Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Imobilajzer

Ići dole 
+5
bokilava
kostas79
metrocop
dixy
goran
9 posters
AutorPoruka
goran
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.10.2011

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyNed Okt 30 2011, 10:37

Interesuje me gde mogu da nabavim imobilajzer za Daewo Lanos 1.349 cm3, 55 kW, 2001. godiste.
Zuta etiketa, broj: 9627933, 7541152RK.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyNed Okt 30 2011, 18:24

Prvo, dobrodosao!

Probaj kod Ratka iz Novog Sada, procesljaj malo po temama, naci ces njegov broj!

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyNed Okt 30 2011, 21:52

Dobrodosao Gorane Smile
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyČet Nov 03 2011, 18:40

To ti je bacanje para. Samo odes kod elektricara, ako nemozes sam da ti stavi prekidac na pumpu i sakrijes ga ispod sedista. Jos ako je na plin, mozes i da je gasis da nevuce u prazno. Ma milina bozija
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyČet Nov 03 2011, 21:55

hahaha izvini al moram da se smejem malo... kapiram da ne stavlja covek imobilajzer da mu ne ukradu auto....
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyUto Dec 13 2011, 22:55


Pozdrav, mozda se kasno javljam nadam se da si resio problem, ako nisi javi se
Nazad na vrh Ići dole
gtomic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.12.2011

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptySre Jan 18 2012, 15:42

ja sam Goran iz Kovina interesuje me servis ili neko ko je to vec radio oko lanosa 2002g 1.5 nece da pusti gorivo na diznama tj nesto tu ne stima oko imobilaizera tako su mi rekli na diagnostici u Beogradu ali meni auto na plin norm.upali a kada prebacim na benzin jednostavno se ugasi .pumpa goriva je nova ima pritisak 3 bara,dizne ultrazvucno oprane a da spomenem i ovo u servis su mi skinulu prsten brave sa brave da bi mi auto radio na plinu.LJUDI KO JE RADIO ILI ZNA NESTO OKO OVAKVOG KVARA NEKA ME KONT.NA BR.064/322-0-225 ILI 013/767-377 POZDRAV SVIMA.A DA LANOS JE ZA NAS SRBE AUTO ODLICAN JER SU DELOVI KAO ZA KADETA U TOM RANGU.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyČet Sep 05 2013, 14:08

Ајд да се ја надовежем на ову тему, што не штети може само да користи Very Happy . Јуче мој Ланос из чиста мира, и ничим изазван smeh , није хтео да упали па га на брзака погледа другар аутоелектричар, рече да је са електриком све ок и посумња у пумпу за гориво те га ја одвукох до другара у аутомеханичарску радионицу да виде шта је. Пробамо и други кључ а онда и притисак горива, ни са другим кључем неће да упали а притисак нормалан што значи да није пумпа за гориво. Замолим познаника који једини на територији општиине има дијагностику за Даеву Embarassed да дође у радионицу и прикључи ауто на уређај и уређај му показа да је у питању имобилајзер али ништа ближе није знао да ми каже. Зовнем другог лика и питам и лик ме лепо мамка да упењем ауто на шлеп тих 30 км па да га он стави на дијагностику и види шта је са имобилајзером. Баталимо ми то и лепо скинемо клему са акумулатора једно пола сата, креснем ја и ауто упали из места voznja . Поента моје писаније је у томе да ја сада незнам да ли је то нешто пред цркавањем па могу да очекујем поново или је само компјутеру полудела глава и тренутно побркао лончиће, Ообзиром да сам дунстер бојим да се ствар не понови а да скидање клеме не реши проблем па да останем као слепац на путу. Ако неко има слично искуство нека напише да ли му се понављало или не.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyČet Sep 12 2013, 21:20

Није ваљда да нико није имао овакав проблем?!
Nazad na vrh Ići dole
zeljko0710
Početnik
Početnik
zeljko0710


Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.09.2013
Godina : 47
Lokacija : Zaječar

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyPon Sep 16 2013, 19:10

Pa da se i ja nadovežem. I moj Lanos se već par dana ponaša blesavo prilikom paljenja. Pošto imam TNG palim na benzin pa se sam prebaci na plin. Pre par dana je iz čista mira počeo da zeza pri paljenju. Pumpa se čuje normalno, mada mi se čini da ponekad zagrgori. Ponekad iz prve upali bez greške, ali uglavnom traži jedno 20 tak puta verglanje pa tek onda na jedvite jade upali. kada ga prebacim na benzin, radi čudno, na papučicu gasa reaguje lenje ili spušta broj obrtaja.
E sad, po nekoj logici sumnjam na pumpu, i spremam se ovih dana da je rastavim i malo počistim, pa da vidim šta dalje.
Takođe sam primetio da mi se često pali engine check kad radi na tng. Mada sam ovde na forumu pročitao negde da je to normalno, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyPon Sep 16 2013, 19:26

Pozdrav i dobrodosao.
Normalno je da ti pali lampicu dok vozis na tng ukoliko nemas sekvent sistem, a verujem da nemas.
A i za ovo drugo si vervatno upravu, samo bih ja pored pumpe dodao jos i dizne kao krivca.
Nazad na vrh Ići dole
zeljko0710
Početnik
Početnik
zeljko0710


Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.09.2013
Godina : 47
Lokacija : Zaječar

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyPon Sep 16 2013, 19:29

Svakako ću proveriti i dizne nakon pumpe, samo da dobijem vremena da se pozabavim njome...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zeljko0710
Početnik
Početnik
zeljko0710


Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.09.2013
Godina : 47
Lokacija : Zaječar

Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  EmptyČet Sep 19 2013, 17:48

Danas se dogodilo nešto čudno:

Kiša padala celo popodne, kad sam krenuo s posla, upalim auto, lepo radi ... Prebacim na benzin, lepo radi. Provezao ga preko deset kilometara bez ikakvih problema na benzinu. Rešio da radi lepo al izgleda samo kad je vlažno vreme...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imobilajzer  Empty
PočaljiNaslov: Re: Imobilajzer    Imobilajzer  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Imobilajzer
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» imobilajzer
» Imobilajzer ili nesto drugo
» Ispraznio se akumulator, imobilajzer ne prepoznaje kljuc?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: