Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Doboš kočnice-Lanos 1.6s

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
kum Odža
Početnik
Početnik
kum Odža


Broj poruka : 5
Datum upisa : 05.07.2013
Godina : 59
Lokacija : Kumane

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptySre Maj 07 2014, 07:38

Pozdrav svim vozačima Daewoo vozila !!!
Treba da radim kočnice na mom Lanosu pa me interesuje gde su najpovoljnije cene za diskove,doboše i cilindre kočione ?
Okolina sam N.Bečeja pa mi odgovaraju opcije iz Vojvodine i Beograda !

Unapred HVALA !!!
Nazad na vrh Ići dole
danijelpvo
Početnik
Početnik
danijelpvo


Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.10.2013
Godina : 34
Lokacija : pančevo

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyUto Nov 04 2014, 20:33

i ja bih trebao da radim.mislim da pašu zadnje kočnice od Opel Kadeta E..proveriću,a ako neko zna neka javi Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOJAN JOKSIMOVIĆ
Početnik
Početnik
BOJAN JOKSIMOVIĆ


Broj poruka : 11
Datum upisa : 29.11.2014
Godina : 48
Lokacija : Beograd

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: POZDRAV SVIMA!   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyNed Maj 31 2015, 09:05

Što se tiče zadnjih doboša. da vam razrešim dileme. Doboši za lanosa idi zajedno sa glavčinama. Najjeftinije što sam našao u Beogradu je oko 6500d po komadu. Takvi doboši nepostoje ni na jednom opelu. Ali - uvek ima ali, na dosta opela postoje isti takvi doboši po veličini i po prečniku ali bez glavčine. Oni koštaju oko 2000d po komadu. Znači treba naći glavčine od opela suze i staviti doboše isto od nje. Verovali ili ne to je to! Kod mog lanosa je to majstor uradio. Ja našao polovne glavčine, kupio nove ležajeve i nove doboše od suze. I kažem vam to je to. Naravno i paknove sam stavio nove. Ubrzo posle toga mi je prijatelj poklonio to isto Tako da sad imam Par novih doboša, par glavčina sa ležajevima. On je to zamenio na svom opelu i posle nepunih mesec dana je opela rashodovao. Ako nekom treba I ako je zainteresovan sve to bih prodao za 4000d. Znači par doboša Koji su bili na autu mesec dana, Par polovnih glavčina sa ležajevima koji su takođe stavljeni novi, sve to za 4000d. Evo mog tel. 062 62 82 48



[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyNed Jun 28 2015, 17:29

Jutros mi blokirala rucna kočnica,tačnije zadnji desni točak.Podignem na dizalicu,sve ok što se tiče sajle,normalno se vratila.Otvorim doboš kad ono paknovi u delovima Evil or Very Mad....Odvojili se oni azbestni delovi od tela pakne i podišao jedan pod drugi.Nadam se da imaju posebno da se kupe.U međuvremenu ću pokušati da nabudžim neke polovne paknove čisto da imam kakvo takvo kočenje.Da li je neko pokušavao da ugradi neke opelove?
Nazad na vrh Ići dole
banjalucanin86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 04.11.2013
Lokacija : Banja Luka

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyPon Jul 20 2015, 05:05

Jesi rijesio pakne Radane?Mislim da pakne i lezajevi idu od opela bez problema..samo su sajle probelm..ja ih ganjam mjesec dana ovdje,jos nemam zadnje kocnice =-O,a auto se pocelo gasiti na plin dok je hladan,vjerovatno od prevelikog citanja postova na forumu :-D...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyPon Jul 20 2015, 08:55

Jesam zemo,kupio sam odmah nove.1700 dinara (u kompletu za oba tocka) i sam namontirao.Problem mi bio tih par dana dok mi ne stignu,sad koči zabija u asfalt Very Happy .E a ja sam jos pre par godina menjao sajle.Jedna mi pukla i ja obe zamenio.To je ja mislim jedini deo koji sam polovan ugradio u auto a po savetu nekih majstora
Nazad na vrh Ići dole
banjalucanin86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 04.11.2013
Lokacija : Banja Luka

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyPon Jul 20 2015, 19:55

Ti si pra'o majstor :-)..Svaka cast,pokusacu i ja kada i ako nadjem sajle..ali na +45° jok =-O...cuj zemo? :-D kako?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyPon Jul 20 2015, 21:05

Ja sam rodom iz Hercegovine a služio sam vojsku na Manjači  guns2 ....Uvek se rado setim Zmijanja,Stričića,Lunjevca,Vodničkog visa......
Nazad na vrh Ići dole
banjalucanin86
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 04.11.2013
Lokacija : Banja Luka

lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s EmptyPon Jul 20 2015, 21:43

ahaaa,ja sam mislio da nisi zivio ovdje..fino iskustvo znaci ;-).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty
PočaljiNaslov: Re: Doboš kočnice-Lanos 1.6s   lanos - Doboš kočnice-Lanos 1.6s Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Doboš kočnice-Lanos 1.6s
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodavnice delova
» gumice za kočnice
» kocnice na leganzi
» Problem s kocnice!
» nehsija kocnice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: