Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dihtung za poklopac glave motora

Ići dole 
+9
dixy
Timo Popovski
Megasp
bokilava
serhio011
Radan
Friky
DEJAN MARINKOVIC
geronimo
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
LANOS TNG
Početnik
Početnik
LANOS TNG


Broj poruka : 30
Datum upisa : 21.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Stip,Makedonija

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: zdravo   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyUto Okt 08 2013, 06:11

Mozda si u pravo ali mislim da je ipak do dihtung zato sto kada sam stavio novi bilo je super,ni kap nije curilo to je bilo negde 8 meseci i posle je opet pocelo po staro.....ako slucajno naletim na neki polovni poklopac ne kosta me nista da probam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyPon Sep 22 2014, 18:58

Opet smo promenili dihtung poklopca ventila,narokali silikona i prekrstili se Very Happy .Sad ćemo da vidimo koliko će ovaj da traje.Sa predhodnim sam bio zadovoljan neko vreme.Ali kao da vremenom omekša i propiša ulja tako da izgleda ubuduće na svaku zamenu ulja ide i zamena dihtunga smeh
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyPon Sep 22 2014, 21:28

Ja sam ih ranije menjao dok nisam stavio victor reinz i iskljucibo njega preporucujem
Nazad na vrh Ići dole
LANOS TNG
Početnik
Početnik
LANOS TNG


Broj poruka : 30
Datum upisa : 21.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Stip,Makedonija

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: pozdrav   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyUto Sep 23 2014, 09:06

Zdravo,
ja zato ga ne menjam,curi po malo,povremeno zabrisem i tako teram. Da znam da ima kvalitetan pa da ga promenim. Jedan prodavac mi reko da nije dobro da se stavlja dihtung i silikon,posto silikon nagrize ga i pocne jos toliko da curi. Tako je i bilo kod mene kada sam stavio novi dihtung, posle 8 meseca pocelo da kape i onda smo stavili i silikon i tako je pocelo jos vise.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyUto Sep 23 2014, 18:19

E pa nebi bio problem da ne curi na svećice.Kod mene je 16v i dihtung ide okolo kablova i svećica i onda ulje curi u rupe od svećica i pravi problem u kontaktima
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptySre Sep 24 2014, 19:44

Silikon i diht masa nisu iste stvari.Silikon ne ide ni pod tackom razno.Kvalitetan je victor reinz ne znam zasto ne prezalite 300 din vise i resite se bede,uostalom kako hocete.Ako je poklopac OK ako se nije pregrevao auto i da je ravno onda ne treba ni diht masa najbolje lezi sam dihtung,a ako je potrebna masa opet od istog proizvodjaca
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptySre Sep 24 2014, 19:56

Imaš silikon univerzalni,silikon sanitarni,neutral silikon,silikon za temperature do 300 stepeni,silikon za temperature do 1800 stepeni.....i još raznih namena i karakteristika.Tako da ova tri prva definitivno nemožeš da stavljaš na delove motora koji se greju.A što se tiče cene zaista je nebitno jer taj dihtung nije 100 dukata nego je problem naći kvalitetan
Nazad na vrh Ići dole
filipmlad
Početnik
Početnik
filipmlad


Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.06.2011
Godina : 30
Lokacija : Beograd

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyPon Sep 29 2014, 20:01

Megasp ::
Silikon i diht masa nisu iste stvari.Silikon ne ide ni pod tackom razno.Kvalitetan je victor reinz ne znam zasto ne prezalite 300 din vise i resite se bede,uostalom kako hocete.Ako je poklopac OK ako se nije pregrevao auto i da je ravno onda ne treba ni diht masa najbolje lezi sam dihtung,a ako je potrebna masa opet od istog proizvodjaca

slazem se potpuno sa Megasp Smile viktor reinz je najbolji.za glavu ventile sve kako treba a ne kao ostali sve nesto vrljavi
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 EmptyPon Okt 26 2015, 10:15

I Victor Reinz dihtunzi su đubre, izdržao 6 meseci i ćao ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dihtung za poklopac glave motora   Dihtung za poklopac glave motora - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dihtung za poklopac glave motora
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Poklopac glave motora
» dihtung glave
» Zatezanje glave
» Zamena glave motora
» ahtung dihtung

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: