Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
deyo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.05.2013
Godina : 45
Lokacija : beograd

kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE EmptyNed Maj 26 2013, 16:27

danas mi u toku voznje pukla cev za ulje sto vodi na zadnji tocak,srecom bez posledica. satrula cev. da dodjem kuci stavio sam parce gumenog creva i dve selne. sta sad da radim,da li da kupujem negde na otpadu polovnu ili sta vec? neko mi rece da nemoze gumeno crevo da zameni. molim za savet?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: Re: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE EmptyNed Maj 26 2013, 19:33

Kod majstora da ti zameni i uzmiobavezno BAKARNU CEV i vise neces imati tih problema.Meni je pukla na dizalici srecom pa je zamenjeno sa ovom sto sam ti rekao.Cev je bila oko 1000 i nekui dinar ne secam se bas tacno,moj mehanicar je prvo video kaka je pa je nasao i zamenio,malo duza bila pa je skratio ali uglavnom prva ugradnja ti je metalna pa zato i puca i 90% stavi bakarnu posle-jer ne korodira.Ima i tu posla sa delovima mozda izadje oko 2500 din.Imao si srece dobro si prosao.
Nazad na vrh Ići dole
wik_so
Početnik
Početnik
wik_so


Broj poruka : 48
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 41
Lokacija : Sombor

kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: Re: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE EmptyNed Maj 26 2013, 19:35

Creva pasu od golfa i opela ima kupiti raznih duzina u prodavnicama povoljno. Bar na takumu i nubiru pasu. To su bakarna creva meni je na takumi puklo na tehnickom.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: Re: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE EmptyPon Maj 27 2013, 09:36

Zato kazem kod majstora ako treba da se malo skrati i prilagodi,ma svaki majstor ako je majstor to ce napraviti.MI smo imali srece a i on ej samo njemu je u najgoroj situaciji se desilo
Nazad na vrh Ići dole
deyo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.05.2013
Godina : 45
Lokacija : beograd

kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: Re: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE EmptyČet Maj 30 2013, 12:01

mora da se stavi nova cev,crevo ne moze i ne sme da zameni cev!!! cev sam kupio u BOBAN SAJLE,odgovara od opel suze,duga je 4 m i kosta 1000 din,plus majstor,zamena je malo komplikovanija,tesko se odvrcu srafovi kojima je cev spojena na cilindar ili razvodnik
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: Re: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE EmptyČet Maj 30 2013, 12:30

rekoh ja oko 2000-2500
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty
PočaljiNaslov: Re: PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE   kočnice - PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PUKLA CEV OD ULJA ZA KOCNICE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kvaka za otvaranje pukla ! :-/
» Pukla plastika na hladnjaku
» Pukla zadnja opruga amortizera
» kocnice na matizu
» Mehanizam rucne kocnice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: