Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 prevelika potrosnja daewo lanos 1.6

Ići dole 
+3
bokilava
Megasp
lubico
7 posters
AutorPoruka
lubico
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2011

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptySre Dec 14 2011, 23:05

imam daewo lanosa 1.6 97 godiste izuzetan auto odrzavam ga maksimalno dobro jer ne izlazim iz njega non stop sam na putu medjutim potrosnja je prevelika gradska 14 l otvoren 8/9 l i hoce malo da stucne kad mu dodam gas ima li neko slican problem sta li mu ne radi
napomena
prao sam dizne sve su besprekorne,filteri novi,svecice nove,kablovi novi,benzin sipam evro premium,ide extra ali potrosnja prevelika i to seckanje
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 08:26

Imam nubiru i samo na plin ne radi mi na benzin.Zaista je velika potrosnja da je plin pa ajde ali benzina ne znam.Htedoh reci dizne,svecice ,kablovi ali si zamenio vec.Nisam strucan ali mozda zeza pritisak pumpe pa otud stucanje,a za potrosnju zaista ne znam.Ne daj boze da je do motora,ovo sto mozes sam si zamenio,e sad jedino do majstora,a sacekaj malo nekog iskusnijeg.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 13:42

a mozda i regulator pritiska goriva...
Nazad na vrh Ići dole
lubico
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2011

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 17:32

gde stoji regulator pritiska goriva
Nazad na vrh Ići dole
Timo Popovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 27.10.2011
Godina : 47
Lokacija : Strumica, Makedonija

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 19:14

Otac ima vektru B sa isti motor, potrosnja je 6,5 na putu i 10 grad. E sad Kod lanosa je drugacije motor je vise navijen pa je potrosnja povecana. Svi lanosi su potrosaci, ja imam 1.5 SOHC 1997 210 000 km trosi 7/8 put, 12+ grad.
Lanosi su dobre masine ali imaju jednu manu: bregasta se brzo trosi pa se poremeti malo rad ventila i neophodna je zamena bregaste. Original bregasta kod nas u MKD nema ali se moze nabaviti u Grcka, 70 eur. + ruka.
Nazad na vrh Ići dole
lubico
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2011

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 19:56

hvala
on radi bez greske samo potrosnja ali cu ipak isproveravati jos treba da trosi 10 grad 7 otvoreno to je podnosljivo
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 19:58

Pa to je mnogo za grad.Kod mene je dve godine "mladji" i mogu ti reci da mi u gradskoj ne prelazi 10,ali ni na otvorenom ispod 8,bem li ga...Ovako upitam po nekog vlasnika lanosa koliko trosi kazu 6l na otvorenom,e sad lazu li neznam.Uglavnom kod mene oko 8-10 mesovito.
Nazad na vrh Ići dole
lubico
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2011

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyČet Dec 15 2011, 21:14

to je prava potrosnja 8/10 a ako kazu manje to je neistina ali u drugom pogledu sam prezadovoljan dobro ga odrzavam i nisam imao drugih problema
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyPet Dec 16 2011, 07:11

lubico ::
imam daewo lanosa 1.6 97 godiste izuzetan auto odrzavam ga maksimalno dobro jer ne izlazim iz njega non stop sam na putu medjutim potrosnja je prevelika gradska 14 l otvoren 8/9 l i hoce malo da stucne kad mu dodam gas ima li neko slican problem sta li mu ne radi
napomena
prao sam dizne sve su besprekorne,filteri novi,svecice nove,kablovi novi,benzin sipam evro premium,ide extra ali potrosnja prevelika i to seckanje

Koliko je trosio prije stucanja?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
lubico
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2011

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyPet Dec 16 2011, 07:51

7/10 ali mislim da nema veze sa stucanjem
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyPet Dec 16 2011, 17:26

Ja sam meni kupio kantu sa podeocima za litrazu i u nju sipam kad sam ono u lokalu,kuca-poso.Ali shvatite da svi kradu gorivo,videste li ove u Smederevu sto su ih uhvatili.Automat ocita 10 litara ali si dobio 2 litra cistog vazduha.Tako da to sto mi racunamo potrosnju,ko zna dali je to tacno.Uglavnom pare odose jbg scratch
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptyPet Dec 23 2011, 20:48

Manje više to je to.Lanos 1.6 78kw u gradskoj vožnji ne može ni nov ispod 10 do 12 litara ko kaže drugačije ne zna da računa ili ne govori istinu.Kada se doda starost vozila,stil vožnje,kradja na pumpama,preterano velike gužve to je to.Ja da nemam ugradjen gas ne bih ga vozio ni dana,jednostavno finansijski ne bih mogao.Zameni filter vazduha i ne vozi oštro.
Nazad na vrh Ići dole
lubico
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.12.2011

prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 EmptySub Dec 24 2011, 06:59

KUPIO SAM PLIN Smile HVALA SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: prevelika potrosnja daewo lanos 1.6   prevelika potrosnja daewo lanos 1.6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
prevelika potrosnja daewo lanos 1.6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewo espero svetla
» Koji antifriz sipati u daewo Tacumu 2003 god. 16v
» potroslnja lanos 1.5?
» Abnormalna potrosnja goriva! Matiz 786kub. 2001g
» Prodajem Nubiru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: