu u isparivacu.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 09:59

Aj nakaci neku sliku, gde se tebi nalazi kazaljka kad dostigne radnu temp. Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 10:41

Ivane, ili ortakov laser ne valja ili tvoj novi termostat ne valja:D
Ako nije tajna koliko si platio taj novi termostat?
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 11:29

Kazaljka mi je 1.5 mm ispod srednje crte (polovina sata).Ne mogu kaciti slike nikakve nedelju dana posto sam nov ne daju.Pricao sam sa likom koji je skidao na kadettu suzi.Deluje bukvalno isto kad se sagnes dole imas levo dva srafa i desno dva i prema konzoli tu negde gde je pepeljara dva kom.Kao na onoj slici sto si mi postavio.Bilo bi pozeljno skinuti tu plastiku oko menjaca napred da ne smeta.Kad se skine prva plastika (mora se necim raspeciti kao da ima kopce)ispod se vec vidi hladnajak delimicno.Onda ima oko njega jos jedna plastika stegnuta srafovima koja se skine to ga drzi.Sa spoljne strane treba raskaciti creva dole sa njega koja su odmah ispod letve volana.To je malo zeznuto bice problem vratiti selne malo je mesta.I hladnjak se izvadi na suvozacevu stranu.Sta moze jos da bude....Ja sam rzmisljao Idea Lanos nema filter kabine uvek mi ulazi kad upalim ventilator razno smece ostaci lisca i tako to unutra,Mozda je hladnjak zacepljen spolja napadalo na njega svasta pa ventilator ne moze da duva kroz njega lepo.E sad mozda to moze da se vidi od gore kad se skine plastika ona i brisaci pa da se nekako usisa usisivacem.Da se pridje ocisti treba probati ili kad se skine hladnajk pa onda.Evo malo pre sam probao tecnost onu i to sipao sam jako malo kolicinski posto je cela na 10 l.Pa cu da vidim dali se ista desava i dali ce da bude djubra u antifrizu.Ako bude roknucu celu,a sad samo malo pa nek kruzi u sistemu valjda mu nece zasmetati.Ako bude rezultata nekih javim odmah.Sto se tice plina ne bi trebalo da bude problem,jer auto kad nagura radnu temperaturu nema veze koja je kolicina rashlade tecnosti i koliko su creva dugacka do isparivaca.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 20:12

Ako se ne varam termostat sam platio 1700 din, posto on ide komplet sa kucistem. Ne moze samo ulozak da se menja.
Evo slike kako je kod mene radna temp. Vise od ovoga nema sanse da se digne, i ovo je mnogo. Obicno je jos manja na ovu prvu belu ispod. Ovo je nagruvao temp, posto mi je radio u mestu u leru, po povratku s posla. I to mu je trebalo citavih 10-ak minuta sa stisnutim gasom da radi u mestu i da greje do ove temp. i tek onda je upalio ventilator na hladnjaku.
Posto imam dobar unimer digitalni i ima onu sondu za merenje temperature, bas sam probao sa tim da izmerim koliko je motor vruc. Ta neka temperatura koja je inace kad vozim, na umireu mi je pokazalo oko 67-70 C. Kad sam drzao po gasu da se motor vise ugreje i kad je upalio ventilator na hladnjaku, proverim unimerom temperaturu motora ona bude oko 85-87 C.
Al to moze da postigne cini mi se samo u leru, u voznji nema sanse da se toliko ugreje.

Problem-grejanje u kabini Abcd0004w
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 23:08

Tebi je mozda i do termostata.Mozda ne valja taj sto si kupio.Ti vozis nubiru 1.6?Tebi bar nije problem termostat promenuti spoilja ti je.Sta ja da kazem moram skidati remenicu gornju,kais zupcasti,plastiku zastitnu,jos pre toga creva od plina.A da bi ga doveo posle u fazu moram skidati desni tocak,remenicu sa radilice,kais altenatora.Pa ti vidi Very Happy Razmisljam da ugradim neku pec unutra na drva da greje jednostavnije mi je Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 23:19

Jel je i tebi ovako temperatura ili je veca? Mislim skala u odnosu na moj slucaj, kako ti ide?
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 23:31

Jos gore za debljinu dve kazaljke,malo fali da bude na sred
Nazad na vrh Ići dole
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini EmptySre Nov 23 2011, 23:34

Ako nekome nešto znači.
Meni je, kada motor dostigne radnu temperaturu, kazaljka za temperaturu na bukvalno istoj poziciji gde je i na slici od ivan85_zmaj-a. I nikada nije otišla više.
Bukvalno, kao da sam ja slikao moju instrument tablu Smile
I tako je već 8 godina. I da napomenem, nisam nikada imao problema sa grejanjem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem-grejanje u kabini Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem-grejanje u kabini   Problem-grejanje u kabini Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem-grejanje u kabini
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Voda u kabini
» problem sa usmeravanjem vazduha u kabini
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Led osvetljenje u kabini
» Buka u kabini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: