Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
paza1982@gmail.com
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.09.2012

nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina Empty
PočaljiNaslov: nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina   nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina EmptyNed Sep 30 2012, 19:40

pozdrav svima,
nov sam clan foruma a takodje i daewoo nubire 1.6 16 v karavana od pre nekoliko dana,imam problem sa ne tako cestim ali povremenih i jakih detonacija od plina pa me interesuje posto su svi na forumu bolji poznavaoci nubire od mene dali treba prepraviti obican uredjaj u sekvent i koliko to kosta
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina   nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina EmptyPon Okt 01 2012, 07:57

Najverovatnije je problem sa strujom, zameni za pocetak svecice.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina   nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina EmptyPon Okt 01 2012, 18:42

Pozdrav,imas temu za predstavljanje za pocetak.A kao drugo imas u temi kvarovi moju temu o mojoj nubiri jer je mene skoro sve snaslo z godinu dana hehe.I kako je otklonjeno.Sto se tice prepravke ja sam isto razmisljao ali sam odustao jer nije isplativo bar meni.U sustini ti ostane boca i bakarne cevi sve se ostalo menja.A detonacije se najcesce desavaju usled lose smese-siromasne, ili prljav filter vazduha.To ti je najjeftinije a naravno da utice i struja kablovi svecice bobina,ali sve ti je to skuplje probaj ti prvo lepo da namestis smesu,.Ja kada sam zamenio isparivac prestale su detonacije jer je vec bio za remont.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina   nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nubira 1.6 16v ceste detonacije od plina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li nešto fali .....
» Pomoc oko ugradnje plina
» Ugradnja plina u kalosa
» Daewoo Tacuma 2.0 16v potrosnja plina
» Vise problema i pitanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: