Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nubira II CDX Wagon ispucan airbag

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Milan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.08.2011

nubira - Nubira II CDX Wagon ispucan airbag Empty
PočaljiNaslov: Nubira II CDX Wagon ispucan airbag   nubira - Nubira II CDX Wagon ispucan airbag EmptySre Avg 17 2011, 18:47

Pozdrav svima!

Pre svega, zeklim da napomenem da cu se predstaviti u odgovarajucoj rubrici, ali pod velikim utiskom onoga sto mi se danas dogodilo, prvo cu vam opisati dogadjaj.

Pre 6 meseci imao sam problem sa kolima koji se manifestovao u tome da u leru i pri malim obrtajima motor neverovatno trese (kasnije utvrdjeno da dva klipa nisu radila), ali odamah potom se u predelu konzole menjaca i rucne kocnice (iznad katalizatora) neverovatno grejao i naravno smrdeo na paljenje instalacije. Kasnije cu napisti sta je sve uradjeno da bi ovo (ispostavilo se) na kratko prestalo.

Danas sam bio kod elektricara i stavio ksenoske sijalice jer sa starim farovima nista nisam video! I tako sasv srecan krenuh na posao kad opet isti simptomi, lupanje i grajanje. Zovem odmah eletricara da pogledamo struju da li baca na klipove, bobinu, on kaze da dodjem odmah.

Ja polako od Novog Beograda do Hotela Zira, stao dva puta da se malo ohladi motor. I dve ulice pre majstora, skrecem u uzbrdo ulicu, 5km/h, odjenom ispuca se airbag!!! skrenem na pumpu odmah, stanem, u soku sta se desilo!

Ima li mozda neko iskustva kako da reperiram volan?
Ne bih nesto budzio airbag, mislim da ili nov ili bez njega, a sada bas nemam sumu za takvu opravku (koja vredi svaku paru ulozenu, to znam!)

Hvala svima unapred na odgovorima:)
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - Nubira II CDX Wagon ispucan airbag Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira II CDX Wagon ispucan airbag   nubira - Nubira II CDX Wagon ispucan airbag EmptySub Avg 20 2011, 07:35

Ma vracanje airbaga je skupo,jeftinije je da kupis polovan volan ,zamenis i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
 
Nubira II CDX Wagon ispucan airbag
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo nubira 1.6
» ler gas nubira
» TESKO JUTARNJE PALJENJE-NUBIRA 98
» svecice lanos 1.5
» Vise problema i pitanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: