Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Filter za gorivo

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo EmptyPet Nov 04 2011, 19:22

Kakav sam maler glavom u zid ... Izadjem ranije sa posla da bi stigao do auto centra "Gudalovic" kako bi zamenio ulje...i stignem tamo u pola 6(inace rade do 6) i kaze mi lik da nece stici da mi zamene ulje i da dodjem sutra u 12... I ja odem kuci nekako pored sve one guzve kod gazele u okolnim ulicama... Stignem u garazu i reko ajde bar da zamenim fiter vazduha i goriva pa ce oni sutra ulje i uljni filter(650 dinara zamena)... I zamenim filter vazduga i kad sam krenuo da odvajam onu donju stipaljkus a filtera goriva...puce crevo na onom kolenu Sad ko za baksuz... Probao sam da uradim neku privremenu opravku, medjutim ne moze da izdrzi taj pritisak pa curi. Pozvao sam Beo-Tas i nemaju taj filter...ukoliko bi ga porucio cekao bi najmanje mesec dana Sad Pozovem onda jednog lika od koga sam i ranije uzimao neke delove i on rece da nije u Bg-u ali da ga pozovem sutra pa ce mi javiti dali ima... Tako da sam sad defektan Smile Sad moram da idem busem da se vidim sa devojkom umesto sa svojim ljubimcem Smile)) Very Happy
Valjda ce ovaj lik imati to crevo...
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo EmptyNed Nov 06 2011, 09:40

Probaj kod Ratka iz Novog Sada. Nije da ga reklamiram ali sve sto sam trazio imao je i po dosta nizim cenana od ovih iz Bg i okoline (ruma, progar i sl). Posudicu za kocionu tecnost sa cepom (a trebao mi je samo cep) sam kod njega dobio za 500 din, umesto za 25 eura koliko su trazili ovi ovde.
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo EmptyNed Nov 06 2011, 14:31

Ma brate zvao sam ovo lika sto je cale od njega uzimao ranije delove...ali je lik neverovatno bezovrazan. U Beo-Tas-u to crevo kosta NOVO kosta 900 dinara ali ga nemaju na stanju...a ovaj lik mi trazi 15 evra za polovno...Kad sam mur ekao da je novo u beo-tasu 900 on mi rece pa ti idi u beo-tas pa kupi...kakav peder od coveka(kad moram takod a ga nazovem). Bas me iznervirao...a nemam drugu opciju...moram da kupim jer mi uskoro ide slava pa mi treba auto.

A jel taj iz Novog sada salje pouzecem? Jel imas njegov broj?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo EmptyNed Nov 06 2011, 15:52

Salje kako ti odgovara, tel. 063-7798-588, Ratko.

Do sada imam jako dobra iskustva sa njim. Jedini je uspeo da mi nadje elektonski EGR ventil, nasao u roku od 7 dana i poslao AKS-om. Da napomenem da je deo bio odlicnom stanju i sa brojem koji je po katalogu (nasao sam na netu spare parts manual za lanosa pa uporedio).

Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo EmptyPon Nov 07 2011, 13:07

ZVao sam Ratka i rekao mi je da ima Smile 500 dinara je Smile) sutra ujutru mi stize kurirskom sluzbom Smile Sjajno! Hvala dixy puno!
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo EmptyPon Nov 07 2011, 13:39

Odlicno!! Kazem ti, ne moze da nema Wink moze samo da kasni kurirska sluzba smeh

Salu na stranu, sve je imao sto sam trazio, po povoljnoj, citaj REALNOJ, ceni (jer ne moze polovan deo da kosta tek malo manje od novog, ili cak i vise u tvom slucaju!!!), jos ugradio kad sam otisao, tako da druge vise i ne pitam! Pogotovo ne iz Bg i okoline!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





gorivo - Filter za gorivo Empty
PočaljiNaslov: Re: Filter za gorivo   gorivo - Filter za gorivo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Filter za gorivo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zamena filtera Klime
» filter vazduha
» Rezervoar za gorivo
» Polen filter
» Air filter - Lanos 1.5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Leganza & Evanda-
Skoči na: