Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 upozorenje kada ostanu upaljena svetla

Ići dole 
+2
FSLANDER
mali
6 posters
AutorPoruka
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySub Sep 24 2011, 09:15

Dobar dan! e ovako poblem je sledeci,posedujem nubiru 1.6, 98 god. i nekad mi radi ali cesce ne radi ono upozorenje kada ostanu upaljena svetla ili kada ostane kljuc u bravi. nekad pisti nekad ne,pa me interesuje da li neko zna gde se nalazi taj rele ili ima ideju do cega bi to moglo biti. inace nije do prekidaca od vrata posto on radi svaki put kada otvorim vrata. hvala,pozzz
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyPet Dec 02 2011, 18:30

mali ::
Dobar dan! e ovako poblem je sledeci,posedujem nubiru 1.6, 98 god. i nekad mi radi ali cesce ne radi ono upozorenje kada ostanu upaljena svetla ili kada ostane kljuc u bravi. nekad pisti nekad ne,pa me interesuje da li neko zna gde se nalazi taj rele ili ima ideju do cega bi to moglo biti. inace nije do prekidaca od vrata posto on radi svaki put kada otvorim vrata. hvala,pozzz

Podignes haubu releji i osiguraci su ''upakovani'' u plasticnu kutiju.I idi ispod volana,samo pazi da se ne zaglavis prilikom izlaskaili da ne padnes u kolaps kada vidis kako tamo stvari stoje.Zaglavio sam se vise puta.
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyPet Dec 02 2011, 18:43

gledao sam sve ali kad pisti pisti negde ispod instrument table,ne mogu nikako da nadjem,u zadnje vreme bas retko radi,mislio sam da neko zna tacno koji je rele da ne rasturam sve bez veze,ipak nije to bas jednostavno. nije mi jasno sto nekad radi a nekad ne sta bi moglo da bude posto kad radi,udaram u tablu,pomeram sve da vidim da li negde gubi kontakt ali nista radi stalno,a kad ne radi opet sam probavao sve sto mi je padalo na pamet da pokusam da ga nateram da radi ali nista. hvala u svakom slucaju. pozdrav!!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyPet Dec 02 2011, 22:49

Ne mogu ti pomoci,takodje imam nubiru 98 1.6 karaan sx,meni nista ne pisti am bas nista.Mogu ti dati predlog,ja sam kod elektricara za 1000 din sredio da mi pali svetla kada upalim auto,ide preko one kontrolke za akumulator onda se ugasi tek kada se upali auto i tad se meni pale svetla a gase se kada izgasim auto.Bolje tako srediti nego se cimati bezveze,a dovoljna je jedna kazna od 5000 da se pojedes,a ko god da kaze da uvek upali svetla nije tacno i do sada sam svima dokazao.Svako ko je razvio naviku da pali i gasi svetla uradice to po kretanju i stajanju,ali ce sigurno 2 od 3 puta zaboraviti kada je u nekoj zurbi.Imaju da se kupe oni releji pa mozes i sam,ja iskreno ne petljam oko struje nista
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySub Dec 03 2011, 13:09

ne pisti relej ima pistalica da je tako nazovem, dole je kod kolena obicno, ima vec tema ovde neko je cackao oko toga
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySub Dec 03 2011, 20:07

bas sam gledao po forumu i nisam nigde nasao,ajde pogledacu opet.hvala,pozzz
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySub Dec 03 2011, 20:09

megasp hvala na predlogu,razmisljao sam i tome,verovatno cu to i da uradim samo da nadjem nekog dobrog majstora da mi ne zbudzi nesto. hvala,pozzz!!!
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySub Dec 03 2011, 20:50

mali ::
bas sam gledao po forumu i nisam nigde nasao,ajde pogledacu opet.hvala,pozzz
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
mali
Početnik
Početnik



Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 45
Lokacija : Zemun

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySub Dec 03 2011, 21:13

hvala,ja trazio samo nubiru. Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyNed Dec 04 2011, 05:24

eeeeeeeeee prekljuce ostavim auto ispred opstine odem na neki sastanak prodje dva do dva ipo sata vratim se niece da radi centralna uau.ja se tu ne iznerviram ode na jedno dva pica vratim se oko osam uvece opet nista.e jeb... sad vec frka otisao od kuce u 7 ujutro sad 8 ubice me zena.otkljucam ja na kljuc otvorena vrata kad alarm ui ui uuuuuuuuuuu,ja pogled na prekidac svetla ostala upaljena e jbg kad se zuri.zovem sina da me yugo poslepa auuu zezo me je sutra ceo dan.nikad ga nisam slepao a vuko me je yugo kilometar dok nije upalio cek i onda odmah upalio .dosao kuci popiz,... ostavio ga na ulici reko sutra cu da zovem da me voze na posao ali upalio odmah,tako da ideja sa svetlima i kontakt bravom ji skroz ok meni zbog zaborava da ih ugasim a cim sedne odmah ih palim.desava se i to.yugo zakon bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyNed Dec 04 2011, 07:49

E joco ja sam bas o tome pricao.Odlican primer tvoja situacija.Zuris se ,zaboravis,onda ili da te slepa ili da trazis ko ima kablove da prespajas,a ako zaboravis da upalis kazna 5000.Ne zna covek sta je gore,ovako 1000 din i ne mislis.
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyNed Dec 04 2011, 17:09

ja sam napisao kao potsetnik SVETLA!!!!! sve cekam valjda ce se setiti da ukinu te glupe zakone
za svetla u podne na 36stepeni da smanjimo globalno zagrevanje nemamo mi polarne dane
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyNed Dec 04 2011, 21:03

naravnno u eu su ukinuli
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptyPon Dec 12 2011, 17:39

mali ::
gledao sam sve ali kad pisti pisti negde ispod instrument table,ne mogu nikako da nadjem,u zadnje vreme bas retko radi,mislio sam da neko zna tacno koji je rele da ne rasturam sve bez veze,ipak nije to bas jednostavno. nije mi jasno sto nekad radi a nekad ne sta bi moglo da bude posto kad radi,udaram u tablu,pomeram sve da vidim da li negde gubi kontakt ali nista radi stalno,a kad ne radi opet sam probavao sve sto mi je padalo na pamet da pokusam da ga nateram da radi ali nista. hvala u svakom slucaju. pozdrav!!

Bitni su releji ispod volana sa desne strane i osiguraci dole ldesno.Kontakti su najcesci problem.Zbog toga sam napomenuo u prethodnom postu,releje.To sto pisti je poveci piezo ali kada se relejski kontakti i osiguraci ociste od oksidacije mora da radi,Isto je i sa konektorima.Saljem foto.Ali ako nisi bas vican za elektroniku,a ovo nije nimalo komplikovano,zasto bi placao ''majstora'' koji misli da je majstor,takvih ima sada univerzalnih,kada mozes i sam>I releji i osiguraci se hvataju i vade pod pravim uglom.Prvo skines sa akumulatora minus klemu i radis.Vuci,malo teze ide ali ne boj se nista neces polomiti.A releji i osiguraci bas i ne spadaju u elektroniku to je vise elektroinstalatere.
releji su u dreckavim bojama upozorenje kada ostanu upaljena svetla Dscn6948p



onda vidis i osigurace i plus releje gore je ''mozak elektronike'' upozorenje kada ostanu upaljena svetla Dscn6950w


upozorenje kada ostanu upaljena svetla Dscn6956



a ovde ti je i vristavac,kod mene je braon boje.... upozorenje kada ostanu upaljena svetla Dscn6957u



E sada dolazi ono najinteresantnije...ne mogu da izadjem...opet sam se zaglavio..noge u vis a glava ne moze da mrdne Smile

Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla EmptySre Dec 14 2011, 22:00

svaka cast pazi da ne naidju ovi ponosni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty
PočaljiNaslov: Re: upozorenje kada ostanu upaljena svetla   upozorenje kada ostanu upaljena svetla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
upozorenje kada ostanu upaljena svetla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ne radi audio upozorenje za upaljena svetla i nevezan pojas!
» Zvučno upozorenje za svetla, pojas, alarm
» Neidentifikovano upozorenje is instrument table
» cudan zvuk kada dajem kontakt
» Lupanje metala na trapu kada pustim gas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: