Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tacuma startovanje

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptySre Nov 10 2010, 22:41

Prilikom startovanja Tacume cuje se istovremeno i zvuk centralne brave, koja ne reaguje (ne zakljucava). Auto se ponasa normalno. Sta bi mogao biti uzrok?
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptySre Nov 10 2010, 22:51

Cek... Cuje se da odradjuje centralna a ne zakljuca je? Jel si sigurand a se cuje centralna kad okrenes kljuc? Ne znam kakvu vezu imaju startovanje i centralno...osim ako pri stratovanju ne odradi automatsko zakljucavanje...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptySre Nov 10 2010, 23:01

Pa ako se ponasa normalno, onda nemoj da se brines. Verovatno je to do alarmnog sistema. Pretpostavljam da imas alarm, pa na njega je vezano i daljinsko zaklucavanje a verovatno i blokada motora i tome slicno. Posto moze sto stvari da se kaci i povezuje.
Sigurno ima veze sa tim... al ako ne smeta onda opsuteno...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptyČet Nov 11 2010, 05:56

ma ne diraj nista i vozi ja kad sam bio 20g.mladji samo sam cackao i sta je ovo sta ono vise sam lezao ispod pezoa 505 nego na bivsoj zeni pa pretpostavljam da je i to jedan od razloga sto me bivsa napustila a ja bio dobar Rolling Eyes zato deci i zeni posvetite vreme.auto nam nije ni zena a jos manje dete,ne cinite greske koje sam ja.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptyČet Nov 11 2010, 09:25

Pametno zboris... Wink
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptyČet Nov 11 2010, 19:50

Upravo tako, cuje se a ne zakljucava...poslusacu vas pa necu nista pipati (osim zene).
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje EmptySub Nov 13 2010, 17:20

Sto bi rekli "Na'rani svinje i ne diraj nista" Smile))) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tacuma startovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Tacuma startovanje   Tacuma startovanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tacuma startovanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Brava za startovanje motora
» tacuma 1.8
» Tacuma 1.6
» Tacuma 1.6 16v god 2002
» adekvatni delovi od opela odgovaraju original za daewoo tacumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: