Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI Empty
PočaljiNaslov: SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI   instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI EmptyNed Jan 08 2012, 09:19

POZDRAV SVIMA, SREĆNA VAM NOVA GODINA I BOŽIĆNI PRAZNICI!

IMAM MALI PROBLEM: KADA OTVORIM VOZAČEVA VRATA NA INSTRUMENT TABLI MI NE SIGNALIZIRA DA SU VRATA OTVORENA I NE PALI MI SE SVETLO U KABINI DOK KAD SE OTVORE BILO KOJA DRUGA VRATA SVETLO SE PALI I NA INSTRUMENT TABLI MI SIGNALIZIRA DA SU VRATA OTVORENA....
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI   instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI EmptyNed Jan 08 2012, 12:21

Imas pipak kod vrata donji desni ugao ne valja ti kontakt ili je oksidirao.Treba malo osmirglati i malo wd prsnuti i ima da radi.Isto mi je bilo samo na svim vratima imas u mojoj temi mozes pogledati [You must be registered and logged in to see this link.] sa slikama je pa ces se snaci.
Nazad na vrh Ići dole
PELA
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.01.2011

instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI   instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI EmptyUto Jan 10 2012, 17:10

DRUŽE HVALA TI, JA VOZIM LANOSA PA ĆU POGLEDATI VALJDA JE ISTO KAO I NA NUBIRI.....POZDRAV
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI Empty
PočaljiNaslov: Re: SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI   instrument - SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Signalizacija na kontrolnoj tabli
» "check" na instrument tabli ?
» Замена сијалица на инструменттабли Ланоса
» u voznji sija lampica na instrument tabli
» Osvetljenje na tabli

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: