Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tico puko zupcasti remen

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Soljan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.06.2013

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptySub Jun 08 2013, 08:12

Neki dan mi je u vožnji puko zupcasti na tiku pa me zanima dal ima mogucnosti da se ventili nisu spigali? Pa da sam promjenim remen i picim dalje
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptySub Jun 08 2013, 20:09

Ima sanse da se nisu pokrivili (ili kako si ti to vec nazvao) ventili,ali ta sansa je tako mala.A kako si mislio da zamenis zupcasti kais?
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptySub Jun 08 2013, 20:33

Soljan ::
Neki dan mi je u vožnji puko zupcasti na tiku pa me zanima dal ima mogucnosti da se ventili nisu spigali? Pa da sam promjenim remen i picim dalje
Дај Боже да немаш велику штету..... тешко али држимо ти палчеве! Tico puko zupcasti remen 315501
Nazad na vrh Ići dole
Soljan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.06.2013

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptyPon Jun 10 2013, 06:02

Mislio sam ga sam zamjenit. Vec sam skinuo onaj poklopac, cijev od povrata plinova i remenicu od alternatora. Skinuo sam i poklopac ventila, ali ne vidi se ništa da je spigano.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptyPon Jun 10 2013, 21:21

Soljan ::
Mislio sam ga sam zamjenit. Vec sam skinuo onaj poklopac, cijev od povrata plinova i remenicu od alternatora. Skinuo sam i poklopac ventila, ali ne vidi se ništa da je spigano.
Izvini sto pitam ali dali ti uopšte znaš kako se postavlja zupčasti remen i čemu služi?I sta si mislio da ceš videti kad skineš poklopac ventila Laughing Laughing Laughing ?Šlepaj bre to kod majstora da ti se još nešto ne SPIGUJE.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptyPon Jun 10 2013, 21:36

,,Izvini sto pitam ali dali ti uopšte znaš kako se postavlja zupčasti remen i čemu služi?I sta si mislio da ceš videti kad skineš poklopac ventila Laughing Laughing Laughing ?Šlepaj bre to kod majstora da ti se još nešto ne SPIGUJE''.
Цар си нема шта!Tico puko zupcasti remen 817894
Nazad na vrh Ići dole
Soljan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.06.2013

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptyUto Jun 11 2013, 07:44

Jel sluzi mozda za pokretanje klime? xD Oces me ti naucit majstore? Tico puko zupcasti remen 817894 Vidim i ovdje ima pravih specijalaca.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptyUto Jun 11 2013, 15:13

Soljan ::
Jel sluzi mozda za pokretanje klime? xD Oces me ti naucit majstore? Tico puko zupcasti remen 817894 Vidim i ovdje ima pravih specijalaca.
Ok kad sve znaš onda ti netreba pomoć.Kad zameniš to javi kako ide auto.
Nazad na vrh Ići dole
Soljan
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.06.2013

Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen EmptyUto Jun 11 2013, 20:11

Odusto sam od mjenjanja. Naso komplet masinu s 60 tisuca za 1000 kn. Tak da mi se ne isplati slagat ovu s 3 puta vise km.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tico puko zupcasti remen Empty
PočaljiNaslov: Re: Tico puko zupcasti remen   Tico puko zupcasti remen Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tico puko zupcasti remen
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Župčasti kaiš
» Daewoo Tico?
» daewoo Tico lampica za ručnu
» zupcasti
» zupcasti kais

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: