Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Evo da se i ja predstavim

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Djoka93
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.08.2013

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyPon Avg 12 2013, 23:32

Zovem se Đorđe, i vozim Daewoo Lanos 1.5 benzin 2000 godina, kod mene je vec skoro 6 godina presao je 170000..... drago mi je sto sam postao clan vaseg foruma itd pozz svima:bravo:
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyUto Avg 13 2013, 10:04

Добро дошао Ђоле! Још један Ланос, лепо! bravo
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyUto Avg 13 2013, 19:16

Pozdrav za Đoku cheers
Nazad na vrh Ići dole
Djoka93
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.08.2013

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyUto Avg 13 2013, 22:27

Havala hvala bravo
Nazad na vrh Ići dole
GRUJO
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.01.2012

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyNed Sep 15 2013, 07:20

ZDRAVO SVIMA . JA SAM ZORAN  .POSEDUJEM TACUMU 1,6  NEPUNE DVE GOD. I ZADOVOLJAN SAM SA AUTOM. BILO JE TU RAZNIH KVAROVA ALI NISTA STRASNO,PUNO STVARI SAM RESIO UZ VASE SAVETEI I HVALA NA SARADNJI I LJUBAZNOSTI SVIH OZBILJNIH FORUMASA.
OD SKORO MI NE RADI DALJINSKO ZAKLJUCAVANJE. PROBAO SAM DA RESIM SA UPUTSTVOM KOJE SAM PROCITAO NA FORUMU (ONO SA KONTAKTOM I STISKANJEM PET SEC. TASTERA NA KLJUCU)  I NISTA SE NE DESAVA. AKO NEKO MOZE DA ME UPUTI KAKO DA RESIM PROBLEM . UNAPRED ZAHVALAN.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyNed Sep 15 2013, 08:43

Pozdrav Djordje, i pozdrav Zorane, dobrodosli.
Zorane, predstavio si se u tudjoj temi, izneo si problem u temi za predstavljanje, i pitao si za Takumu a covek vozi Lanosa. Ajd manje vise sve to, sredice valjda modovi, ali kako ocekujes da ti neko pomogne kad si o problemu napisao ''e ne radi mi daljinsko zakljucavanje''? Ni godiste auta, ni kad je problem poceo, ni sta se desava, moze li na kljuc, otvara li sva vrata ili samo ta, nista... a moze da bude od praznog akumulatora, preko brave i motorcica, raznih releja i centrala, do baterije i neisparvnog dugmeta na daljincu...usla voda, korodirali kontakti, pukle zice na savijanju...Nemoj lose da me shvatis, ali sve si pogresno uradio i ocekujes pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim EmptyPon Sep 16 2013, 21:58

Оправиће се човек Боки, сваки почетак је тежак. Зоки - Грујо добро нам дошао и уважи Бокијеву опаску па се представи у својој теми а проблем у евентуално постојећој теми за свој тип аута.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Evo da se i ja predstavim Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo da se i ja predstavim   Evo da se i ja predstavim Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Evo da se i ja predstavim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ja bih prvo da se predstavim
» zelim da se predstavim :-)
» zelim da se predstavim :-)
» Hahahha da se i ja predstavim
» Predstavi svoj auto

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: