Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptyUto Maj 15 2012, 21:04

Ovih dana kisa tuce po ceo dan,kad vozim vise osoba lose mi se susi vetrobran iako je u 4om stepenu ventilator.Kako je kod vasih automobila?Skidao sam one obrtne prekidace da menjam sijalice pa se plasim da nisam nesto poremetio tom prilikom jer koliko sam primetio da smerovi duvanja vazduha se regulisu kroz ona crevca prekidacem iz kabine ,po principu nekog vakuma.Bojim se da nije neka klapnica zatvorena confused
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptyUto Maj 15 2012, 22:29

pa stavi ruku vidi da li duva na soferku
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 06:21

Pa to je prvo što sam proverio,kažem da slabo duva.Zato i pitam kako je na vašim kolima,u četvrtom stepenu bi trebalo baš da piči kod mene to nešto slabo...
Nazad na vrh Ići dole
magi
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 19.04.2012
Lokacija : Beograd

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 18:16

darezzy ::
Pa to je prvo što sam proverio,kažem da slabo duva.Zato i pitam kako je na vašim kolima,u četvrtom stepenu bi trebalo baš da piči kod mene to nešto slabo...

Јеси ли пробао да укључиш климу /свеједно на црвено или плаво /?!
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 18:31

Pa nisam malo mi je nelogicno bilo da na grejanje ukljucim klimu,mada probacu...danas je lepo vreme a za sutra najavljuju kisu opet pa cu probati...hvala
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 18:45

pa kada ukljucis klimu i onaj gas iz klime pomaze.Ali treba bas jako da duva.Bar kod mene je tako.Klima mi ne radi ali recimo ako ukljucim na 4 ventilator bas je bucno ali za nekih 20sec sve skloni smanjim na 2 ne cuje se,i odrzava
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 20:02

Malopre pogledah users manual,ta kombinacija grejanje i klima kazu ne ide zajedno No probacu ponovo da skinem prekidac i vidim jel sve u redu sa onim crevcima za klapne za usmeravanje vazduha,svakako hvala na sugestijama bravo
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 20:04

Da se pohvalim danas sam zamenio zadnji lonac i auto mi samo susti Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySre Maj 16 2012, 20:40

E promeni polen filter i nece toliko magliti tj brze ce ti odmagliti.Imas u mojoj temi o nubiri gde je.
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptyČet Maj 17 2012, 04:30

Very Happy pronasao sam kvar,ono crevce sto ide na usisnu granu bilo iscupano,vratio ga na mesto i sad radi kako treba Wink
Nazad na vrh Ići dole
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySub Maj 19 2012, 21:21

Ej i ja imam slican problem isto tako kad pada kisa a ja vozim isto mi tako magle stakla unutra a ukljucio sam grijanje na 4 i samo mi obrise naprijed sofersajbu a ova ostala stakla magle! E sad dal i kod mene nije to na usisnoj grani problem to nekakvo crijevo sto si ti spomenuo i mozes li jos malo da mi objasnis kako si rijesio taj problem da i ja pokusam da popravim da ne strahujem vise i gledam jel nebo oblacno i dal ce kisa il nece grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr glavom u zid glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? EmptySub Maj 19 2012, 23:15

Pregledaj temu u ovom podforumu "klapne za ventilaciju na nubiri ne rade" i bice ti jasno gde sta dodje,meni je bilo od koristi.Ono crevce sto dodje sa donje strane (S) na onoj kutiji sa polenskim filterom koji stoji u gornjem levom delu u motornom prostoru ispod haube.Ono ide na usisnu granu i mora da bude prohodno i citavo...pokusaj pa ako nema rezultata ti pisi ponovo bravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?   Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako vam vase Nubire suse vetrobran kad zamagli iznutra?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kupivina nubire
» tecnost za vetrobran
» Posuda za tečnost za vetrobran
» Klima kod Nubire
» Prodajem Nubiru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: