Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pozdrav Iz Doboja.....

Ići dole 
AutorPoruka
srdjang
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.10.2012

Pozdrav Iz Doboja..... Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav Iz Doboja.....   Pozdrav Iz Doboja..... EmptySre Okt 03 2012, 15:09

Pozdrav svim forumasima iz Doboja. Imam 50 god (hmmm). Od prije par dana posjedujem Lacetti 1.4 sedan 2006 god. Nekada vozio i Nubiru 1998 g. 2.0 karavan i bio prezadovoljan. Procitao sam dosta korisnih stvari na forumu pa ajde da se i ja pridruzim. Od mene necete dobiti nikakve savjete jer stvarno pojma nemam o motorima ali mogu prenijeti neka svoja iskustva sa tim koreancima jer sam Nubiru vozio 7 godina, a izmedju nubire i lacetti vozio sam Sandero Stepway 1.5 dci. skodu Fabiu 1.9 tdi i Corsu pa tako mogu i da poprilicno dobro procjenim razliku izmedju Koreje i ostalog svijeta.
Inace po zanimanju sam ekonomista ali sticajem okolnosti sam u pekarstvu, (kazu da u tom poslu ima leba) pa ako nekada zatreba vrucih kifli sa cvarcima tu sam.
Za sada toliko.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav Iz Doboja.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav iz BG
» pozdrav
» LANOS 1.5 OPŠTI PROBLEM-2 DEO !!
» Pozdrav iz KG-a
» Pozdrav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: