Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 temeratura nula, a termostat zatvara

Ići dole 
+9
zeks
ivanjovanovic
Radan
Megasp
ivan85_zmaj
Timo Popovski
serhio011
GTX
kostas79
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyPet Feb 03 2012, 22:41

Znaci upalim auto u mestu, i pustim ga da se greje. Prvo pocinje da greje crevo za isparivac za plin, greje se i isparivac, tu prvo ide topla voda iz motora, al i dalje je crevo posle termostata hladno.
Sve do odredjenog trenutka, i onda to crevo postane toplo, taj deo hladnjaka postane topao. Pogledam na kazaljku ona je na 1/4 (prva bela), uskoro se ugreje i ceo hladnjaka i ono drugo crevo sto vodi od hladnjaka.
Iz tog razloga smatram, da mnogo ranije otvara i propusta toplu vodu i mesa je.
Cisto sumnjam da mu je to voda od 87C, i da mu je to radna temperatura.
Nazad na vrh Ići dole
ivanjovanovic
Početnik
Početnik
ivanjovanovic


Broj poruka : 55
Datum upisa : 30.01.2012
Godina : 36
Lokacija : beograd-zrenjanin

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptySub Feb 04 2012, 03:58

dobro ti je rekao bokilava,skini termostat i stavi na sporet u vodu dok ne prokljuca,zatim uzmi i vrati ga na autu,samo dobro pogledaj da li imas vazduha u sistemu,meni sve to govori da je vazduh otisao u mali hladnjak,uzmi i pipni rasprsivac ne creva vec njega i vidi da li je on vruc ili je mlak ili hladan? mali hladnjak je najvisa tacka i kad menjas vodu i sipas drugu tj. antifriz moras dobro ispustiti vazduh,on se radi tako sto ako imas na lulici na hladnjaku ventil mali plasticni njega odvrnes i otvoris cantru gde se sipa voda,dokle god mehurici izlaze iz ventila ima vazduha naravno cim nestanu zavrnes ga i sacekas da ti se ventilator upali,kada se on upali povuce vodu iz cantre cim se on ugasi ugasis i auto dolijes u cantru vode samo gledaj da bude mlaka ili vruca posto je i motor vruc i kada dolijes opet upalis auto i zatvoris cep nakon ponovnog paljenja ventilatora...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptySub Feb 04 2012, 11:55

Pa ne bi trebalo da imam vazduha, jer sam to jesenas menjao antifriz kod mehanicara tako da smo bas takav postupak napravili. Obavezno pustimo da radi motor dok ne upali ventilator, poklopac na cantri je otvoren, on gore malo istera vodu. Posle dok dodjem kuci od njega ja dolijem jos ako treba i tako.
Vazduha ne bi trebalo da ima. A ovo da kuvam termostat, nije losa ideja, al ko sad da ga skida, ima da izgubim svu vodu. A ako ne valja dok kupim drugi, procice dani.
Nego ako bi mogao nekako drugacije da to izmerim. Mozda da izmerim vodu a da pustim auto da radi, il nekako na taj fazon?!
Drugo isparivac pocne u pocetku da biva topao, a onda postane vreo. Creva od malog hladnjaka su isto jedno vise toplije drugo manje.
Samo sto sam primetio da crevo od termostata sto ide u hladnjak, postane toplo pre nego sto on napravi onih 87C koje bi trebalo.
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptySub Feb 04 2012, 13:29

Sta ces dobiti kuvanjem termostata? Potpuno je ocigledno da ti termostat rano otvara,zameni ga i resen problem.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptySub Feb 04 2012, 14:53

Ivane ako ti je auto u garazi,upali ga i pusti da radi pola sata,ma mora da digne temperaturu ako ti je ispravan termostat.Ako ne podigne,termostat menjaj i kraj.Ja ujutro pre nego sto krenem na posao upalim auto,dok skuvam kafu i popijem istu,auto je zagrejan.
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptySub Feb 04 2012, 20:50

ja sam na kalosu pre nedelju dana menjao termostat...e ovako temepratura mi je bila ispod prve crte nekad digne preko prve ali onda padne uglavnom...u kabini je grejao fino ali sam bio ubedjen da nije to kako bi trebalo jer mi je ovo prva zima sa ovim autom...i ja lepo odem i kupim termostat za njega ide samo ulozak,630dinara u beotimu na novom beogradu,pise na termostatu 88C,odem kod drugara,skinemo stari na kojem pise 87C,zamenimo,upalim auto i krene da dize temperaturu do srednje crte...onaj stari ubacimo u vrelu vodu i pocne da otvara...i normalno posle zatvara kad smo ga izvadili iz tople vode...eto...ali izgleda da je glavio...ovaj sad radi sasvim normalno na ovim velikim minusima....tako da ja bih da sam na tvom mestu zamenio termostat...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 12:05

GTX ::
Sta ces dobiti kuvanjem termostata? Potpuno je ocigledno da ti termostat rano otvara,zameni ga i resen problem.
neces ga kuvati da bi ga skuvao pa da proradi Very Happy kuvas ga i pratis temperaturu unimerom, lepo vidis kad je poceo da otvara i to je poenta kuvanja
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 12:28

E pa evo, ja sam recimo testirao jedan stariji termostat koj sam skinuo i zamenio ovim sto mi je sada na autu, cisto da vidim kako se ponasa i sta se desava kad ga stavim u vrucu vodu.
Da napomenem da mi se i sada ovaj termostat koj je na autu verovatno isto ponasa kao i ovaj prethodni sto sam ga zamenio (ima godinu dana).

Ovaj stari sam stavio u lonce i ''kuvao'' ga, i on je otvorio ceo na tih njegovih 90-ak stepeni, unimerom sam merio. Drzao sam ga tako u vodi koja je bila i 95C, al kad sam ga izvadio i stavio u hladnu vodu on je vrlo malo zatvorio, tacnije ostao je otvoren, zaglavljen. Dugo sam ga hladio i hladio sa vodom iz cesme koja je imala cirka 7C al on nije hteo da zatvori do kraja.

Dolazim do zakljucka da sam ga iz tog razloga verovatno i zamenio, a sto se mozda isto desava i sa ovim sto mi je trenutno na autu. Cenim da je i sa njim isto problem, mozda on meni otvara ranije, a mozda ustvari ne zatvara do kraja nego ostane zaglavljen.

Da napomenem da su mi oba termostata u ovim plasticnim kucistima i da sam sa sve kucistem drzao u loncu na ringlu.

Mozda sledeci vikend skinem ovaj sto mi je na autu i da probam njega da vidim kako ce da se ponasa, ako bude glavio ili otvarao ranije znacu da je on problem. Onda cu da kupim ovaj u metalnom kucistu gde mogu da menjam samo ulozak kasnije.

Ja mislim da kad se posle potopi u hladnu vodu da mora brzo da odreaguje i da zatvori, a ne da ga ja drzim 15min u ledenu vodu a on i dalje stoji otvoren?!

Ako sam negde pogresio, neka mi neko pojasni kakav je pravilan postupak ovog ''ispitivanja''.

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 13:09

bokilava ::
GTX ::
Sta ces dobiti kuvanjem termostata? Potpuno je ocigledno da ti termostat rano otvara,zameni ga i resen problem.
neces ga kuvati da bi ga skuvao pa da proradi Very Happy kuvas ga i pratis temperaturu unimerom, lepo vidis kad je poceo da otvara i to je poenta kuvanja

Vidi,termostata sam se namenjao tako da znam svrhu tog "kuvanja".Covek je napisao da crevo koje izlazi iz termostata nema dovoljnu temperaturu sto znaci da rano otvara ili ni ne zatvara,a u tom slucaju to vase kuvanje ne vredi nista.Mozda da ga baci na rostilj? :-)
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 13:27

Pa mozda nije lose da se proveri kako otvara, koliko i da li zatvara posle do kraja... ili ostaje otvoren, zaglavljen i tome slicno. Mozda nije lose testirati ipak.
Ja kazem posle nekog vremena pocne crevo da biva toplo i na izlazu iz hladnjaka ono drugo pocne da biva toplo, ali to mi nije ta temperatura koja bi trebalo da bude znaci tih 87C. Mozda otvara ranije ili kao sto je slucaj sa ovim da ne zatvara do kraja pa onda stalno mesa i nikad ne moze da mi napravi radnu temp.

Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 13:28

@ GTX ovako, da citiram sam sebe, obrati paznju na bold delove...
bokilava ::
Ako sumnjas da ti termostat ranije otvara zameni ga, ili ga prokuvaj u vodi na sporetu a temperaturu meri unimerom, najlaksi nacin da vidis kad otvara. Kad pusti vodu iz u prvo crevo jel crevo mlako ili vruce?
znaci prvo sto sam rekao je da ako sumnja da termostat otvara ranije - zameni ga. A onda ide ovo ili ga izvadi i prokuvaj to je cisto da bi bio siguran u to sto mozda vec misli. A onda ide i pitanje na koje nisam dobio odgovor u celoj temi a to je da li je crevo mlako ili vruce? Vidim da si ti odnekud zakljucio da nije dovoljno vruce i da termostat otvara, a Ivan niije odgovorio na to moje pitanje. Pretpostavljam da si ti pipnuo to crevo i zakljucio da to nije dovoljno vruce, ili si se na osnovu dosadasnjeg ''ja sam ih se namenjao'' iskustva naucio i telepatiji pa ne moras ni da pipnes.
Mozda da si ih kuvao sad se ne bi hvalio da si ih se namenjao Wink

Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 13:33

Evo jednog mog posta od novembra prosle godine sta sam testirao i sta sam zakljucio.
Na ovoj slici se vidi kolika mi je max temp. i tad se upalio ventilator. Obicno je mnogo ispod, na ovu belu ispod, pa cak i ispod nje.


ivan85_zmaj ::
Ako se ne varam termostat sam platio 1700 din, posto on ide komplet sa kucistem. Ne moze samo ulozak da se menja.
Evo slike kako je kod mene radna temp. Vise od ovoga nema sanse da se digne, i ovo je mnogo. Obicno je jos manja na ovu prvu belu ispod. Ovo je nagruvao temp, posto mi je radio u mestu u leru, po povratku s posla. I to mu je trebalo citavih 10-ak minuta sa stisnutim gasom da radi u mestu i da greje do ove temp. i tek onda je upalio ventilator na hladnjaku.
Posto imam dobar unimer digitalni i ima onu sondu za merenje temperature, bas sam probao sa tim da izmerim koliko je motor vruc. Ta neka temperatura koja je inace kad vozim, na umireu mi je pokazalo oko 67-70 C. Kad sam drzao po gasu da se motor vise ugreje i kad je upalio ventilator na hladnjaku, proverim unimerom temperaturu motora ona bude oko 85-87 C.
Al to moze da postigne cini mi se samo u leru, u voznji nema sanse da se toliko ugreje.

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Abcd0004w

Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 13:43

@bokilava
Namenjao sam ih se zato sto je danas sve skart i nijedan od kupljenih termostata ne odrzava temperaturu u opsegu u kojem je to radio fabricki.Na kraju sam ostavio Vernet za Opel Astru 92/107C.On otvara kad je kazaljka tacno na sredini,ali se u daljoj voznji kazaljka spusti malo ispod polovine.Sa fabrickim je kazaljka bila zakucana strogo na polovini bez ikakvih oscilacija bez obzira na spoljnu temperaturu i nacin voznje.
"Namenjao" se odnosi na vise vozila.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 14:56

potpisujem sve sto si rekao, i bas iz tog razloga ih kuvam, jer uopste necu vise da montiram dok ne proverim cak i da mi se prodavac u majku kune Smile na fordu sam cak morao da pravim dihtung, pa svaki put po malo antifriza iscuri...zajebi, od sad kuvanje pa tek onda moztaza...
Elem, za Ivana, meni se na po hladnoci temperatura podigne do pola, otvori termostat i vise nikako ne stize do te polovine, uglavnom stoji na prvoj crti, grejanje je ok. A leti mi stoji tu oko polovine... Ja kontam da to nije onako kako bi trebalo da radi ali jbg ne daju mi se pare za termostate. Ovaj sto trenutno imam je Behr termostat i kupljen je u Euro 07, i ponasa se kao sto je gore opisano
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 15:04

Bilo bi dobro saznati ko je proizvodjac termostata iz prve ugradnje za Daewoo i gde je moguce kupiti takav...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 16:00

Sad upalio malo auto i pustio ga da radi. Prvo su se ugrejala creva za plin i za radijator u kabini. A termostat je otvorio tacno na prvu belu crticu kad je naisao, do tad je crevo bilo hladno i onda je najednom postalo vruce i hladnjak je poceo da se pusi, onako da dimi po malo, pipnem ruku vidim vruc i hladnjak i crevo. Na skali u kabini prva bela crtica (1/4), ventilator se nije palio... i tako...
Unimerom proverim na bloku motora temp on pokazuje 70-71C. Ugasim motor i otvorim cance sa vodom, i tu mi je bilo cudno sto je voda bila 80C. A crevo od hladnjaka sto vraca vodu je bilo hladnije jos uvek. Znaci voda u cancetu se ugrejala od ona dva ulaza sto ima dal za grejanje i povratna voda sto ide od plina do dal de je onaj mesac nemam pojma.

I tako... cini mi se da bas rano otvori ovaj termostat, al eto nisam pametan vise...

U kabini je duvao topao vazduh, i to najvise kad okrenem da duva samo na soferku, ako okrenem ka sebi da duva onda nema ni te toplote koje je bilo... jebem li ga...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 17:09

to sto je u cantri 80c to je po meni ok na ovu zimu, izmeri na tom kucistu termostata koja je temperatura
Nazad na vrh Ići dole
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 18:44

procitao sam celu ovu temu posto i ja imam isti problem na nubiri samo sto se meni kazaljka pomeri 3,4milimetra odnosno na polovini prve i druge crte(jos imam katron ispred hladnjaka) kontam da je termostat 99posto neznam sta moze drugo da bude nego mene zanima koji onda je najbolje da uzmem termostat koji ce da mi radi kako treba ja se izvinjavam totalni sam laik pa zato pitam... al opet ko zna neznam da li moze jos nesto drugo da bude u pitanju...da napomenem da i meni isto duva mlako samo na soferku ovo ostalo nista hladno...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 19:48

Ovde se prica samo vrti u krug...Neko ga kuva neko ne ali ljudi TERMOSTAT JE NEISPRAVAN i kraj.Ili ne otvara na vreme ili ne zatvara,on mora da se menja nemoze se popraviti.
Nazad na vrh Ići dole
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 20:44

nista novi termostat i gotovo...samo sam se bojao da nije nesto drugo ali on je verovatno...
Nazad na vrh Ići dole
ceronimus
Početnik
Početnik
ceronimus


Broj poruka : 82
Datum upisa : 10.08.2011

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 20:47

pa i ja rekoh da treba termostat da se zameni...
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyNed Feb 05 2012, 20:50

Samo sam ja bio protiv smeh
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyPon Feb 06 2012, 17:57

GTX ::
Samo sam ja bio protiv smeh
Ubaceni element Suspect ... crazy-1
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyČet Feb 09 2012, 23:55

Ujutru idem kod drugara, mehanicara, da izmerimo laserom temperaturu motora, i da utvrdim na koliko stepeni termostat otvara i pusta vodu.
Bas me zanima kakav ce rezultat biti, pa cu napisati ovde na forumu kakva je situacija.
Moram da ga nateram da nabavi konektor da bi mogao da kaci na komp, pa da ocitava podatke odatle. Very Happy
Kaze trenutno moze ovom metodom lasera da izmeri temperaturu motora.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 EmptyPet Feb 10 2012, 08:10

Ma laser moze samo uperi i to je to,e sad za dijagnostiku nije problem konektor to je tandar nego software.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: temeratura nula, a termostat zatvara    temeratura nula, a termostat zatvara  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
temeratura nula, a termostat zatvara
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Problem sa senzorom temperature rashladne tecnosti na Tacumi 1.6
» adekvatni delovi od opela odgovaraju original za daewoo tacumu
» termostat za nubiru
» Termostat i protok vazduha u kabini
» da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: