Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zvučni signal na kalosu

Ići dole 
+5
kristijan.l
ivan85_zmaj
joca
Mixy
dalibor76
9 posters
AutorPoruka
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptySub Okt 30 2010, 20:51

Pozdrav!
Živo me interesuje koje značenje ima zvučni signal koji se javlja pri svakom okretaju ključa u boš bravi.
Dali moram uvek da sačekam dok ne prestane da odbrojava ili to nije bitno?
Inače u pitanju je kalos 1.4 16v SX PREMIJUM 2003g.
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptySub Okt 30 2010, 22:29

Pozdrav
to ti je zbog pojasa,signalizira da nisi vezan,probaj prvo stavi pojas pa vidi da li pisti,tako je kod mene na leganzi,u pocetku sam cekao dok ne prestane da pisti dok nisam provalio da je to zbog pojasa.Inace to pisti i kad otvoris vrata a kljuc ostane u bravi ili ako ne ugasis svetla.
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 03:59

da isto i kod mene u leganzi zbog pojasa i vrata pa ima lanpica na kontrolnoj tabli svetli i za pojas i otvorena vrata.
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 08:10

Zbog pojasa... kao sto ti vec rekli, probaj da se vezes pa daj kontakt...
a ako te to pistanje nervira, onda ispod vozacevog sedistra probaj da nadjes kabal, odnosno ima jedan dzek, pa ga iscupaj, odnosno razdvoj... tako ces iskljuciti to signaliziranje kad nije vezan pojas...
Nazad na vrh Ići dole
kristijan.l
Početnik
Početnik
kristijan.l


Broj poruka : 27
Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 43
Lokacija : Sombor

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 08:14

Ja vozim Kalosa i meni to pištanje pomaže, pošto nikako da se naviknem da moram da isključim svetla kada ugasim auto. Navikao sam kod starog Punta da automatski ugasi svetla kada ugasiš auto, al' ovde pišti ako ugasim auto i krenem napolje iz kola, a svetla ostala upaljena. Sada već kad krene da odbrojava, ja samo "škljoc" i svetla ugašena. Dobra stvar!
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 14:59

Kod Kalosa nije do pojasa i onu lampicu sto vidis nije provera pojasa nego vazdusnih jastuka
pistaljka se cuje za kljuc otvorena vrata,gepek poklopac benzina
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 19:06

zar to nema veze sa kodiranim kljucem i blokadom motora Question Exclamation Question
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 20:26

Čekajte ljudi kako sad vazdušni jastuci da pojasnimo?
A što se tiče svetala svaki put kada ugasim motor isključuju se i svetla ostaju samo pozicija i tada se nikada neoglašava alarm.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Okt 31 2010, 20:29

dalibor76 ::
Čekajte ljudi kako sad vazdušni jastuci da pojasnimo?
A što se tiče svetala svaki put kada ugasim motor isključuju se i svetla ostaju samo pozicija i tada se nikada neoglašava alarm.
tako je na leganzi.
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyPet Nov 25 2011, 09:40

Ljudi jel zna neko gde se nalazi zvucnik koji emituje taj zvuk. Meni je taj zvucnik nesto prekida cas radi cas ne... A mnogo mi sluzi jer cesto zaboravljam da ugasim svetla i isprazni mi akomulator glavom u zid i onda nastaju problemi pogotovo kad nisam u svom gradu glavom u zid Pomagajte ljudi ako znate gde se nalazi taj zvucnik napisite mi molim vas Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyPet Nov 25 2011, 10:11

uglavnom bude negde kod vozacevih kolena, iznad pedala. Meni se isto cuje zbog pojasa, i kad ne ugasim svetla a otvorim vrata. U pitanju je Espero
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Nov 27 2011, 10:55

Skinuo sam plastiku ispred rucice manjaca i iznad kolena vozaca, i ne mogu da nadjem taj zvucnik... Sad Imana neka kuticija bela nalazi se tacno iza volana sumnjam da je u njoj zvucnik. Mislim da je u njoj spakovan ... Mada ne znam dal da se usudim da je skidam da ne napravim jos vecu stetu Shocked
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Nov 27 2011, 11:49

to i ne izgleda kao zvucnik nego kao kutijica:), trebalo bi da ima kao neke proreze, kao kod onih starih tranzistor recimo. ali moze da bude i obicna kutijica
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu EmptyNed Nov 27 2011, 11:54

Onda je to sto sam ja video! Hvala ti druze! bravo Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvučni signal na kalosu Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvučni signal na kalosu   Zvučni signal na kalosu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvučni signal na kalosu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Skidanje katalizatora na kalosu
» Visoki ler gas na kalosu
» EGR ventil na kalosu
» Gde se nalazi kompjuter na kalosu?
» Digitalni časovnik na kalosu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: