Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nubira VS Tacuma

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
solekosstax
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.06.2010

nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  EmptyPon Jun 28 2010, 09:42

Sta uzeti kao porodicni auto (petoclana porodica) od ove dve opcije. Po oglasima su nubire jeftinije , Tacuma je meni licno lepsa. Nubira sigurno ima vise tovarnog prostora a ima li i jos neke prednosti.
predpostavka je da su oba 2002 godiste.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  EmptySre Jun 30 2010, 12:41

solekosstax ::
Sta uzeti kao porodicni auto (petoclana porodica) od ove dve opcije. Po oglasima su nubire jeftinije , Tacuma je meni licno lepsa. Nubira sigurno ima vise tovarnog prostora a ima li i jos neke prednosti.
predpostavka je da su oba 2002 godiste.

pa zavisi gde i koje oglase gledas , nesto mi se cini da i nema neke razlike u ceni ; sto se tice tovarnog prostora - diskutabilno , ipak je takuma mini-van , znam samo da se takumi prednje suvozacevo sediste moze rotirati za 180 % Arrow , a ja sam se skoro troumio izmedju takume , lanosa i kie rio , uzeo lanosa na kraju , bio je jeftiniji nekih 700e , mada vidim sad da je i takumama nesto pala cena , a i ne treba mi bas toliko veliki auto za moju troclanu porodicu , i meni se vise svidja takuma vidi ovde ima dve fine ja sam od njih uzeo auto , nemoj misliti da ih reklamiram samo hocu da kazem da je decko stvarno bio korektan-ms automobili ;
ms automobili
Nazad na vrh Ići dole
baguda
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.05.2010

nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  EmptyČet Jul 01 2010, 17:13

pozdrav

sobzirom da ti je veca porodica kontam da je bolje da uzmes tacumu mozda ih je malo teze naci nisam pratio oglase ne znam tacno

mada je tacuma pravljena na osnovi nubire dvojke imaju iste motore instrument tablu...
Nazad na vrh Ići dole
solekosstax
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.06.2010

nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  EmptyPon Jul 05 2010, 11:49

Hvala Vam na dobrim odgovorima.
Tako sam i sam razmisljao.
Ali nesto se drugo ispostavilo, izbor je pao na - Nissan Primera 2.0 TD 2001 godiste karavan

sve su sanse to vozilo uskoro bude u mom vlasnistvu.
admine nisam valjda prekrsio neko od pravila sto pominjem automobile koji nisu daewoo. Ako jesam izvini Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
baguda
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 19.05.2010

nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  EmptyUto Jul 06 2010, 15:18

imao je moj rodjak primeru i vrlo brzo joj je crkao automatski menjac nemoj da te obeshrabrim
samo ti kazem na sta da obratis paznju naravno kao je uopste u pitanju automatik Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
solekosstax
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.06.2010

nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  EmptySre Jul 07 2010, 12:08

NIje automatik na svu srecu ...
a citao sam da je bilo nekih povlacenja oko tih menjaca
hvala u svakom slucaju na informaciji
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - Nubira VS Tacuma  Empty
PočaljiNaslov: Re: Nubira VS Tacuma    nubira - Nubira VS Tacuma  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nubira VS Tacuma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» tacuma 1.8
» Tacuma 1.6
» Tacuma startovanje
» Tacuma 1.6 16v god 2002
» Daewoo Tacuma 1.6SE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: