Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 filter vazduha

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
srdjanns86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 9
Datum upisa : 07.08.2012

filter vazduha Empty
PočaljiNaslov: filter vazduha   filter vazduha EmptyUto Avg 07 2012, 21:43

Posedujem Daewoo Lanos 1.5 1999 godiste sa 5 vrata limuzina je u pitanju.Interesuje me dali postoji na ovom autu filter vazduha i gde se nalazi.jer vec neko vreme kada upalim ventilator izbacuje mi trunje iz otvora za ventilaciju,a gledao sam filter vazduha cist je skoro nov nogde trunja u sistemu nije bilo kada sam skinuo da vidim.I kako to da resim da rasklopim ako postoji taj filter vazduha.Da napomenem auto nema klimu ugradjenu u sebi.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

filter vazduha Empty
PočaljiNaslov: Re: filter vazduha   filter vazduha EmptyPon Avg 13 2012, 13:32

Pozdrav,

Verovatno misliš na filter ventilacije... Na žalost nema ni jedan lanos filter ventilacije (u slučaju da ima klimu to bi bio filter klime). Možda neki od novijih, koji i nisu lanos, već Sens (made in ZAZ, ukrajina). Postoji mesto ispod desnog brisača u šupljini koju vidiš kad skineš brisač i poklopac, gde bi filter mogao da se uglavi. Ima na nekim ruskim i poljskim forumima nacrt za taj filter, pri čemu može da se prepravi od nekih drugih kola, ali iz ličnog iskustva mislim da bi ga bilo veoma teško instalirati jer je užasno nedostupno.

Ne bih savetovao da to sam rasklapaš već da ideš kod nekog klimadžije (bez obzira na nedostatak iste) koji bi hteo da očisti sistem
Nazad na vrh Ići dole
 
filter vazduha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zamena filtera Klime
» Filter za gorivo
» Air filter - Lanos 1.5
» Filter goriva
» Polen filter

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: