Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako navatati majstora da vam uradi opravku?

Ići dole 
+3
metrocop
dixy
Bruce Wayne
7 posters

Kako navatati majstora da vam zakaz opravku?
Zvati ga na mobilni i slati sms?
Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_lcap14%Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Naci fiksni telefon pa ga zvati ujutru rano i kasno uvece?
Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_lcap14%Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Poturiti druga koji je narodni milicajac da kad je u patroli svrati ponekad da ga obidje i pita ga kad ce da vam zakaze?
Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_lcap7%Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Menjati stalno sim karticu kad ga zovete da bi vam se javio?
Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_lcap7%Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Otici mu kuci i cekati ispred kuce, mora kad tad da i9zadje po jogurt i hleb?
Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_lcap57%Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 14
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 16 2010, 19:08

Imate vrlo talentovanog i lenjog majstora kao i ja? Kako resavate problem zakazivanja servisa?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 16 2010, 21:20

Pronadjem novi servis koji shvata da leba moze da zaradi samo ako zakaze i primi auto na opravku yel_bow
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 16 2010, 23:31

dixy ::
Pronadjem novi servis koji shvata da leba moze da zaradi samo ako zakaze i primi auto na opravku yel_bow

Signed Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 16 2010, 23:34

a ja se bas zainatio i hocu kod njega...pali me odbijanje hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 16 2010, 23:36

hahaha Smile pa nije ti to riba Smile Ili mozda jeste? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyPet Dec 17 2010, 01:37

metrocop ::
hahaha Smile pa nije ti to riba Smile Ili mozda jeste? lol!
bogami naguzicu ga na kraju, evo sad drzim u rukama kraj letve volana sto sma bacio pare na to, a njega nema da ugradi, razmisljam se da mu nabijem u dupe....
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyPet Dec 17 2010, 13:49

otisao kod njega kuci, zatvorena mu radnja ne radi mu se nesto, lupao, drao se, zvonio, ker popizdeo lajuci na mene, ali je covek na kraju izasao iz kuce i dogovorismo se u ime boga sutra da to regulisemo i da vozim jiiiiipiiiiiiiiiii! alien smeh farao king queen geek bounce
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptySub Dec 18 2010, 09:44

najnovije vesti, newsflash update:

veseli majstor je na putu za meljak ide da kupi nesto na nekom nasprica auto, ne moze danas! zakazao miz a ponedeljak heheheheheh ma jel on zna sta cu da mu radim?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptySub Dec 18 2010, 11:14

Ha ha..Bas nemas srece tease
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptySub Dec 18 2010, 19:41

danas smo se opet dogovorili za ponedeljak u 9 sati...
za zamenu kraja letve volana, na levom i na desno prednjem tocku i promenu antifriza i promenu ulja u kocnicama trazi 5.000 (svi delovi i materijal moji), da nije malo zacepio, a?
Nazad na vrh Ići dole
BT
Početnik
Početnik
BT


Broj poruka : 22
Datum upisa : 19.08.2010
Lokacija : NS

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyNed Dec 19 2010, 01:42

Najbolje bi bilo da pozoves par servisa (ovde su spominjani) i pitas koliko bi kostalo. To je 10 minuta posla. Iako nemam iskustva sa tim ovo mi deluje preskupo. Ovlasceni servisi mislim da imaju radni sat oko 2.000 din sa svim mogucim nametima drzave i troskovima poslovanja koje placaju, a ovako na crnjaka ne verujem da se uzima preko 1.000. Da li za to tvoje treba 5 sati? Pored svega toga te zavlaci i za*ebava. Ne znam zasto uopste insistiras na tom majstoru? Ja bih davno obrisao broj.
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyNed Dec 19 2010, 09:58

Jao, pa on ne samo sto je ZAO, nego je i RDjAV! Naplacuje vise od ovlascenog, e stvarno ga treba jebati, e bas cu da odem da sacekam da uradi i da se odvezem kuci....kakvo crno placanje? de mu je fiskal?
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyPon Dec 20 2010, 15:23

setam se tako ja banovim brdom i navede me nesto u ulicu nikolja gogolja, paralelnu s mcdonaldsom kad tamo veliki neki servis okrecen u zuto, ceka buljuk ljudi ispred a preko cele zgrade pise GM OPEL...skontam ja ovaj moj chevrolet evanda je isto sti i vectra ispod haube, aj da vidim koliko bi mi ljudi uzeli za zamene krajeve letve volana na prednjim tockovima i da stave nov antifriz i ulje u kocnice, sve ono sto sam trazio od mog sutera, udjem ja tamo tri majstora posalju me kod gazde u ofis da vidim za cenu, ulazim ja u ofis tamo jbt i fiskalna kasa, sve original delovi stoje, fiskalni racuncici, fakture i pitam ja coveka koja cena za te letve on kaze: 2.000! ja pitam: po komadu? a on: obe bre. pitam jos za antifirz i za ulje, kazew covek aj jos 500 din i jos cemo da ti proverimo ceo auto! A JEBENI SUSTER OCE DA MI UZME 5.000 I NE DAJE FISKALNI RACUN!
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptySre Dec 22 2010, 08:45

eee i opasnigusar za malo da nasedne na moje neproverene preporuke glavom u zid sto se susteraja tice
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptySre Dec 22 2010, 23:14

svratim do majstora koji samo reglazu radi i to usput aj reko i on da pogleda te spone da ne idem do banovog brda da menjam, daleko mi, jeste povoljno, al daleko...covek digne auto na onu automatsku diozalicu pogleda spone i kaze: sta oces da ti menjam? ja kazem: krajeve letve volana. a on meni: nemam sta, nemaju lufta ni milimetar! ako oces mogu da ti zamenim te spone, al stvarno nema potrebe. poenta: nikad ne veruj susteru, jer suster em oce da ti preplati uslugu, em da ti drpi delove! eto toliko o mom talentovanom i lenjom majstoru sa pocetka teme! i bezveze sam kupovao te delove!
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 23 2010, 10:59

iskreno ljudi u zivotu sam menjao puno,ze.. koje su me zezale a da dozvolim da me majstor je.. pa malo sutra na kraju oni zavise od nas mi njima placamo ne oni nama. guns2
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyČet Dec 23 2010, 20:58

joca ::
iskreno ljudi u zivotu sam menjao puno,ze.. koje su me zezale a da dozvolim da me majstor je.. pa malo sutra na kraju oni zavise od nas mi njima placamo ne oni nama. guns2

Apsolutno se slazem! Uvek ima takvih koji ce probati da zavrnu i ucare. Al to moze da im prodje mali broj puta-na kraju krajeva dobar glas se cuje daleko...A los jos dalje... Cim mi na prvi pogled ne uliva poverenje nego nesto vrda i izvija odma trazim drugog koji zna da se pare zaradjuju postenim radom. Ima jos takvih ljudi! Ja za sad mog majstora ne menjam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bruce Wayne
Početnik
Početnik
Bruce Wayne


Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.12.2010

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyPet Dec 24 2010, 15:56

dixy ::
joca ::
iskreno ljudi u zivotu sam menjao puno,ze.. koje su me zezale a da dozvolim da me majstor je.. pa malo sutra na kraju oni zavise od nas mi njima placamo ne oni nama. guns2

Apsolutno se slazem! Uvek ima takvih koji ce probati da zavrnu i ucare. Al to moze da im prodje mali broj puta-na kraju krajeva dobar glas se cuje daleko...A los jos dalje... Cim mi na prvi pogled ne uliva poverenje nego nesto vrda i izvija odma trazim drugog koji zna da se pare zaradjuju postenim radom. Ima jos takvih ljudi! Ja za sad mog majstora ne menjam Smile
koji ti je majstor?
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? EmptyUto Jun 21 2011, 22:07

Ja uvek pre nego sto ga dam majstoru na popravku moj auto, prvo se raspitam, kao kad ste bolesni onda trazite najboljeg doktora Cool. Onda ako ga nadjem posle raspitivanja kakav je i normalno preporuke su vrlo vazne jer ako nesto zakoci tu je onaj ko je preporucio da otkoci What a Face Onda donesem odluku definitivno da moj auto moze da primi taj mehanicar. Tom istom mehanicaru napomenem da sam i ja mehanicar i da sam duze na birou rada i da sam malo ostario da bi radio mehaniku.
Ukoliko se u toku rada dese nezeljene posledice onda se to na diplomatski naci resava guns .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako navatati majstora da vam uradi opravku?   Kako navatati majstora da vam uradi opravku? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako navatati majstora da vam uradi opravku?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se kaze da mogu pitati majstora na otpadu?
» Uradi sam da se napravi podforum
» Regulator usmeravanja vazduha u kabini
» Pomoc.Crkla benzinska potapajuca pumpa
» Kako se zove ova plastika?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: