Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
brane
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.01.2019
Lokacija : sombor

pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  Empty
PočaljiNaslov: pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...    pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  EmptyNed Jan 06 2019, 23:03


[You must be registered and logged in to see this link.]


pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  Icon_wink  pozdrav svima koji učestvuju u radu foruma...
Ja sam Branko, iz okoline Sombora, odnedavno vlasnik  Nubire karavan 1.6, 2001.g.
prvi utisci su mi pozitivni, volim veće gabarite auta pa je nubira sasvim ok.
dosta je živahan motor, i lepo mi leži u ruci, dobro se upravlja, nadam se da će dobro služiti bar dve tri god...

eto, postavio sam i prvu temu, imam mali peh sa kontrolnom lampicom za ulje, ne svetli pri kontakt... vozim ga i tako bez problema, mada znam da je kontrola poželjna...

još jednom pozdrav za sve, i nadam se dobroj komunikaciji ovde na forumu, a možda i novim prijateljima i kolegama...

po struci, penzioner... pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  315501
Nazad na vrh Ići dole
daba974
Početnik
Početnik
daba974


Broj poruka : 32
Datum upisa : 18.11.2016
Godina : 49
Lokacija : Инђија

pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...    pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  EmptySub Jan 12 2019, 09:39

Поздрав за Вас Бране, и добро нам дошли !!!!
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...    pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  EmptyČet Jan 17 2019, 22:54

Pozdrav Brane,

Neka te auto služi dugo i pouzdano! I naravno zameni lampicu u tabli, za svaki slučaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...    pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pozdrav za sve članove foruma, i moderatorima, naravno...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav za sve clanove Daewoo foruma
» O Meni
» Pozdrav!
» Rucna kocnica Nubira
» Pozdrav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: