Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi Logo Foruma i kluba

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptyUto Sep 28 2010, 22:21

Uradjen je novi Logo tj banner za nas forum... Iskreno se nadam da ce vam se svideti Smile Ukoliko imate neke predloge i zamerke slobodno iznesite Smile
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptyUto Sep 28 2010, 23:04

metrocop ::
Uradjen je novi Logo tj banner za nas forum... Iskreno se nadam da ce vam se svideti Smile Ukoliko imate neke predloge i zamerke slobodno iznesite Smile
malo me je vreme pregazilo,a vise tehnologija ali ponesto znam.znak je los narocito ovo crno oiviceno i ta neka oker slajfna.razmislicu malo pa cu ti nabaciti neke sugestije ja to moram na papir,u svakom slucaju pozdravljam trud,
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 04:40

ma kad bi pozadina mogla da se promeni , ovo belo puno dreci , bar meni Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 10:20

Za pocetak moze da prodje... Neznam kakve su mogucnosti da se malo modifikuje i ulepsa sam izgled celokupnog foruma...
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 15:47

Ma mogucnosti se velike Smile samo je problem sto ja to ne mogu da nakacim na forum i da isprobavam...

Cackacu jos po banneru pa kad ga dovrsim dacu adminu da okaci. Sto se tice samog foruma nisam siguran koliko je mogce editovati ga jer je ovo free verzija. Kad sam se ja bavio forumima nije moglo...sad ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 16:51

evo neki PRIMER Basketball sto se pozadine tice
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 18:19

Tesko da bi bilo ovako Smile Mislim da u free verzijama ne moze da se bira skin foruma. Ali to najbolje zna Admin Smile
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 20:25

interesantne promene Cool
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.03.2010

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySre Sep 29 2010, 20:32

Želim da se zahvalim Metrocopu na novom Logou za forum. Metrocop je u pravu, i u ovim besplatnim varijantama foruma, nema nekog velikog izbora. Ima samo 20 mb besplatnog prostora na hostu i to se brzo popuni instlacijom nekih od tema i dodavanjem dodatnih slika, pogotovo animacija koje zauzimaju dodatno mesto. Malo sam se igrao sa bojama na forumu.
'Razz'

Veliki pozdrav za sve na Forumu ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://daewoo.forumsr.com
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptyČet Sep 30 2010, 02:31

Hvala za informacije Admine Smile nema na cemu za Logo...jos cu ga doterati pa da se ponovo postavi.

Sto se tice novog skina, za moj ukus previse je drecava ova plava Smile Mozda je ova nijansa plave bolja (ako postoji mogucnost menjanja nijansi) "#0A547B"
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptyČet Sep 30 2010, 04:00

vidim da baratate tehnikom i to je za svaku pohvalu.o bojama znam jako puno pa samo jedna sugestija.nikako ne stavljati vise od dve boje i te boje bi trebalo da budu iz istog tonaliteta.jaki kontrasi mozda budu vizuelno lepsi,ali puno zamaraju oci,a isto tako posto pretpostavljam da vecina vas radi na njemu gde je kompijuter jedini izvor svetlosti u mracnoj sobi sto nije dobro,pa razmislite o varijanti plava pozadina sa belim slovima(manji je intezitet svetlosti koji daje plava od bele).
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySub Okt 02 2010, 16:28

Malo sam doradio Logo...poslusao sam neke vase savete pa evo sta je ispalo. Ukoliko mislite da bi trebalo jos nesto uraditi, recite. Mada je moja zamisao bila da logo tj baner bude koliko toliko jednostavan sa par detalja. Nadam se a je tkao i ispalo Smile

Novi Logo Foruma i kluba Daewppklubsrbija2
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySub Okt 02 2010, 17:11

metrocop ::
Malo sam doradio Logo...poslusao sam neke vase savete pa evo sta je ispalo. Ukoliko mislite da bi trebalo jos nesto uraditi, recite. Mada je moja zamisao bila da logo tj baner bude koliko toliko jednostavan sa par detalja. Nadam se a je tkao i ispalo Smile

Novi Logo Foruma i kluba Daewppklubsrbija2
to je to verujte mi vidim da si usvojio moje savete(davne 1991g.zavrsio sam visu skolu likovnih i primenjenih umetnosti hilendarska 1 i 13g.radio kao nastavnik likovnog a sad sam u nekim drugim vodama ,ako se i drugi slazu ja bi to ostavio kao konacni od mene 5.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba EmptySub Okt 02 2010, 21:28

Hvala na savetu Smile tek sam posle tvoje kritike uvideo da ona narandzasta zaista strci Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi Logo Foruma i kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi Logo Foruma i kluba   Novi Logo Foruma i kluba Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi Logo Foruma i kluba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Predlog oko foruma
» Pozdrav za sve clanove Daewoo foruma
» pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...
» novi daewoo automobili
» DVD player Nubira & Lacetti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: