Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Problem AIR BAG Daewoo Lanos

Ići dole 
+2
bokilava
deki023
6 posters
AutorPoruka
deki023
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyPet Okt 14 2011, 19:51

Pre par dana ispraznio mi se akulumator, pokusao sam da upalim auto nije uspeo posteno ni zavergla i to mu je bio kraj (skroz prazan) izvadio sam iz drugog auta akulumator i upalio auto i vratio onaj stari (prazan) i ostavio auto 10-ak minuta da radi da dopuni akulumator kad sam ugasio auto i ponovo ga uaplio video sam da svetli lampica za AIR BAG. Da le neko zna mozda u cemu je problem!? Pokusao sam da skinem kleme pa da vratim posle 15 min nista se ne desava AIR BAG i dalje svetli
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyPet Okt 14 2011, 23:44

moras da ides da ti resetuju gresku, lampica se upalila usled nekih razlika u naponima, isti fazon i kod mene bio.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyNed Okt 16 2011, 04:44

Napravio ti komp gresku i to je to.I meni sija vec duze vreme.Nema skidanja klema mora samo na dijagnostiku da se resetuje,nema druge.
Nazad na vrh Ići dole
deki023
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Problem AIR BAG Daewoo Lanos    daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyUto Nov 01 2011, 16:16

E ja nisam imao te srece da moze da se resetuje greska. Bio sam na dijagnostici i kaze mi covek da mi je crkao neki modul. Neka sunny moze da se voznja to je bitno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyUto Nov 01 2011, 20:10

Ma i meni sija nemam dijagnostiku u uzicu za daewoo ,samo ne daj boze da zatreba,
Nazad na vrh Ići dole
Kupoholicarka77
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.12.2011

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyPet Dec 30 2011, 12:29

meni je pomoglo posle resetovanja, lampica se ugasila!
Nazad na vrh Ići dole
Profi
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 27.04.2011
Lokacija : Jagodina

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptySre Feb 15 2012, 17:10

Kod mene to svetli otkad ga vozim...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyPon Mar 04 2013, 07:14

Za airbag sam napisao u drugoj temi.Resetovanje samo skines kleme i to je to.Medjutim kod mene nije resilo stvar otisla je spulna.Pa je zamenjena spulna i greska se sama ugasila bez potrebe za dijagnostikom,jer je meni se upalila nakon skidanja volana.Spulna se nalazi ispod volana mora da se skida
Nazad na vrh Ići dole
Gonzo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.12.2011
Godina : 52
Lokacija : Banja Luka RS

daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos EmptyUto Maj 28 2013, 15:00

Kada sam ugradio plin u Kalosa, kupio sam aparat za gašenje požara i stavio ga ispod vozačevog sjedišta,... Aparat nije bio učvršćen i pomalo se cimao prilikom kočenja i dodavanja gasa,... Nakon izvjesnog vremena upalilo mi se upozorenje za Air bag,... Odem kod majstora i on mi kaže da je aparat udarao u kabal i kontakt od Air baga (?) koji se nalazi ispod sjedišta,... Pročačkao kablove, priključio na komp, resetovao i nema više upozorenja Air baga,.. bravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem AIR BAG Daewoo Lanos   daewoo - Problem AIR BAG Daewoo Lanos Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem AIR BAG Daewoo Lanos
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Lanos-problem sa paljenjem
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!
» Lanos problem
» Problem LANOS.
» LANOS 1.5 OPŠTI PROBLEM !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: