Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
mijat96
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 20.06.2011

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyNed Jan 22 2012, 14:18

nikako ne mogu da nadjem termostat glavom u zid , a treba da ga zamenim... pa molio bih ako neko zna gde se nalazi da mi pomogne... bravo
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyNed Jan 22 2012, 17:28

Kad stanes ispred auta,sa prednje strane motora ima jedno debelo crevo koje vodi do hladnjaka.Taj metalni deo na koji je zasrafljeno crevo je zapravo kuciste termostata.Odvijes ta dva M8 srafa,skines kuciste i izvadis termostat.

Pogledaj delove od 1-6

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Nexia
Nazad na vrh Ići dole
mijat96
Početnik
Početnik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 20.06.2011

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyNed Jan 22 2012, 20:48

hvala na brzom odgovoru i dobrom o bjasnjenju, nadam se da cu uspeti dazamenim Wink
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyNed Jan 22 2012, 20:53

Kupi Vernet ili neki drugi,samo da je kvalitetan.I onako je razlika u ceni par stotina dinara.Ima i komplet sa plasticnim kucistem,ta verzija je naravno skuplja...
Nazad na vrh Ići dole
cljovanovic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 15.01.2011

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyNed Jan 22 2012, 21:27

Pre par meseci bio sam kod majstora da zamenim termostat na mojoj nexiji.Posmatrao sam ceo proces i mislim da nije bas jednostavna zamena termostata jer podrazumeva skidanje zupcastog kaisa jer se termostat nalazi ispod zupcanika bregaste
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyNed Jan 22 2012, 21:34

Kod 16V motora je jednostavno,skida se samo to crevo,kako sam i objasnio mada @mijat96 nije rekao koji motor je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
cljovanovic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 15.01.2011

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptyPon Jan 23 2012, 17:00

Ok kod mene je motor 8v
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? EmptySre Feb 14 2018, 12:44

Možda je u pitanju i termoprekidač...I ja sam 2 puta menjao termostat, onda se ispostavilo da je prekidač...izgleda ko veći šraf
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty
PočaljiNaslov: Re: da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?   daewoo - da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Problem sa senzorom temperature rashladne tecnosti na Tacumi 1.6
» adekvatni delovi od opela odgovaraju original za daewoo tacumu
» termostat za nubiru
» temeratura nula, a termostat zatvara
» Termostat i protok vazduha u kabini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: