Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 tecnost za vetrobran

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

tecnost za vetrobran Empty
PočaljiNaslov: tecnost za vetrobran   tecnost za vetrobran EmptyPon Jan 03 2011, 21:41

koliko tečnosti za šoferku staje u posudu za kaalos nedostupno mi ne mogu da joj pridjem
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

tecnost za vetrobran Empty
PočaljiNaslov: Re: tecnost za vetrobran   tecnost za vetrobran EmptyPon Jan 03 2011, 22:01

kako bre nedostupno... mora da je pristupacno da se sipa tecenost... a drugo, zar nemas na poklopcu kao merac koji ide dole u cance?
Ja sipam do vrha, dok ne pocne da preliva...
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

tecnost za vetrobran Empty
PočaljiNaslov: Re: tecnost za vetrobran   tecnost za vetrobran EmptyUto Jan 04 2011, 08:29

vidi se samo vrat posude poklopac je obicna plasticni a posuda pada ispod limova kod krila
tako da ne vidim posudu inace nikad ne sipaj do vrha posude ostavi par cm jer u sslucaju smrzavanja
tecnost se siri i moze doci do pucanja to je zbog kvaliteta pise-20 a to kod nas nista nije kako treba
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

tecnost za vetrobran Empty
PočaljiNaslov: Re: tecnost za vetrobran   tecnost za vetrobran EmptyUto Jan 04 2011, 09:20

Pa dobro, to je ok... tako je i kod mene... posuda je skroz skrivena... ja sam skoro sipao trecnost i bogami celih 1.5-2 litra je stalo, a i bilo je malo unutra... tako da mislim da je otprilike kapacitet nekih 2 litra... al dobro, ne treba to prepunjavati, ne trosi se to toliko. Doduse po ovom losem vremenu se i trosi, stalno ti se na putu zaprlja soferka, ali litar tecnosti je sasvim dovoljno cak i za neki duzi put.
A i pumpe su svuda na putevima, pa uvek moze i da se kupi 1 litar...
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

tecnost za vetrobran Empty
PočaljiNaslov: Re: tecnost za vetrobran   tecnost za vetrobran EmptyPon Jun 10 2013, 06:33

Imam problem s ovom posudom za tecnost, izgleda je negde napukla, pa curi cim sipam vise od 2dl tecnosti iako je prazna. Da li je neko skidao na Esperu ? Uopste se ne vidi, vec kao sto neko rece gore se vidi samo vrat posude koji se skida na odvijanje ali se posuda ne vidi ni kada se to skine. Deluje mi neverovatno da se skida krilo da bi se prislo posudi ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tecnost za vetrobran Empty
PočaljiNaslov: Re: tecnost za vetrobran   tecnost za vetrobran Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
tecnost za vetrobran
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Posuda za tečnost za vetrobran
» Rashladna tecnost i u bloku motora?
» Rashladna tecnost
» KAPLJE RASHLADNA TECNOST
» Tecnost za hladjenje motora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: