Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lupanje metala na trapu kada pustim gas

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
filiks
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.05.2015

Lupanje metala na trapu kada pustim gas Empty
PočaljiNaslov: Lupanje metala na trapu kada pustim gas   Lupanje metala na trapu kada pustim gas EmptyPon Maj 04 2015, 09:27

Molio bih za pomoc!

Naime imam sa daewoo nexiom. Rec je o problemu koji se pojavio u voznji, kada smanjim gas i auto pocne da koci motorom cuje se iritirajuce lupanje metala od metal u prednjem trapu, to je narocito izrazeno na pravcu i nesto manje u skretanju na desnu stranu. Auto ne lupa na leru i kada se dodaje gas. Pre par dana su zamenjene spone, kugle i radjena je reglaza trapa. Bilo kakva ideja je dobrodosla. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Lupanje metala na trapu kada pustim gas Empty
PočaljiNaslov: Re: Lupanje metala na trapu kada pustim gas   Lupanje metala na trapu kada pustim gas EmptyPon Maj 04 2015, 20:16

Ja sam imao slican problem,culo se lupkanje iz pravca levog tocka.Pukao komadic opruge i ostao u solji pa je zveckao.
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Lupanje metala na trapu kada pustim gas Empty
PočaljiNaslov: Re: Lupanje metala na trapu kada pustim gas   Lupanje metala na trapu kada pustim gas EmptyUto Maj 05 2015, 05:02

Jesi li pogledao nosace motora.
Kada oni odu ( ili jedan od njih) motor se krece malo vise nego normalno.
E onda moze auspuh da kaci za sasiju, moze sam nosac da lupa.
Ako ode selen blok na viljusci isto tako moze da lupaka samo kad se nategne tocak - ali onda bi se culo i pri kocenju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lupanje metala na trapu kada pustim gas Empty
PočaljiNaslov: Re: Lupanje metala na trapu kada pustim gas   Lupanje metala na trapu kada pustim gas Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lupanje metala na trapu kada pustim gas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» cudan zvuk kada dajem kontakt
» Prednji ležajevi na Kalosu 2004 to godište
» Lupanje trapa na Kalosu
» Tehničke karakteristike
» upozorenje kada ostanu upaljena svetla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: