Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Savet pri kupovini vozila

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
blankom
Početnik
Početnik
blankom


Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.01.2014
Lokacija : Smederevo

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Savet pri kupovini vozila   Savet pri kupovini vozila EmptySub Jan 04 2014, 21:28

Inače odmah da napomenem forum o Chevrolet Matizu je baš siromašan informacijama pa zato tumaram ovde.
Elem,planiram da kupim Chevrolet matiza 2004 god 0.8i sa klimom a ima jedan i bez klime. Ovaj sa klimom ceni u dogoviru telefonom 1250e a ovaj drugi koji nema klimu i u priznanju ima problem sa zadnjom kočnicim (dobošerm) 1300eali ima registraciju za razliku od prvog. Inače svi se kunu u održavanje jer je bio u nekoj firmi pa su to održavali ovlašćeni serviseri.
Dakle želim da pitam šta je najbitnije kod ovog auta da obratim prvenstveno pažnju prilikom kupovine? Načuo sam da postoji neki problem sa diodama ( ?? ) nekim. Pa mi recite iz vašeg iskustva.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet pri kupovini vozila   Savet pri kupovini vozila EmptyPon Jan 06 2014, 10:48

Drugar ima matiza bez klime i zadovoljan je. Samo redovno održavanje a vozi ga 2 godine.


evo ti i link dok se ovi naši ne probude iz pijanstva od nove godine party_15 

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
blankom
Početnik
Početnik
blankom


Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.01.2014
Lokacija : Smederevo

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: ...   Savet pri kupovini vozila EmptyPon Jan 06 2014, 21:37

korisno je kada ti nko pomogne ,naravno. Ima jedan u Smderevu odakle sam pocetna cena je 1600e nema klime ,2001g 0.8i vozi doktorka ali mislim da je realna oko 1300 . Nadam se da se slazete ? Mada sam bas tanak sa parama imam oko 1100-1200e. Ima li predloga oko cenkanja?
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet pri kupovini vozila   Savet pri kupovini vozila EmptyČet Jan 09 2014, 15:08

JA sam kupovao auto kao ti, imao sam  oko 1100 jura  a gledao od 1600. Kaži doktorki evo ti 1200 toliko i
mas i zdravo.


Zoves je posle 5-7 dana i onda kupis auto. Tako sam ja kupio Škodu, jeste da je rizik da ti ne ode auto, ali ...

Sada vidoh, pa imas i 2004 za 1600 evra
Nazad na vrh Ići dole
blankom
Početnik
Početnik
blankom


Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.01.2014
Lokacija : Smederevo

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: 2004 _?   Savet pri kupovini vozila EmptyNed Jan 12 2014, 11:06

Ma ima ali brate preslo 250 000 Km . malo lije . kao voyila neka direktorka oce k...c. Ko zna ko je vozio i kaze da je nesto u problemu zadnja kocnica. Ma sta zna nema klima sigurno da ga sredim  i  nne dodajem klimu ima da izadje jos 200e u startu bez prenosa idr. Razmisljam. Ako pazarim sto god stavljam kao obavestenje.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet pri kupovini vozila   Savet pri kupovini vozila EmptyNed Jan 12 2014, 14:03

Druže teško će da bude da ga platiš 1200 evra i da bude "sedi i vozi".Za taj novac neće niko da ga sredi tip top i da ga proda drugome,msm tog godišta.Tako da ti svakako računaj da ćeš u neke sitne popravke da daš još 100-150e.To što je prešao 250 000 (jbg mnogo) znači da ih je dobro služio i da je kilometraža prava  Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
blankom
Početnik
Početnik
blankom


Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.01.2014
Lokacija : Smederevo

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Radan   Savet pri kupovini vozila EmptyPon Jan 13 2014, 21:12

radane mislim da si sasvim u pravu ali sam poceo nesto da vagam i gledan jos neke druge automobile... Ali da ne skrecem sa ove teme.Uzeo bih ga ali da ima klimu . kakva su vas iskustva sa klimom na ovom autu? Ipak je kubikaza mala. d030
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet pri kupovini vozila   Savet pri kupovini vozila EmptyČet Jan 16 2014, 10:32

Na uzbrdici ugasiš klimu, na nizbrdici upališ, po ravnom samo ventilator  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil .

Pa ja sa takumom leti na +40 u kolima namestim 28 i ne smeta ništa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Savet pri kupovini vozila Empty
PočaljiNaslov: Re: Savet pri kupovini vozila   Savet pri kupovini vozila Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Savet pri kupovini vozila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Espero pomoc pri kupovini!
» HITNO POTREBAN SAVET
» Savet
» Tacuma iliti Rezzo
» SAVET OD ISKUSNIH

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: