Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Lanos-problem sa paljenjem

Ići dole 
+3
ivan85_zmaj
dixy
petar
7 posters
AutorPoruka
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Jul 19 2011, 09:56

Dakle; Daewoo Lanos 1.5,2002,benzin bez plina.
Bez ikakvih problema skoro 2 godine,samo redovni servisi sve do pre neki dan kad nije hteo da upali.Prethodno vece sam ga upalio, vozio i ugasio sasvim normalno, a sutradan samo vergla(nije akumulator),nece da sastavi...
Ne znam da li bi trebala da ima veze spoljnja temperatura jer je auto ceo dan bio na suncu??Uspeo sam da ga upalim tek oko 8 pola 9 uvece.
Da spomenem i to da sam menjao zupcasti kais,p/k kais,vodenu pumpu,dihtung dekla pre neka 2 meseca,ali nisam imao nikakvih problema do pre neki dan.
Da li je neko bio u slicnoj situaciji ili zna/naslucuje o cemu se radi?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Jul 19 2011, 16:21

Ne bi trebalo da ima veze sa temperaturom, moj stoji celog dana na suncu i pali normalno... Da li si obratio paznju na crvenu lampicu koja svetli na centralnoj konzoli, koja signalizira rad imobilizera? Meni se desi veoma veoma retko da zavergla i nece da upali, a lampica nastavi da svetli. Tad samo izvucem kljuc pa ponovo probam.

Mozes da proveris elektropokretac na losu cetkicu ili spoj

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Jul 19 2011, 20:51

Saga se nastavlja...
Jutros ga upalim i odmah se ugasi,nakon toga upali normalno.Popodne kad sam dosao s posla upali na pola kljuca.Sve normalno,kao da nista nije bilo. Kad dam kontakt svetli izmedju ostalog "engine", ali kad upalim auto,lampica se ugasi.Ne svetli nista sto inace ne svetli. Pola sata voznje,parkiranje,pauza od pola sata - Shocked nece.Upalim ga,ugasi se odmah i tako 2-3 puta.U tih 2-3 puta kad sam uspeo da ga upalim,pokusao sam da mu dodam malo gas,ali nece da primi gas uopste(sajla je ok).Iza toga,mrtav konj,samo vergla...
Ne znam da li je vredno pomena,od pre nedelju dana poceo da mi se cuje auspuh.Najpre jedva primetno,a sad vec solidno.Da li je moguce da od toga poblesavi lambda sonda pa daje lazno ocitavanje kompjuteru koji ne pravi dobr smesu?Jedino sto mi se u tu pricu ne uklapa ne reagovanje na papucicu gasa.
Svakako cu da odem do nekog ko "zna sta radi" ali ajd prvo da vidim sta kazu ljudi jer ipak "dva losa ubise Milosa" guns2
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Jul 20 2011, 06:42

Definitivno je najbolje kod nekog majstora, pa da sve lepo pregleda. Neznam koliko auspuh ima ulogu, mislim na zadnji lonac, al katalizator mozda i igra neku. Ako je on prosvirao ili je zapusen mozda oce da zeza, jer ipak lambda sonda i ocitavanje izduvnih gasova ima i te kakvu ulogu.
Mozda bi proverio to oko imobilajzera, alarma i tome slicno.
E, sad mozda moze i pumpa za gorivo da zeza.
Mozda filteri, za gorivo, vazduh...

Tako da najbolje dijagnostika ili neki majstor pa sve da se pretrazi.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Jul 20 2011, 08:46

Ma kad je nesto vece moras do majstora jer nemas delova.Ne znaju ni oni sve odmah nego zamnei pa proba i tako.Sredi i taj auspuh moze da te zeza.Jbg meni lamda sonda ne radi i auto mi radi samo na plin.Nisam strucnjak,ali sto sam video i procitao lambda sonda sluzi za odredjivanje smese vazduha i goriva,auspuh je supalj pa predpostavljam da zeza mozda lambda sondu.U svakom slucaju bi trebalo da okrpis auspuh,a nije ni skupo.Ja sam okrpio skoro izaslo 700 din.Zezao sam se ranije dok sam imao skuter i recimo skuter nije radio kao kod tebe slucaj-ubijes se dok ga upalis.Dolazilo je do cilindra mnogo goriva i nije moglo da se sagori.Mozda te pumpa za gorivo zeza?
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Jul 20 2011, 14:03

Danas sam hteo da ga odvucem do majstora al reko ajd da vidim da li pumpa radi, i skinem crevo sa izlaza iz filtera za benzin,dam kontakt,i stvarno benzin pisa na sve strane.Znaci ne bi trebalo da je pumpa??Dok sam ja to cackao,naidje neki lik i kaze ja sam auto elektricar,malo pogleda, kvrcnu 2-3 puta po(on ga nazva elektroventil-vidi sliku), i auto upali na pola kljuca. bravo Ajmo na pivo momentalno!
Kako smo sabili po pivo,svak na svoju stranu.Ja u kola ono isto s*anje Shocked U tom poce nevreme,auto ostade gde je bio a ja opet sam na mrtvoj tacki.

[img]daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Motor1qi [/img]


Poslednji izmenio petar dana Sre Jul 20 2011, 14:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Jul 20 2011, 19:03

Bogami ti je onda nesto do struje.A to sto rece da ti pisa gorivo kad skines crevo,cini mi se da pritisak mora da bude 2,5 bara (nisam siguran)pa mozda gorivo ide ali nema dovoljan pritisak.Sto se tice auspuha neverujem da to moze da te zeza.Ja sam vozio 20 dana sa progorelim prednjim loncem i nisam imao probleme (sem budjenja komsiluka).Pre neki dan mi je covek ugradio prednji lonac za 2500 din.On to i pravi i ugradjuje. voznja
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyČet Jul 21 2011, 13:20

Zamenio filter goriva,kablove i upalio posle kraceg verglanja bravo Ugasio,da upalim, ono opet stara prica Evil or Very Mad glavom u zid
Skinem crevo sa filtera za gorivo,dam kontakt,pisne benzin,vratim crevo,upali na pola kljuca?!! Pravac majstor voznja
Sad cekam sta ce da kaze elektricar,posto ovaj prvi kaze da ne bi trebalo da je pumpa, da je nesto do struje...
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyPet Jul 22 2011, 13:52

Posto elektricar broj jedan negde letuje i ne javlja se na mobilni,broj dva je imao saobracajku i pisa u gusku, a broj tri ne moze nista pre srede, zvali smo broja cetiri koji je negde na Novom Beogradu i uz pomoc telefonske dijagnoze utvrdili da mogu biti samo tri stvari:kljuc,imobilajzer ili kompjuter.Kako on kaze Daewoo-i su jako pipavi kad su ovakve stvari u pitanju, za razliku od Opela kod kojeg bi mogao da utvrdi uzrok problema za max 15min, i trebace mu vremena da skonta sta je...
Inace, ovaj majstor kod koga mi je trenutno auto, pokusao je direktno da spoji pumpu i tada auto radi,odnosno kaze da neka elektronika gasi pumpu nakon kontakta kada bi ona trebala da radi.
Interesantna sitnica; ako duze drzim kontakt pa pokusam da upalim,samo vergla, a ako odmah pokusam da upalim,tada se upali pa se ugasi. Ako ucestalo okrecem kljuc i drzim gas on radi, odnosno prima gas.Cim pustim kljuc,ugasi se.
Pa ti budi pametan... confused
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyNed Jul 24 2011, 15:30

KOMPJUTER KAPUTT!!
Tako bar tvrdi decko koji je radio dijagnostiku.Kaze da je pun gresaka,javlja greske za sve zivo i da ne moze da ih izbrise,ne dozvoljava mu... Mora da se kupi nov... Question Nisam vican takvim stvarima i stvarno ne znam sta da radim i gde da ga pazarim i da li je uopste neophodna zamena?Dao mi je oznaku: 09388019 DLBY, i alfa kod: FW, sta god to bilo.
Sugestije?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyNed Jul 24 2011, 19:08

Ma svejedno proveri jos negde,u nekom servisu.Dvojica ako ti kazu da je kompjuter crko onda to ti je to.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyNed Jul 24 2011, 19:36

Malopre sam na nekom forumu procitao da to kao kod tebe moze da se desava kad propisaju dizne.E sad....
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyNed Jul 24 2011, 20:39

Dajte predlog za nekog proverenog majstora,po mogucnosti da nije u Banovcima,Rumi ili slicno, posto moram da slepujem auto.Znam da ima tema vezana za servise ali nesto nisam primetio da se neko izdvaja ili da se bakce elektronikom.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyPon Jul 25 2011, 17:51

Da li je moguce proveriti na osnovu broja sasije ili na neki drugi nacin, koji je kompjuter bio u autu,odnosno serijski broj istog?
Imam utisak da mi majstor prica pricu i hteo bih da odvucem kola do jos nekog da pogleda,ali da znam da mi nije uvalio neki krs od kompjutera koji mu lezi neispravan na polici godinama...
Malo mi je bilo sumnjivo danas nakon sto sam okrenuo par desetina oglasa za polovne delove,da mi svi kazu da je kompjuter jako tesko nabaviti, i naidjem na lika koji mi kaze da nema kompjuter a nakon opisa kvara kaze mi da mi se majstor drogira i da verovatno nije kompjuter u kvaru nego imobilajzer?!! Kad sam mu rekao koji je majstor u pitanju, onda je bilo aaaaa, kao on je ok lik,on zna sta radi.
Nakon deset minuta zvoni telefon, i odjednom kompjuter moze da se nabavi bez problema i cak ga je porucio iz Slovenije ali mu se jos ne zna cena. affraid
Ko koga ovde voza?
Imam osecaj da ce na kraju da mi uvali moj navodno neispravan kompjuter!!? I da, dijagnostika je 3000 bez obzira.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyPon Jul 25 2011, 18:29

Zao mi je sto imas problem ali izgleda da tebe vozaju,a ti ne mozes ni auto.Dijagnostika se placa bez obzira da li ima ili nema kvar isto je vreme provedeno,a ti si je trazio.E sad jbg sto deru i prave mudrost zakacis kabal i pokaze ti da li ima ili nema kvar ali valjda da ih otplati jer iole kvalitetnija dijagnostika kosta 300e pa navise a nema bas mnogo daewoo.Kao sto si rekao ovaj zna njega i odmah ima komp.Prica malo smrdi.Nije ok za komp narucujem iz slovenije a ne znam cenu,i onda kada dodje on ce ugraditi i ti moras da uzmes.Ok je da ne zna tacnu cenu zbog poreza i carine ali mora znati da li je 50e ili 200e.Ne znam sta da ti kazem,na kraju je mozda najbolje da si otisao u zvanican servis ako imas negde jeste da deru ali ovako koliko si samo telefona potrosio+slepanje od majstora do majstora + auto ti stoji.Ne bi me cudilo da kaze da je jos nesto posle kompa.Ja licno se raspitam kod par majstora pa odaberem po mom misljenju pravog.Ako covek za minut ne moze da me uveri da zna sta radi ili da cak ja koji nemam pojma oko auta znam vise od njega e do mojega.Price ne znam bas,videcemo,to je daewoo nije cest odmah zaobidji.Ako si majstor i obrazlozim ti detaljno kvar (sad idem iz krajnosti u krajnost) nesto mi lupka u prednjem levom tocku znaci moze biti gumica balan stangle ili balans stangla,stabilizator ,jabucica,spona,amortizer.Nemoj da mi caprkas po motoru auspuh i ostalo i da jos nesto razjebe.U sustini hocu da ti kazem da ako majstor koji ti radi ne zna bas o cemu prica ,i ne uliva ti poverenje,a ti mislis da hoce i da te prevari onda zaobidji ga,ima ih jos.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Jul 26 2011, 14:19

ako si bas u bezizlaznoj situaciji, onda neka covek naruci komp, ali...
lepo mu kazes ako se desava isto sta onda? napravi kombinaciju da ti vrati pare ukoliko to nije resilo tvoj problem...a ako je resilo, to nema cenu, nema tih para koje ne bih dao nekome ko ce da mi resi problem koji me toliko muci a niko ne uspeva da ga resi... jer kad bacis na papir to lutanje od majstora do majstora pojede vise para nego bilo sta. I plus sto ode vremena i ono najvaznije, zivaca... glavom u zid
Tako da ako moze da se odradi kombinacija sa majstorom da on garantuje da to resava problem, ja bih to zavrsio kod njega da sam na tvom mestu
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Avg 03 2011, 13:00

Imobilajzer!!!Dijagnostika i kodiranje u Autotrendu 1471din+100Eur polovan deo.Pali "na pola kljuca" .
Hvala svima na angazovanju.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Avg 03 2011, 13:35

Sunce ti pa kako je radio pa se gasio?Mozda sto je bio neispravan?Meni je izvadjen valjda,jer mi je i brava obicna nije na cod.Super bar si resio problem jes da kosta ali sta ces,bar se ne vuces vise po majstorima.Sad samo voznja
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Sep 07 2011, 14:32

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa glavom u zid glavom u zid glavom u zid Mesec dana sve ok, juce upalim,voznja 15-20min,ugasim,nakon pola sata na kljuc,on samo vergla.... guns2
U autotrendu mi kazu moguce da je opet riknuo imobilajzer. Pa dobro ljudi da li je to normalno,od cega to tako riknjava? Kaze covek da su imali vec jedan slucaj kada im je na Lanosu u 6 meseci 2 puta crko imobilajzer.To im je "slaba tacka".
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Feb 21 2012, 10:09

Sam sebi da odgovorim... Sve se ovo desava letos... Nakon zamene imobilajzera sve je bilo ok par dana i onda opet trt. Odvucem auto do Autotrenda, ustanove da mi je neispravna pumpa za gorivo od silnog verglanja. Zamene mi ulozak pumpe i prema njihovim recima stave neki od korse posto su isti. Sve super. Vozio 2 dana, kad ono opet isto Shocked Shocked Na ivici nervnog sloma, odvucem auto po ko zna koji put u servis, ispostavi se da je neispravan onaj ulozak pumpe koji su stavili.Navodno, desava se to cesto. Nakon toga opet mi zamene pumpu(naravno o njihovom trosku) i od tada vozim normalno izuzev pokazivaca nivoa goriva(za koji sam postovao u drugoj temi).

....... sve do pre neki dan..... affraid

Dok su bili oni silni minusi,auto palio bez problema.Pre dva dana upali se i odmah se ugasi.Kao na pocetku ove sage, letos. Nakon toga vergla 5-6 minuta i "sastavi".U voznji sve normalno. Parkiram,ugasim,na kljuc - upali odmah. 3-4 puta bez greske. Sutra ujutro da upalim opet ista prica. Shocked Nakon duzeg verglanja opet upali, i neposredno nakon gasenja moze da upali bez problema.Cim se ohladi nic.
Da li je moguce da opet imobilajzer pravi problem iako mi nema bas logike, posto pali kad je ugrejan?
Da li moze alarm da pravi problem?
Da li postoji majstor u Beogradu koji moze sa sigurnoscu da ustanovi/resi problem?
bom dokle vise??

Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Feb 21 2012, 10:34

Prijatelju ne mogu ti pomoci.Ti si bas na mukama!Da ti ne spamujem temu hteo sam samo da te pitam sa pokazivacem goiva jesi li namestio ili ne,jer sam ja nubiru osposobio na gorivo,i takodje mi ne radi pokazivac.Pregledaj profile ako ti niko ne odgovori,i vidi ko je u bg pa gde oni odrzavaju lanosa da ides i ti.Sta kaze dijagnostika ?Kad citam sta se desava tebi i onom sto mu za 7 dana 2 puta goreo auto moji problemi sa kolima su nikakvi.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyUto Feb 21 2012, 10:47

Da li se upalila check lampica? Kakav ti je EGR ventil, vakuumski ili elektronski? Kablovi, DIS modul (to je ono sto ovde zovu bobina, iako nema bobine)? Treba proveriti pritisak u magistrali, da ne otpusti neka dizna. Postoji mogucnost da na samoj pumpi negde gubi pritisak.

Slicno se desava kod mene, samo sto ne ugasi odmah kad se upali, vec se malo gusi; posle gasenja odmah pali a kad se ohladi (oko 30-45 min) vec dosta teze pali.
Nazad na vrh Ići dole
petar
Početnik
Početnik
petar


Broj poruka : 32
Datum upisa : 17.05.2011
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptySre Feb 29 2012, 10:50

Danas na dijagnostici u Autotrendu "sve u redu". Doduse i nisam imao problema poslednjih desetak dana... Kazu da postoji par gresaka od ranije koje su vezane za imobilajzer, "bobinu" i pumpu za gorivo, pa moze da bude cak i prsten brave...
Smorio sam se vise
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem EmptyNed Jun 24 2012, 09:12

Iiiiii sta bi na kraju , jesi li resio problem ???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Lanos-problem sa paljenjem   daewoo - Daewoo Lanos-problem sa paljenjem Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Lanos-problem sa paljenjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lanos problem
» Problem AIR BAG Daewoo Lanos
» Problem sa prvim paljenjem
» Tacuma problem sa paljenjem
» lanos 1.4 55kw problem, problem, problem!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: