Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Uradi sam da se napravi podforum

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Uradi sam da se napravi podforum Empty
PočaljiNaslov: Uradi sam da se napravi podforum   Uradi sam da se napravi podforum EmptyČet Jun 30 2011, 18:05

Da se napravi sekcija/podforum uradi sam.Ko je nesto uradio na svojim kolima da podeli iskustvo sa ostalima
Nazad na vrh Ići dole
lanossx
Početnik
Početnik
lanossx


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.04.2010
Lokacija : Futog

Uradi sam da se napravi podforum Empty
PočaljiNaslov: Uradi sam da se napravi podforum    Uradi sam da se napravi podforum EmptyČet Jun 30 2011, 19:57

Mislim da je tema dovoljna,zašto bi pravili podforum mali smo mi za takvo nešto.No neka se izjasne ostali pa ako bude zainteresovanih napred.
Ja sam stavio dve sirene umesto jedne.Izvod za sirenu uključuje rele 12V- koji preko dodatnog osigurača i radnog kontakta uključuje dve sirene.Kada svirnem biciklisti se štrecnu samo što ne padnu sa bicikla,pešaci poskoče metar ustranu,a u svadbama sam glavni.A da ste videli čoveka na tehničkom pregledu,ali lepo sam ga upozorio da sirena radi i da je malo jača no nije mi verovao,ispali mu papiri iz ruku.Znam da nije po propisu ali volim da se čuje kada mamlazi od vozača skreću iz srednje trake levo pa dvadeset vozila mora da čeka sledeću promenu svetla.Kada zaustave vozilo uključe četri žmigavca naprave kolaps a pored puta slobodna površina gde bi mogli da ne smetaju i slične stvari za koje nemam razumevanja.Kada ne bude takvih neće biti ni moje sirene.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 42
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Uradi sam da se napravi podforum Empty
PočaljiNaslov: Re: Uradi sam da se napravi podforum   Uradi sam da se napravi podforum EmptySub Jul 02 2011, 19:41

lanossx ::
Kada svirnem biciklisti se štrecnu samo što ne padnu sa bicikla,pešaci poskoče metar ustranu,a u svadbama sam glavni.A da ste videli čoveka na tehničkom pregledu,ali lepo sam ga upozorio da sirena radi i da je malo jača no nije mi verovao,ispali mu papiri

Sjajno!! bravo bravo

Pre 15-tak god bio je u Bg-u lik koji je imao, ako se dobro secam, na golfu zvono od tramvaja... E taj je bio atrakcija i šok za prolaznike smeh
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

Uradi sam da se napravi podforum Empty
PočaljiNaslov: Re: Uradi sam da se napravi podforum   Uradi sam da se napravi podforum EmptySub Avg 27 2016, 18:46

Bre kruno nemoj da budes jos i Nostradamus pominjati ce te sto si pogodio sta ce biti kada se nesto desi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uradi sam da se napravi podforum Empty
PočaljiNaslov: Re: Uradi sam da se napravi podforum   Uradi sam da se napravi podforum Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uradi sam da se napravi podforum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako navatati majstora da vam uradi opravku?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Vaši predlozi-
Skoči na: