Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Magljenje stakala

Ići dole 
+8
joca
metrocop
opasnigusar
serhio011
zilevig
ivan85_zmaj
lanossx
ivan.i
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyPon Jan 03 2011, 21:24

Kao sto rece Oggy, mislim da je uzrok unet sneg, vlažne patosnice, mokre krpe itd., eksperimentisao sam na Tacumi i kad god sam uklonio vlažne stvari nije maglilo.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptySub Jan 29 2011, 23:32

Danas sam provalio koliko u stvari meni lose grejanje u kabini. Bio sam za BG nesto i na auto putu sam picio i normalno je da se auto ugrejao i usijao i imao radnu temperaturu, a ja drzim ruku ovamo gde izduvava vazdh i to je smesno koliko to duva mlak vazduh... ono se jedva oseca toplota.
A sto je jos zanimljivije, ja okrenem onaj prekidac na hladno, a on nista nije promenio temperaturu. Cak mogu reci da je poceo mozda i toplije da duva, a ovamo stoji na hladno!
Em sto skroz slabo greje, em ni ne reaguje kad okrenem na hladjenje, pa to je cudo jedno!
Znam na Astri, kad postigne normalnu temperaturu, kad greje, pa to je vruce, da ne kazem bas vrelo. I kako okrenem na hladjenje, pa to je mnogo 2-3 sekunde i vec bije hladan vazduh i razladi kabinu za pola minuta.

Ja neznam kako je kod vas na vasim vozilima al ovo definitivno nije normalno kod mene. Ja mislim da kod mene sigurno zeza prvo hladnjak koj je mozda zapusen i daje lose grejanje i ovaj sistem regulacije, te sajle od ovog prekidaca, pa tamo sta sve ima, mozda neki ventil ili sta vec?!
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyNed Jan 30 2011, 05:52

zmaje za astru si upravu ja promenio termostat znaci posle 2-3min. ubija da smanjujem sa crvenog na malo hladnije,prijatelju ako je to tako mali hladnjak napolje garant.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyNed Jan 30 2011, 09:16

Ako sam te lepo razumeo, ti si promenio termostat na svojoj Leganzi, i za 2-3 minuta ti ugreje, pa moras da smanjujes??? Neznam jel si mislio na svoj auto il na astri nekoj...
Ma mora taj hladnjak da se pregleda, mozda i drugi termostat, i da vidim sta mi je sa ovom regulaciom? Posto slabo reaguje kad okrenem na ladno, on i dalje duva toplo (mlako)...
A vidis, ja to letos nisam ukapirao. Posto mi leti stoji na hladno, naravno, ja kad upalim izduvavanje na ladno, meni bije toplo, pa me jos vise greje. No ja sam racunao crn auto, pa se upalio, pa duva toplo ne moze da osvoji da duva ladan vazduh... Kad ono izgleda mene zeza ceo taj sistem...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyNed Jan 30 2011, 12:52

..ma ne zmaju na leganci sve fercera kao da je iz fabrike izasao,na astri zeninoj kad bude lepse vreme i kad ga malo sredim stavicu fotke.
[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyNed Jan 30 2011, 13:26

ivan85_zmaj ::
Danas sam provalio koliko u stvari meni lose grejanje u kabini. Bio sam za BG nesto i na auto putu sam picio i normalno je da se auto ugrejao i usijao i imao radnu temperaturu, a ja drzim ruku ovamo gde izduvava vazdh i to je smesno koliko to duva mlak vazduh... ono se jedva oseca toplota.
A sto je jos zanimljivije, ja okrenem onaj prekidac na hladno, a on nista nije promenio temperaturu. Cak mogu reci da je poceo mozda i toplije da duva, a ovamo stoji na hladno!
Em sto skroz slabo greje, em ni ne reaguje kad okrenem na hladjenje, pa to je cudo jedno!
Znam na Astri, kad postigne normalnu temperaturu, kad greje, pa to je vruce, da ne kazem bas vrelo. I kako okrenem na hladjenje, pa to je mnogo 2-3 sekunde i vec bije hladan vazduh i razladi kabinu za pola minuta.

Ja neznam kako je kod vas na vasim vozilima al ovo definitivno nije normalno kod mene. Ja mislim da kod mene sigurno zeza prvo hladnjak koj je mozda zapusen i daje lose grejanje i ovaj sistem regulacije, te sajle od ovog prekidaca, pa tamo sta sve ima, mozda neki ventil ili sta vec?!
Ja mislim da je tebi Ivane termostat u redu,ali da te zeza sajla od prekidaca kad vec nema nikakve promene kad ga okreces.Meni je to isto bilo na usmerivacu vazduha,duvalo samo ka nogama,jer se sajla u tom polozaju otkinula.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyPon Jan 31 2011, 19:39

Negde sam u nekoj temi procitao al sad ne mogu da nadjem gde i ko je uspeo da resi problem ciscenja malog hladnjaka. Zanima me koje je to sredstvo koje je dobro za prociscavanje celog sistema i kakva je primena?

Za vikend bi trebalo da radim redovan servis, zamena ulja i filtera, pa bi kod ovog drugara mehanicara probao da sredim ovo oko ventilacije.
Narucio mi je da uzmem drugi termostat (posto kaze da je mozda ovaj otvoren i ne zatvara kako treba, posto mu ja kazem da mi je temperatura oko prve bele znaci 1/4 na skali) i da uzmem to neko sredstvo za ciscenje hladnjaka i da proteram sa tim ceo sistem i da uzmem nov antifriz posle da napravim novu smesu i tako.

Pa sad neznam kakvo je to sredstvo, sta je dobro?

Pa ako to sredim za vikend prenecu iskustva... nadam se da cu dobiti nesto bolju ventilaciju, tj. grejanje.

P.s. U Beo-Tasu me pitali za termostat da li je sa plasticno ili metalno kuciste. Moje je plasticno, pa je cena u kompletu 1740 din.
Jel zna neko dal mora sa kucistem da se menja termostat ili moze i bez toga?

Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 07:09

zmaje ne vidim razlog da menjas kuciste osom ako ti nije naprslo ili negde puklo ili pak se iskrivila nalegajuca povrsina od temperature?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 07:56

Pa i ja mislim da nema potrebe, deluje savrseno. Nego neznam da li se prodaje to bez kucista? Valjda bi trebalo...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 10:05

termostat kao termostat je svaki malte ne isti moze da se razlikuje jedino u precniku i toplotnim vrednostima vidi kakv je tvoj stari toplotne vrednosti i mozes da ga uzmes od bilo kog auta.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 11:18

Pa nista ja cu da kupim drugi, pa kad budem skino moj stari pogledacu kakav je on.
Mozda bude i iste vrednosti al mozda se desilo da moj stari ne radi kako treba?! Mozda ne zatvara kako treba?

Mislim da je moguca i ta varijanta, zar ne?!
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 11:33

naravno da je moguce,to se meni desilo na astri zamenio term.greje ko da sam na karibima
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 15:36

Taj u beo tasu mi je drugar i ja sam kod njega kupio sa kucistem tako se prodaje a to mi je i jedan majstor reko.Moj termostat je bio potpuno otkazo,ali ja sam jedno vreme resio grejanje tako sto sam stavio parce kartona izmedju hladnjaka i maske i lepo se ogrejo dok nisam kupio termostat.A sto se tice kazaljke meni je jos letos (kad je bio neispravan termostat) cim okrenem nizbrdo kazaljka pada na NULU ,a zimi je nemozes odlepiti od nule sem ako radi u mestu ili je jaka turaza 4,5 ili 5.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 16:26

Ja kupio danas nov termostat, al samo ulozak bez kucista... Platio oko 600 dinara, na njemu pise da otvara na 87 C, pa cemo videti u subotu kad to budem promenio sve.
Uzeo sam i ovo neko sredstvo za ciscenje sistema, pa i to da vidim da li ima necistoca nekih i taloga.

Jedino me sad buni to sto okrecem onaj prekidac u kabini za toplo hladno, i on skoro da ne menja temperaturu kad izduvava. Nekako i to da proverim...
A jel zna neko ta sajla sta tacno otvara? Jel to ima neka klapna koja se otvara kad okrecem prekidac na toplo hladno, ili ta sajla otvara - zatvara neki ventil koji je na malom hladnjaku???

Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 01 2011, 17:22

skidao sam masku i popravljao te sajle na svom autu video sam tacno gde ide i sta otvara sajla za usmerivac vazduha , kraj joj je kod pedale za gas ima neka bela plasticna poluga , sajla za cirkulaciju kabinskog i spoljnog vazduha zavrsava na klapni iza kasete ( moras da skines poklopac kasete da bi dosao do klapne ) a ovu za toplo hladno nisam gledao gde zavrsava , nije bila problem , vidi u manualu ima nesto Arrow AIR CONDITIONER CONTROL SWITCH al' se ne vidi na cemu sajla zavrsava , upotrebi nacin demontaze u kombinaciji sa INSTRUMENT CENTER PARTS
Nazad na vrh Ići dole
Sale BG
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.01.2011
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptySre Feb 02 2011, 18:27

serhio011 ::
skidao sam masku i popravljao te sajle na svom autu video sam tacno gde ide i sta otvara sajla za usmerivac vazduha , kraj joj je kod pedale za gas ima neka bela plasticna poluga , sajla za cirkulaciju kabinskog i spoljnog vazduha zavrsava na klapni iza kasete ( moras da skines poklopac kasete da bi dosao do klapne ) a ovu za toplo hladno nisam gledao gde zavrsava , nije bila problem , vidi u manualu ima nesto Arrow AIR CONDITIONER CONTROL SWITCH al' se ne vidi na cemu sajla zavrsava , upotrebi nacin demontaze u kombinaciji sa INSTRUMENT CENTER PARTS

serhio,jel problem da se sredi ta sajla za usmeravanje vazduha u kabini,meni se otkacila ta sajla ili sta vec....?
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptySre Feb 02 2011, 20:00

pa nije problem ako se samo otkacila , u sta sumnjam jer ne moze tek tako sama od sebe da se otkaci , problem je ona plastika pri kraju Magljenje stakala - Page 2 Sajla
Nazad na vrh Ići dole
Sale BG
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 27.01.2011
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyČet Feb 03 2011, 01:11

serhio011 ::
pa nije problem ako se samo otkacila , u sta sumnjam jer ne moze tek tako sama od sebe da se otkaci , problem je ona plastika pri kraju Magljenje stakala - Page 2 Sajla

ok.probacu kada malo otopli da sredim to.taj problem se desavao par puta i proslom vlasniku,ali su mu sredjivali u auto trendu,i kako mi kaze,cackali su donji deo,kod gasa,a i ja sam video da je ta bela plastika podmazivana necim belim....hvala puno na objasnjenju i slici.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyČet Feb 03 2011, 07:09

Jel te ljudi, nesto razmisljam, ako se desilo i kod mene da ta sajla ne radi na ovom prekidacu za regulisanje temperature (toplo-hladno), dal mogu da rucno podesim tu klapnu ili sta vec na toplo, dok ne resim problem kasnije.
Kod juga je bila klapna koja je pustala hladan vazduh od spolja, pa sam mogao rucno da je otvorim ili zatvorim. E sad neznam ovde kakav je sistem odradjen. Dal i ovde postoji takva klapna ili sta vec ta sajla radi?
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptySub Feb 05 2011, 16:51

E, pa ljudi danas sam odradio veliki posao... videcemo kako ce da se pokaze sada, ali siguran sam da je sad sve kako treba.
Kao prvo, danas kod ovog drugara mehanicara, uzeo je da mi izmeri temperaturu motora, sa nekom spravicom sa laserom i radna temperatura koja mi je inace kad vozim bila oko 65-70 C, sto objasnjava i to da mi kazaljka jedva prelazi 1/4 na skali. Onda je proverio ona creva koja idu u hladnjak iz motora i jedno treba da je vruce, a drugo hladno, kod mene su bile skoro iste temperature. Tako da je definitivni zakljucak da je termostat los.
Medjutim ja sam kupio termostat ulozak, al kod mene ne moze da se zameni samo ulozak, nego u kompletu sa kucistem. To je ostalo da sredim od ponedeljka, kad mi stigne deo iz BG (narucio sam u BEO-BEG, po ceni od 1700 din, a samo ulozak sam platio 600 din, koji sam inace vratio ovde u prodavnici, kad ne odgovara).
Zatim smo ispirali ceo sistem nekoliko puta od mulja i sipao ono sredstvo za ciscenje hladnjaka i mogu reci da je bas bilo prljavo, kao blato... Ja sam prosle godine sipao nov antifriz G12 (crveni) i on od prvog dana nije bio crven u loncetu nego mutno, prljavo, blatnjavo. Sada posle jedno 5-6 ispiranja i evog rastvora, ona posuda za tecnost se cela beli, nema taloga, a i ovaj nov antifriz je crven, nije se uopste uprljao.
Posto nismo zamenili termostat, ostaje za sledecu nedelju, mogu reci da je posle ovog pranja poceo odlicno da greje unutra, bas je dosta toplije. Mogu misliti kako ce tek biti sa novim termostatom, kad bude imao jacu temperaturu. Em ce brze da se zagreje i da pocne da duva toplo, em ce zaista da greje i nadam se da necu imati problema sa magljenjem.
I trece, uspeo sam da skinem unutrasnjost, kasetu i da izvucem onaj odeljak sa ona tri prekidaca, i tu mi se otkinula sajlica za ono toplo-hladno. Tacnije bozir se otkinuo, pa sajla nije imala dobru funkciju, nije zatvarala i otvarala ventil na hladnjaku kako treba, pa je i samim tim bio manji protok kroz mali hladnjak.
I isto sto smo tu primetili jeste da mi se otkinula poluga koja zatvara onu klapnu koja pusta vazduh od spolja ili kad to zatvori onda cirklulise vazduh u kabini. Ta polugica se otkacija i klapna je stajala na pola, tako da je stalno mesala vazduh od spolja. Sada sam i to namestio i sad i to radi kako treba.

I tako... danas sam zavrsio veliki posao i mislim da bi trebalo sve da bude kako treba i da ce biti zadovoljavajuce. Samo da promenim ovaj termostat i bice jos bolje cini mi se.
Jer on definitivno nije zatvarao kako treba i stalno pusta po malo vode. U mestu dok je radio auto, on podigne temperaturu vise i tacno na nekih 87 stepeni otprilike startuje ventilator na hladnjaku (stalno smo ga merili sa ovim laserom aparatom). Tad termostat otvori i pomesa vodu. Al to je kad stojim u mestu, u pokretu nikad ne moze da nabije toliku temperaturu.
E sad ja bi tu mogao da stavim neki karton napred, al necu da se zezam sa tim, kupicu nov termostat i da ne razmisljam.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptySub Feb 05 2011, 17:11

ivan85_zmaj ::
Tacnije bozir se otkinuo, pa sajla nije imala dobru funkciju
kako si resio to Question
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptySub Feb 05 2011, 17:25

Prosto... izolirao sam ga. Pokidao se od onog metalnog dela gde je fabricki zaheftan. Samo sam ga namestio na svoje mesto i prosao nekoliko puta izolir trakom. Ne trpi to neko veliko opterecenje, bozir je fiksiran, statican, nema pomeranja, samo sajla koja ide kroz njega. Izolirao sam i jedan i drugi kraj, za svaki slucaj iako je bio dobar.
Sada sajla mnogo bolje zateze i povlaci polugu do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyNed Feb 06 2011, 06:49

rekao sam ti zmaju da je termostat u pitanju,i super je sto si mogao da isperes hladnjak to zna da zacepi da sam ja nekad skidao hladnjak ljudima otvarao pklopac sa jedne strane i tankom dugackom debljom plastikom provlacio kroz svaku celiju saca mehanicki cistio hladnjak pa ga stavljao u kadu napunjenu vodom zatvarao i pod pritiskom proveravao ispravnost mukotrpan posao uh kad se samo setim ali ok si odradio i bez puno muke.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 EmptyUto Feb 08 2011, 22:58

Ja danas zamenio i termostat. Sad cemo videti da li ima poboljsanja. Doduse nije mi skala kako sam ocekivao da ce ici do pola. Ali sad je radna temperatura i do 90 C. Da vidim ovih dana kad vozim trebalo bi da drzi skalu u tom nekom otpimalnom polozaju. Do sada je znala kad vozim da padne i ispod prve bele crtice.
Nego, neznam ova temperatura sto sada izduvava u kabini da li je to kako treba ili nije. Jeste toplije, al cini mi se kao da moze i treba i vise da bude. Al uradio sam sve sto sam mogao. Sve klapne sada rade kako treba. Jedino ako je i dalje mali hladnjak zapusen pa ne greje dovoljno.
Videcu da li ce da magle stakla kao ranije...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Magljenje stakala - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Magljenje stakala   Magljenje stakala - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Magljenje stakala
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» magljenje...
» Nabavka farova i zadnjih stakala (plastike)
» Problem sa el. podizacima stakala
» El. podizaci prednjih stakala
» Skidanje zadnjih stakala na nubiri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: