Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kalos V produzena varijanta

Ići dole 
+2
zeks
zilevig
6 posters
AutorPoruka
zilevig
Početnik
Početnik
zilevig


Broj poruka : 27
Datum upisa : 25.07.2010
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyNed Jul 25 2010, 16:30

Vec godinu dana sam ponosan vlasnik Kalosa iz 2002 god i mogu reci da sam za sada zadovoljan.Imam ugradjen gas tako da sto bi se reklo NE GASI SE,a zato je i kupljen. Very Happy
Kakvi su VAsi utisci o Vasem kalosu,kakva je potrosnja koje su cene odrzavanja.
Toliko za prvo javljanje

Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyNed Jul 25 2010, 20:41

tek nedeljku dana sam vlasnik kalosa 1.2s 2003g i posto sam do sada vozio jugo jos pokusavam da
pronadjem neka opsta upustva o upotrebi
jos uvek ne znam ni koje ulje ni tecnost je u njemu a na kontrolnoj tabli mi upaljeno zuto scehk pa kad saznam
malo vise ponovo cu se javiti
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyNed Jul 25 2010, 22:13

Ta zuta lampica ako je upaljena i kad vozis, to nije dobro... Savetujem da sto pre posetis servis. Moze da znaci dosta toga, negde sam procitao da se pali ako nema ulja u menjacu.
Savetujem da sto pre proveris sta je problem... u neki servis, na dijagnostiku. Moze da bude i sa motorom nesto...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyPon Jul 26 2010, 15:53

ma meni se cek lampica pali svakih pet sest dana pa je sam iskljucim , dijagnostika kaze sifra Po420 iliti katalizator , to mi se desava nakon prvog sipanja goriva kod nas , pa onda dodjite sami do zakljucka na sta se vozimo , mada poslusaj Zmajev savet , pravac dijagnostika da vidis sta je
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyPon Jul 26 2010, 19:04

moguće da je benzin prva dva dana nisam imao taj žuti check a onda sam
na jugopetrolovoj pumpi sipao benzin
hvala vam svima po malo ulazim u tematiku
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
soks5
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.08.2010

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyUto Avg 24 2010, 20:34

pozdrav svima. Ja sam ovde novi i posto vidim da nema nikoga na odseku za matiza, ja odlucio da ipak ovde postavim nekoliko pitanja, ako moze Very Happy . Vec neko vreme planiram da kupim daewoo matiza, naravno polovnog, pa me zanima kakvo je odrzavanje za njega? Da li su skupi delovi, da li su skupi servisi, gde se sve moze obaviti servis(mislim ovlasceni), i naravno neka vasa iskustva u vezi daewoo-a, da li ste zadovoljni?
Hvala vam unapred
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptyUto Avg 24 2010, 21:01

soks5 ::
pozdrav svima. Ja sam ovde novi i posto vidim da nema nikoga na odseku za matiza, ja odlucio da ipak ovde postavim nekoliko pitanja, ako moze Very Happy . Vec neko vreme planiram da kupim daewoo matiza, naravno polovnog, pa me zanima kakvo je odrzavanje za njega? Da li su skupi delovi, da li su skupi servisi, gde se sve moze obaviti servis(mislim ovlasceni), i naravno neka vasa iskustva u vezi daewoo-a, da li ste zadovoljni?
Hvala vam unapred

Tema je mogla da bude u diskusijama, no nije vazno.
Iskreno ja sam zadovoljan sa Daewoo-om, vozim Nubiru. Na ovom forumu, ima vec navedenih par prodavnica za delove kao i servisi. Mislim da nisu teski za odrzavanje. Jeftini su pri kupovini, a cena delova je onako prosecna, mada to je vec individualna stvar.
Sve u svemu sticem utisak da su Daewoo vozila polako sve vise zastupljenija u nasoj zemlji. Udobna su, konforna, laka za odrzavanje i tako dalje...
Iskreno, neznam nikog licno ko vozi Matiza, da bi ti rekao kakav je to auto, ali sve u svemu sve je to Daewoo.

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
baba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.04.2011
Lokacija : Novi Sad

kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta EmptySre Sep 28 2011, 16:34

zeks ::
moguće da je benzin prva dva dana nisam imao taj žuti check a onda sam
na jugopetrolovoj pumpi sipao benzin
hvala vam svima po malo ulazim u tematiku
pozdrav

Ja sam imao isti problem nakon prvog sipanja goriva [NIS-ova pumpa], na kraju je dijagnostika ocitala zakazivanje EGR ventila sto se i ranije desavalo, pa sam ga morao menjati. Nije dobro da se dugo vozi sa upaljenom "check in " lampicom jer centralna konzola [kompjuter] ne dobija prave informacije od senzora o gorivu i parametrima sagorevanja i ne moze da odredi koja smesa treba za odredjene uslove puta i voznje. Na kraju posledice su enormna potrosnja goriva i ostecenje motora ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.4s-squad.com
Sponsored content





kalos - Kalos V produzena varijanta Empty
PočaljiNaslov: Re: Kalos V produzena varijanta   kalos - Kalos V produzena varijanta Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kalos V produzena varijanta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kolika je potrošnja vašeg Kalosa benzin/plin ???
» Predstavljanje
» Kalos - kupovina?
» Kalos 2002
» Kalos 1.2 2004.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: