Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Crkla benziska pumpa na kalosu

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Crkla benziska pumpa na kalosu   Crkla benziska pumpa na kalosu EmptyNed Mar 23 2014, 20:09

Pozdrav društvo kao što sami naslov kaže crkla mi je pumpa jednostavno je promenila zvuk počela da jako bruji i posle toga je potpuno crkala odmah sam je rasturio i izvadio sami uložak pumpe onda sam naručio novi uložak od jednog tipa iz novog sada neka italijaska sa godinu dana garancije cena 7600din.ali kad sam je namestio auto je jedva upalio i trokirao strašno znači nedaje dovoljan pritisak ai kako bi kad je od nekog opela a prodavac me ubeđivao da sto posto može i za kalosa,e sad dajte mi savet dali da uzmem polovnu ili ipak novu i koju marku i gde da naručim da čujem vaša iskustava?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Crkla benziska pumpa na kalosu   Crkla benziska pumpa na kalosu EmptyNed Mar 23 2014, 21:19

pa ulozak je oko 3500-400 ne znam gde si nasao da ej 76020?U stvari za nubiru ali mislim da nije skuplja ni za kalos.Predpostavljam da ti je i pri kraju benzin i da te je zeznula pumpa malo pre nego sto je crkla a ako je rastavis videces i prljavstine a pumpa je istu nagurala i u dizne
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Crkla benziska pumpa na kalosu   Crkla benziska pumpa na kalosu EmptyPon Mar 24 2014, 23:00

Megasp ::
pa ulozak je oko 3500-400 ne znam gde si nasao da ej 76020?U stvari za nubiru ali mislim da nije skuplja ni za kalos.Predpostavljam da ti je i pri kraju benzin i da te je zeznula pumpa malo pre nego sto je crkla a ako je rastavis videces i prljavstine a pumpa je istu nagurala i u dizne
Ulozak jesto oko te cifre kao sto rece Mega , al' ima i skupljih naravno kako te ko zavrne , Ne bi trebala da je prljavstina nagurana u dizne , ulozak bi na sebi trebao da ima sito , ako nije ciscenje dizni ti negine .
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Crkla benziska pumpa na kalosu   Crkla benziska pumpa na kalosu EmptyUto Mar 25 2014, 09:04

Valjda ima filter izmedju pumpe i dizni.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Crkla benziska pumpa na kalosu   Crkla benziska pumpa na kalosu EmptyUto Mar 25 2014, 22:32

Sito ume da spadne i nalazi se na kraju tj prvo prolazi kroz njega a filter ako nije redovno menjan dzaba.Ja sam sa predhodnom ako se secate imao problem sa prljavstinom iz rezervoara imaju slike smeca,a nov filter i predfilter ociscene dizne i nova pumpa i opet zapeklo sve za par meseci a vozim na plin,posle sam zamenio rezervoar jer tom nije bilo pomoci
Nazad na vrh Ići dole
zoomtronic
Početnik
Početnik
zoomtronic


Broj poruka : 23
Datum upisa : 16.07.2013
Godina : 49
Lokacija : Beograd,Borča

Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Pupma promenila zvuk i radi non stop   Crkla benziska pumpa na kalosu EmptyUto Nov 12 2019, 07:31

I kod mene je pumpa promenila zvuk, i radi sve vreme dok radi motor, ranije se nije čula uopšte osim  kad se startuje motor. Jel  to znak da treba da se menja ili da čekam da crkne?

edit

Pumpa je crkla nedugo posle prvih simptoma, kupio novu pump assembly, (platio 7900 RSD) i jedno veče podigao zadnje sedište , izvadio staru pumpu i stavio novu. Posle toga nema problema.
Sada posle nekoliko meseci se pojavio drugi problem, naime kada se auto upali kad je motor hladan on ode na idle, i radi ok nekih minut, a onda počne da štuca, obrataji padnu i ponekad se ugasi, a ponekad se sam vrati na normalnu idle brzinu . Ne znam šta bi moglo biti, svećice nisu menjane nikad, od kad je kupljen.
Nazad na vrh Ići dole
http://zoomtronic.blogspot.com
Sponsored content





Crkla benziska pumpa na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Crkla benziska pumpa na kalosu   Crkla benziska pumpa na kalosu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Crkla benziska pumpa na kalosu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» EGR ventil na kalosu
» Pomoc.Crkla benzinska potapajuca pumpa
» pumpa za gorivo?
» Visoki ler gas na kalosu
» Zvučni signal na kalosu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: