Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tecnost za hladjenje motora

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
lix
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.03.2011

Tecnost za hladjenje motora Empty
PočaljiNaslov: Tecnost za hladjenje motora   Tecnost za hladjenje motora EmptyPet Jun 15 2012, 20:03

Pozdrav,imam Lanosa `99 god 1.4 Interesuje me kako da ispustim tecnost za hladjenje motora? Na donjoj strani hladnjaka pronaso sam plasticni cep , odvio ali je tu samo izaslo 2,5 l tecnosti.Da li postoji drugi cep za ispustanje tecnosti iz motora obzirom da u uputstvu koje je na nemackom stoji da je ukupna kolicina tecnosti za hladjenje 7 l.Iso sam kod vise mehanicara niko nije znao gde se ispusta ostala tecnost iz motora.hvala unapredTecnost za hladjenje motora 117947
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Tecnost za hladjenje motora Empty
PočaljiNaslov: Re: Tecnost za hladjenje motora   Tecnost za hladjenje motora EmptyPet Jun 15 2012, 21:56

lix ::
Pozdrav,imam Lanosa `99 god 1.4 Interesuje me kako da ispustim tecnost za hladjenje motora? Na donjoj strani hladnjaka pronaso sam plasticni cep , odvio ali je tu samo izaslo 2,5 l tecnosti.Da li postoji drugi cep za ispustanje tecnosti iz motora obzirom da u uputstvu koje je na nemackom stoji da je ukupna kolicina tecnosti za hladjenje 7 l.Iso sam kod vise mehanicara niko nije znao gde se ispusta ostala tecnost iz motora.hvala unapredTecnost za hladjenje motora 117947


pozdrav, nema drugog mesta za ispustanje, moraces da skidas creva ako hoces bas sve da ispustis
Nazad na vrh Ići dole
lix
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.03.2011

Tecnost za hladjenje motora Empty
PočaljiNaslov: Re: Tecnost za hladjenje motora   Tecnost za hladjenje motora EmptySub Jun 16 2012, 17:50

Hvala,pozdrav... Ali da l je moguce da staje do 7 l kako pise u njegovom uputstvu..Question
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Tecnost za hladjenje motora Empty
PočaljiNaslov: Re: Tecnost za hladjenje motora   Tecnost za hladjenje motora EmptyNed Jun 17 2012, 10:48

lix ::
Hvala,pozdrav... Ali da l je moguce da staje do 7 l kako pise u njegovom uputstvu..Question

7l staju kad se motor sklopi u fabriku i prvi put se sipa tecnost. i da skines sva creva da ispustis vodu u bloku uvek ostane, u vodenoj pumpi... 7 ne mogu da stanu nikad, 5-6 najvise
Nazad na vrh Ići dole
lix
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.03.2011

Tecnost za hladjenje motora Empty
PočaljiNaslov: Re: Tecnost za hladjenje motora   Tecnost za hladjenje motora EmptyNed Jun 17 2012, 17:33

Tecnost za hladjenje motora 315501 hvala ti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tecnost za hladjenje motora Empty
PočaljiNaslov: Re: Tecnost za hladjenje motora   Tecnost za hladjenje motora Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tecnost za hladjenje motora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izbacuje tecnost za hladjenje nubira 1.6 '99god
» Nexia hladjenje motora
» Rashladna tecnost i u bloku motora?
» Sistem za hladjenje curi antifriz
» Tacuma - usmerivač vazduha za grejanje/hladjenje u kabini?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: