Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ja bih prvo da se predstavim

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Ja bih prvo da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim EmptyUto Jun 21 2011, 20:00

Imam Daewoo Nubiru 2.0 16V CDX 5 vrata hatchback (ovo hatchback) ne znam sta znaci ali lepo zvuci Very Happy inace je proizveden 2000 godine a kupljen 2006 mislim da sam 3 vlasnik, ali to sada nije vazno. Inace ima sve opcije znaci vazdusni jastuci vozac i suvozac, ABS (na sva 4 tocka bravo ) 133 konja u jednom bloku i dobru klimu (ja volim klimu da ukljucim kad ja hocu i da je gasim kad ja hocu Very Happy ) inece je plave boje slicna boji kola kao kod Francuske zandarmerije Smile. Malo je iscukana dok je bila kod drugog vlasnika ali sam sanirao te male neravnine pa je sada ok i lici da je manj iscukana.
U svakom slucaju pokazacu i fotke na drugom topicu a i pricu sta sam sve morao da uradim da bi ga danas koristio samo za voznju vikendom i na godisnji odmor a po potrebi i na duze staze.
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Ja bih prvo da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim EmptyPon Jun 27 2011, 20:39

Pa mi postali pravi internacionalni forum(ex yu ne računam za inostranstvo).
Spominješ Francusku pa napiši voze li se tamo Daewoo vozila,ima li servisa baš za njih i koliko koštaju Daewoo automobili.Predpostavljam da je registracija malo jeftinija od cene tog automobila.
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja bih prvo da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim EmptyUto Jun 28 2011, 15:49

Ima ih ali ne toliko u ovoj regiji (provance alpes cote d'azur) - azurna obala i okolina
Inace ova godista proizvodnje se prodaju od 1000 do 3000 evra u zavisnosti od kubikaze i dali ima TNG ugradjen. Inace osiguranje se krece za ovu regiju 350 evra ali ima i za manje ako trazis neka osiguranja koja su uz neke druge firme odnosno njihovi aneksi kao sto su banke. Inace ja placam osiguranjesa bonusom od 48 % 280evra ali klot znaci osiguran sam ukoliko sam ja kriv i osigurani su i svi putnici u kolima, nisu osigurana jedino stakla. E sad ovde je osiguranje skupo kao i u Parizu i okolini ali ako zivis u nekoj selendri u centralnom delu Francuske osiguranje moze da bude daleko manje jer ovde racunaju na prosek gustine saobracaja i verovatnoce udesa a i koje klase kola najcesce voze, recimo ovde mozes da vidis sva najskuplja kola kao sto su RR, Bentli, Ferari, Lotus, mercedesi zadnjih generacija i da ne nabrajam. Inace ima ovde ali leti i oldtajmera koji su unikatni primerci i vlasnici ih malo prosetaju po obali da ih narod vidi Laughing ( a inace su primerci da ti stane pamet) kao da su juce izasli iz fabrike.
Ali delovi za ovaj auto su ovde toliko skupi da sam morao da u Opel servisu kazem onima da se preracunaju za delove za ovaj moj auto jer su verovatno pomislili da vozim Bentli. Zbog toga kupujem delove preko interneta i mnogo su jeftiniji, cak su jeftiniji od delova koji se prodaju u Beogradu.
Imao sam slucaj da ljudi koji rade u ovom servisu nisu bas dobro obuceni da rade sa kompjuterima, glupi su do zla boga. Kupovao sam kod njih samo dva puta i to kad sam menjao dihtung glave motora i kad sam hteo da menjam paknove za rucnu kocnicu. U prvom slucaju me zezne i da mi dihtung za motor od 1,6litara a u drugom slucaju izaslo mi da jedna pakna kosta 52 evra Shocked Kad sam vratio dihtung lik mi je napravio popust od 25% ali mi je ponovo naplatio dihtung a stari nije primio jer sam ga normalno deformisao jer kad sam ga postavio nije bas bila neka razlika u precniku prstenova pa nisam ni premeravao misleci da je ono sto sam narucio je ispravno No . Drugi put sam ih oterao u PM i rekao im da ce da me vide nikad ali posle vracanja novca Very Happy
Sad sve sto mogu nabavim u Beogradu kad sam na GO i ukoliko je nesto hitno preko interneta.

Inace sam na Nubiri promenio (dihtung glave, obe prednje donje viljuske sa zglobovima, set zupcasti kais sa spanerima i onaj za agregate, pumpu za vodu celu izduvnu granu sa katalizatorom i oba izduvna lonca i lambda sondu, sto se tice kocnica jedino sam menjao paknove i plocice) ostaje mi da promenim diskove prednje i zadnje.
Nazad na vrh Ići dole
brankosubasic
Početnik
Početnik
brankosubasic


Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : NOVA PAZOVA

Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim EmptyPon Jul 25 2011, 16:08

Ja sam Branko iz Nove Pazove i imam Daewo Nubiru 2002 godiste,SE,
76KW,1598kubika,plave metalik boje,limuzina.Sto se tice auta ja sam prezadovoljan jeste jaci potrosac ali je zato zaista udoban.E sad imam problem sto se tice zujalice za vrata i svetla kad su upaljena ona stoji ispod volana samo neznam kako izgleda jer mi neradi pa zato ako je neko imao slican problem neka mi pomogne.Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja bih prvo da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim EmptyUto Jul 26 2011, 09:11

Zujalica gde se nalazi ? nisam uspeo da lociram kad zvoni imam utisak da odzvanja po celim kolima Laughing
sigurno je jedno da je negde ispod volana ispod plastike koja stiti donji deo e sad ako uspes da skines taj deo mozda ces je i videti Cool
Kod mene radi ali brate stavili su sistem da kad si u kolima stavis kljuc a vrata jos nisi zatvorio pocne da tandrce Mad Nemozes da slusas radio sa otvorenim vratima e to koreanci nikako da shvate da mi volimo da slusamo muziku sa otvorenim vratima u dvoristu Smile
Nazad na vrh Ići dole
brankosubasic
Početnik
Početnik
brankosubasic


Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.07.2011
Lokacija : NOVA PAZOVA

Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja bih prvo da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim EmptyUto Jul 26 2011, 11:06

ok hvala ja sam pratio zvuk i ispod volana je negde
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ja bih prvo da se predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja bih prvo da se predstavim   Ja bih prvo da se predstavim Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ja bih prvo da se predstavim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Predstavi svoj auto
» Evo da se i ja predstavim
» zelim da se predstavim :-)
» zelim da se predstavim :-)
» Hahahha da se i ja predstavim

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: