Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 O Meni

Ići dole 
+98
ML19
LanosZege
Miljak
Marko bg
rileks
igi
bobaz
nebo19
zemunac
Milosvu
jocalaguna
Hedo
Korf Bania
zeljko
AStamenković
cicra
miki21
dr_wuchko
macak84
misha su
Zex Lanos 1.6 16v
RaZlaya
danijelpvo
koce
aleksa7468
tosha
radon
EMCOKAS
nikolanina
ddadoo5
pera21
mmd2105
zokikiza
zoki
SashaNS
zakici
Stirba
mare012
Gogy
Manitusd
dacha
ceki
maracxos
primo 1
PAJKE
hayyyy
bojanena
Megasp
Dzony
nik1883
Boki_90Daewoo
matrix
14henry
milan_beska
radoslav
ceronimus
shima ns
brankosubasic
Radan
sinkedj
Pozitivan
mima
Pepelar
IlijaGM
hristifor
borcham
neshtry
debejko
zeks
ManBlack
Sloba051
jovana
Pastirko
daki_nis
dule
bokilava
Vjada73
Bruce Wayne
Toske
dexns
veteran
dellas
dixy
ogrizovic_ru
Mixy
suko
drejko
joca
metrocop
zilevig
mali
baguda
laki
Oggy
ivan85_zmaj
serhio011
lanossx
Admin
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 11:11

ee matrix pa blizu smo Smile pozdrav za tebe i za cijelu Banja Luku bravo Hm pokusavao sam da postavim slike svoje Nubire ali nisam uspio glavom u zid ili ako moze neko od vas da mi malo objasni kako to vec ide sa postavljanjem slika... pozzz svima

Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 13:45

Boki_90Daewoo ::
ee matrix pa blizu smo Smile pozdrav za tebe i za cijelu Banja Luku bravo Hm pokusavao sam da postavim slike svoje Nubire ali nisam uspio glavom u zid ili ako moze neko od vas da mi malo objasni kako to vec ide sa postavljanjem slika... pozzz svima


Veliiiik pozzzzzz za Tebe...gdje si mislio staviti sliku jel u poruci ili u avataru?Pozzzzz!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 14:01

Vidio sam tamo gdje pise Predstavi svoj auto da je dosta vas postavilo slike svojih auta pa sam mislio da i ja stavim slike od svoje Nubire ali nije htjelo da ucita, ne znam zasto?! glavom u zid ili ja nisam na pravi nacin pokusao da postavim slike. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 15:40

Boki_90Daewoo ::
Vidio sam tamo gdje pise Predstavi svoj auto da je dosta vas postavilo slike svojih auta pa sam mislio da i ja stavim slike od svoje Nubire ali nije htjelo da ucita, ne znam zasto?! glavom u zid ili ja nisam na pravi nacin pokusao da postavim slike. Crying or Very sad

Evo tamo jedan momak napisao(ja nisam nikad uradio, probaj)

evo ti:

idi na tinypic > upload file > odaberes sliku > podesi na resize koju velicinu hosec da ti prikaze posle > kliknes na upload >otvorice ti novi prozor > ukucaj tacno sta pise obrati paznju na velika i mala slova i na razmak > sacekaj da uploaduje > klikni na dobijeni link , jedan od cetiri > desni klik copy > vrati se na poruku na forumu > imas iznad polja za text ikonice stani kursorom na onaj za sliku > klikni izbacice ti polje za link > desni klik na njega paste > ok i to ti je to

Velik poz Bokiju!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 15:51

Ne mozes da uploadujes i postavljas slike nedelju dana od prijave, pravilo foruma.
Nazad na vrh Ići dole
nik1883
Početnik
Početnik
nik1883


Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.11.2011
Godina : 38
Lokacija : Nis

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Moj auto,bar taj model.   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 16:05

Moj je kod majstora sredjujem ga nesto pa cu za nekoliko dana da ga slikam i izbacim,isti je skroz samo je moj crni i lepsi naravno. Very Happy i naravno pozdrav za sve na forumu
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 16:39

nik1883 ::
Moj je kod majstora sredjujem ga nesto pa cu za nekoliko dana da ga slikam i izbacim,isti je skroz samo je moj crni i lepsi naravno. Very Happy i naravno pozdrav za sve na forumu
[You must be registered and logged in to see this link.]


Joooooj kako bih volio ukrasti takav auto....bas je coooooooooooool! voznja voznja voznja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
nik1883
Početnik
Početnik
nik1883


Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.11.2011
Godina : 38
Lokacija : Nis

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 16:52

jos lepsi je uzivo,veruj mi!!!
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 17:25

nik1883 ::
jos lepsi je uzivo,veruj mi!!!

mogu zamisliti!!!! koji je model Daewoo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
nik1883
Početnik
Početnik
nik1883


Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.11.2011
Godina : 38
Lokacija : Nis

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 18:08

daewoo nubira,2003,prva registracija 2004, to je najnovija nubira.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 18:17

nik1883 ::
daewoo nubira,2003,prva registracija 2004, to je najnovija nubira.

nisam znao da je za nubiru...mislio sam da je evanda.bio sam nesiguran pa ajd da Te pitam Smile Stvarno je lijep!!!!Nije samo mercedes vec i Daewoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
nik1883
Početnik
Početnik
nik1883


Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.11.2011
Godina : 38
Lokacija : Nis

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 19:35

ja sam je video tek tad kad sam resio da kupim auto,s tim sto sam merkao crnu,jedva sam je nasao i to u novom sadu sto je od nisa 300km,ali ne zalim sto sam otiso i uzeo je,to je gm daewoo,prva generacija koju je preuzeo gm i stvarno je dobar auto,stim sto sam posle 4meseca imao manju saobracajku,al hvala bogu niije nista toliko strasno.zato mi je kod majstora al ja se nadam da cu da je vozim za desetak dana,tuga i bol.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 19:46

nik1883 ::
ja sam je video tek tad kad sam resio da kupim auto,s tim sto sam merkao crnu,jedva sam je nasao i to u novom sadu sto je od nisa 300km,ali ne zalim sto sam otiso i uzeo je,to je gm daewoo,prva generacija koju je preuzeo gm i stvarno je dobar auto,stim sto sam posle 4meseca imao manju saobracajku,al hvala bogu niije nista toliko strasno.zato mi je kod majstora al ja se nadam da cu da je vozim za desetak dana,tuga i bol.

Kada tako pises vjerujem da je odlican i lijep auto-razumijem Te kako Ti mislis. Bas mi je drago da si kupio...nadam se da ce Tvoj auto izaci iz salona kao novcat!!!
Lijep pozzzz!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
nik1883
Početnik
Početnik
nik1883


Broj poruka : 17
Datum upisa : 24.11.2011
Godina : 38
Lokacija : Nis

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 20:31

i ja se nadam da ce da ga sredi ekstra imam puno poverenja u tog lika,a vec kad radi to sto ima iskoristicu priliku da sredim sve u fuul-u do najmanje tackice.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 20:32

Hej Boki, da li Ti znas gdje ima kupiti dijelovi Daewoo (npr. otpad) kod nas?Velik pozzz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 20:56

eej matrix ja sam sebi nekie sitne dijelove sto sam trebao kupio kod nas u gradu u MOTOREX dijelovi bas sam skoro mijenjao prednje disk plocice i kupio sam ih nove, 55 maraka sam ih platio. Bila je jedna Nubira u Kulasima na otpadu ja sam je vidio prije nekih 5 mjeseci sad ne znam koliko je cega sta ostalo na njoj.. A zvao sam i JAPAN AUTO Trn - Laktasi i rekli su mi da imaju sve dijelove koji mi god trebaju za moju Nubiru bravo
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyNed Dec 11 2011, 21:10

Boki_90Daewoo ::
eej matrix ja sam sebi nekie sitne dijelove sto sam trebao kupio kod nas u gradu u MOTOREX dijelovi bas sam skoro mijenjao prednje disk plocice i kupio sam ih nove, 55 maraka sam ih platio. Bila je jedna Nubira u Kulasima na otpadu ja sam je vidio prije nekih 5 mjeseci sad ne znam koliko je cega sta ostalo na njoj.. A zvao sam i JAPAN AUTO Trn - Laktasi i rekli su mi da imaju sve dijelove koji mi god trebaju za moju Nubiru bravo

Drago mi je da si nasaooo...ima veci izbor za nubiru, a za tacumu ne znam. Nemoj samo javiti japan auto, mozes zvati i obicnu prodavnicu gdje je znak opel. Samo je kod Japan auto malo bolji izbor i svi su proizvedeni u Japanu a ne u Koreji-zamisli to!Ima li u Prnjavoru firma Auto Milovanovic, ako ima onda ima i izbor za daewoo.eto to je to!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyPon Dec 12 2011, 05:46

Totalno off topic!

Postoji tema na forumu "Prodavnice i servisi", pa prebacite ovu diskusiju tamo, cisto da ne bismo gusili forum Wink

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyPon Dec 12 2011, 23:57

izvini dixy malo smo pogrijesili gdje cemo da pricamo o dijelovima , pogresno mjesto glavom u zid kao sto ti kazes ima vec otvorena tema po pitanju toga. : DAEWOO voznja
Nazad na vrh Ići dole
Dzony
Početnik
Početnik
Dzony


Broj poruka : 26
Datum upisa : 01.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Beograd

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav   nubira - O Meni - Page 5 EmptyPon Feb 27 2012, 16:22

Pozdrav svim clanovima,ja sam Nikola Savic,iz Beograda,od skoro sam vlasnik Daewoo Leganze 2.0 CDX...
Inace sam 1991. godiste.

Pozz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyPon Feb 27 2012, 18:57

Pozdrav nikola dobrodosao.
Nazad na vrh Ići dole
Dzony
Početnik
Početnik
Dzony


Broj poruka : 26
Datum upisa : 01.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Beograd

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyPon Feb 27 2012, 19:33

Hvala bolje vas nasao! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bojanena
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.04.2012

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyČet Apr 12 2012, 17:18

Zdravo svima ,zovem se Bojan,živim u Nišu,nažalost nemam daewoo ali sam našao neke interesantne teme na vašem forumu pa sam se zato i prijavio.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyČet Apr 12 2012, 17:28

POzdrav,dobrodosao.Mozda ces ga imati ja bih voleo ovaj bravo
Nazad na vrh Ići dole
hayyyy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 04.05.2012

nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 EmptyPet Maj 04 2012, 19:05

darko,vlasnik lanosa 1.4 se, 2002.god+ LPG
pozdrav svima koliko vas ima cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - O Meni - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: O Meni   nubira - O Meni - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O Meni
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Malo o meni...
» Lanos 1.4 po meni troši previše
» ALNASER Daewoo Lanos 1.4 2ooogod nabavka i cena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: